Кръвта вода става ли?

  • 4 612
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 080
Ще го подкрепя винаги ,когато има нужда .Много гафове е имал .Обаче кръвта ,вода не става .
тонколона басова , ограничено мислиш - ако извършиш убийство ще маскариш семейството - това ли те притеснява най- вече CrazyЧовек може да извърши какво ли не и ако това е брат ми той ще си остане брат ми ,дори убиец .

# 16
  • София
  • Мнения: 4 423
Нямам родни брат и сестра ( от първия брак на баща ми са), след последните случаи, мога смело да кажа, че кръвта става вода. Confused

# 17
  • Мнения: 14 490
А убийство съм склонен да извърша само в случай , че някой ми е навредил...т.е. зъб за зъб. На мнение съм , че трябва да има възмездие в този живот. Наистина ли след като брат ви или сестра ви е отнел/а живот и вие ще ги подкрепяте?! Ако отговорът ви е да - нуждаете се от психо лечение!

значи ти казваш, че може да извършиш убийство щото трябвало да има възмездие и после аз имам нужда от психолечение?!?!? ooooh!

# 18
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Кукумицини,  ooooh! ooooh!, срам, пази боже. Не, не сте в час от зорове да я докарате до ССФ-акото ми не мирише.
Аз пък виждам много майки на престъпници как не си оставят децата. Да не дава Господ, но как ще се откажеш от отгледаното си дете, защото трябва да те е срам и пр, и пр. Аман от псевдоморал-един Вальо Топлото се разхожда необезпокояван, а тук разни ще мрат от срам вместо да помагат и да се опитват да върнат обратно заблудената овца. Кукумицини, често, ако и да плаче за бан

# 19
  • Мнения: 87
Ще го подкрепя винаги ,когато има нужда .Много гафове е имал .Обаче кръвта ,вода не става .
тонколона басова , ограничено мислиш - ако извършиш убийство ще маскариш семейството - това ли те притеснява най- вече CrazyЧовек може да извърши какво ли не и ако това е брат ми той ще си остане брат ми ,дори убиец .
май нещо не вдяваш за какво говоря... , аз съм човек на честта и смятам , че всеки е отговорен за простотиите които върши! Сещаш ли се за поговорката "каквото си надробиш - това ще сърбаш" ...
Постави се на мястото на пострадалите- брат ми е убил или изнасили сестра ти (дано никога не се случва , но говорим хипотетично) , в този случай ще искаш ли да го галят с перце или да отърве панделата?!(това е заради ограниченото ми мислене , но мога и още примери да ти дам)
Та мисълта ми е , че не бива да се толерира такова поведение! Знаеш ли защо в нормалните страни обществото функционира? Защото има държавни апарати които следят за такива изстъпления и следва подобаващо наказание , а когато има страх от възмездие - всеки човек се внимава в какво се забърква! А знаеш ли защо тук нямаме гражданско общество? Сигурен съм , че ако прочетеш пак поуста ми и сама ще си отговориш.
В нелепа държава живеем и това се отразява неизбежно и на начина на мислене на хората в нея. Все ми се иска да вярвам , че тази кретения която е обхванала хората ще се стопи някой ден...пак казвам , че НЯМА ДА ПОГЛЕДНА "БРАТ" МИ , АКО ТОЙ Е УБИЕЦ...това дори няма да е брат ми!

# 20
  • Мнения: 87

значи ти казваш, че може да извършиш убийство щото трябвало да има възмездие и после аз имам нужда от психолечение?!?!? ooooh!
защо цитираш само това което ти е удобно?! Наистина ли не видя смисъла в поуста ми?!  newsm78

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Каквото и да направи сестра ми,ще я обичам по същия начин.А аз я обичам много.И ще направя всичко по силите си,за да и помогна.

# 22
  • Мнения: 2 161
По Zone reality гледах едно предаване:момиче убило жестоко друго момиче.дори си взело част от черепа й като сувенир.Майките на двете момичета седят стол до стол,пускат запис от затвора и убийцата се извинява на майката на убитото момиче.А майката казва:Нямам търпение да те сложат на електрическия стол,аз ще дойда и ще нося голяма снимка на дъщеря си,за да я гледаш,докато умираш.Майката на убийцата плаче и казва:Не мога да си представя каква мъка изпитвате и много,много съжалявам за детето ви.Но аз ще се боря с всички средства и начини,за да спася собственото си дете.

# 23
  • Мнения: 1 299
По Zone reality гледах едно предаване:момиче убило жестоко друго момиче.дори си взело част от черепа й като сувенир.Майките на двете момичета седят стол до стол,пускат запис от затвора и убийцата се извинява на майката на убитото момиче.А майката казва:Нямам търпение да те сложат на електрическия стол,аз ще дойда и ще нося голяма снимка на дъщеря си,за да я гледаш,докато умираш.Майката на убийцата плаче и казва:Не мога да си представя каква мъка изпитвате и много,много съжалявам за детето ви.Но аз ще се боря с всички средства и начини,за да спася собственото си дете.

 Shocked Shocked Shocked
Бе какви са тия хора бе...спомен от черепа й  Shocked
Бе що ги гледате тия неща  newsm78 Да позная - действието се развива в Щатите....

# 24
  • Мнения: 1 113
Преди година двама братя, млади момчета на по 25-26 год., са в дискотека, където става побой. Всъщност, по-малкият участва в побоя - затова, че направил забележка на подпийнал мъж да не го блъска. Пияният го хваща за яката, изкарва го навън и заедно с няколко негови приятели започват да го бият. Брат му излиза и се опитва да го измъкне от биячите. Те почват и него. В един момент по-големият вади нож (от тези сгъваемите, дето ги продават по пазарите, не от най-малките) и наръгва един от участващите в мелето (два пъти). След това завлачва брат си от мястото и го прибира вкъщи. На другият ден го арестуват. Намушканият мъж оживя и се възстанови напълно. А на брата с ножа му лепнаха условна присъда.
Тези момчета са братовчеди на мъжа ми. Ние ги подкрепихме.

Аз имам брат. Дано никога не се налага да имам пред себе си такава дилема - да избирам правилното, моралното решение или емоционалното. Не, че ще бъда горда от себе си, но ще се опитам да помогна на брат си.

# 25
  • Мнения: 2 161
По Zone reality гледах едно предаване:момиче убило жестоко друго момиче.дори си взело част от черепа й като сувенир.Майките на двете момичета седят стол до стол,пускат запис от затвора и убийцата се извинява на майката на убитото момиче.А майката казва:Нямам търпение да те сложат на електрическия стол,аз ще дойда и ще нося голяма снимка на дъщеря си,за да я гледаш,докато умираш.Майката на убийцата плаче и казва:Не мога да си представя каква мъка изпитвате и много,много съжалявам за детето ви.Но аз ще се боря с всички средства и начини,за да спася собственото си дете.

 Shocked Shocked Shocked
Бе какви са тия хора бе...спомен от черепа й  Shocked
Бе що ги гледате тия неща  newsm78 Да позная - действието се развива в Щатите....
GrinningВ Щатите,ами!Ние имаме дупки по улиците,те имат психопати.Чиста сметка.

# 26
  • Мнения: 87
тези момчета са се защитавали...съвсем нормално е да използваш всякакъв вариант за да се отървеш от малоумниците дето са те нападнали! В този случай си е нужно да подкрепиш човека , защото той няма вина , а си пати от това! Говорим за случаите когато "шофьор" кара със 150-200 км из града и размазва някого на тротоара...говорим за тези които хващат малко дете и го изнасилват в храсталаците и това дете никога вече няма да е същото..., говоря и за тези които разбиват живота на нечие семейство като обират всичко което това семейство е събирало в продължение на години...!
Ама няма значение - бал съм ги другите , важното е брат ми да е добре...
страхотно общество сме - тънга мънга няма Simple Smile

п.п.- И м/у другото ...всеки казва , че ще обича брат си или сестра си дори да е убиец , обаче интересно ми е къде отива тази любов когато се делят имоти...?! Laughing

Последна редакция: сб, 16 юни 2007, 10:37 от тонколона басова

# 27
  • Мнения: 1 113
Да, но можеше човекът да умре и едно семейство да бъде разбито. За тях оправданието, че е защита нямаше да ги удовлетворява . Искам да кажа, че когато си от едната страна винаги търсиш оправдание, а от другата - винаги виновен.
За мен лично, чувството за "своя кръв" е по-силно от всичко останало. Знам, че не е правилно, но в такъв случай разумът е по-слаб от емоцията.

# 28
  • Мнения: 3 423
Шанел, ако бих била на мястото на
майката на престъпничката, навярно.
Мисля, че любовта към семейството ми е много
по-силна от любовта ми към човечеството.

# 29
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
След родителите ми сестра ми е най близкия ми човек каквото и да стане аз знам че тя винаги ще е до мен, това не са просто думи наистина е така.
Кръвта вода Не става.  Просто, за това са близките, за да са до теб и в най-тежките моменти.
    Напълно съм съгласна с това

Общи условия

Активация на акаунт