Престъпление и наказание

  • 11 692
  • 210
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 732
Майтап си правите вие, ама чвека наистина си търси жена, да си я доведе тук. От година и кусур е в БГ, хирург е, на 46.

Кой? Аз ли си правя майтап?
По-сериозна от мен няма...ама ще изчакам на опашката след Каси. Mr. Green
46 за мен си е сериозна възраст...ма то любовта граници няма  Laughing

# 166
  • Мнения: 451
Хич не е майтап! И аз се записвам на опашката след Каси,Сабина и Траяна май се включи Laughing
За мен и възраста не е проблем,щото май и тук съм сбъркана нещо,все по по-големички си падам,даже свалям възрастовата граница с някоя-друга годинка hahaha hahaha hahahaЧе  и професионално общи теми ще имаме Thinking
canadianmon,що не му кажеш един кастинг да организира? Сигурна съм,че още ще се наредят на опашката,че покрай него и ние ще си спретнем един купон Joy Joy Joy

# 167
  • Мнения: 420
Ами ще му кажа да се регистрира тук.  GrinningСладур е той, ако се сватоса с някоя сама мама Praynig, желаеща да дойде в Канада, ще сам много доволна.

# 168
  • Мнения: 4 458
Я виж ти какви неща се случвали тук  Grinning
И аз се нареждам на опашката да видим дали ще дойде и мо ред  Mr. Green Възрастта не е проблем за мен така че там няма да имаме недоразумения  Whistling

# 169
  • Мнения: 2 327
Да заковем една темичка за сватосване  Laughing

Между другото и аз скоро се запознах с един самотен родител от мъжки пол, който си търсеше половинка. От София е. Сина му е 8-ми клас. Той е на 40, прилично изглеждащ. Шофьор на такси.

# 170
  • София
  • Мнения: 737
 Laughing Охо, тази сериозна тема на купон сте я обърнали, супер!  Peace
Е, този 40 годишният ми е почти наборче, аз май предпочитам да се кандидатирам за по-старша възрастова група  Wink

# 171
  • Мнения: 515
И аз имам няколко познати,стойностнни мъже,от БГ и от америка.Ако искате да дам кординатите.има и татковци между тях дето сами си гледат децата има и свободни мъже,но немога да ги накарам да пишат тук. Peaceтака ,че:който иска имааааааааа hahaha hahaha hahaha

# 172
  • Мнения: 420
Татко с дете най ми се чини приемлив по принцип. Не за друго, ами педофили много има (пази Боже!)

2 момиченца изчезнаха това лято тук, не ми се мисли, то аз съм параноик де, ама все пак...

# 173
  • София
  • Мнения: 4 494
Ама защо оспамихте темата - Еххххооооооооооооо модераторите - това е тема за наказание на МЪЖЕ, а не да ги хвалим и търсим.  Crossing Arms
Ехххооо момичета осъзнайте се  #Cussing out

# 174
  • Мнения: 312
Ама защо оспамихте темата - Еххххооооооооооооо модераторите - това е тема за наказание на МЪЖЕ, а не да ги хвалим и търсим.  Crossing Arms
Ехххооо момичета осъзнайте се  #Cussing out

наказание - мдаааа.... взимам си един такъв вкъщи и ще го наказвам всеки ден...  Twisted Evil

# 175
  • Мнения: 911
Ей, добре че е Диони да поддържа ред и дисциплина, че аз...съвсем изтървах козите  Wink
въобще, заплеснах се с тия бебешки емоции и тук нещата са изпуснати от контрол  Party

За да поддържам огъня, да повторя пак: детенцето ми ще стане на два месеца съвсем скоро, семедарителят не знае точно кога е родена (освен, ако не се е обадил в родилното  Money), а ответните баба и дядо...знаят, че са станали такива, ама..."лайняно сърце" - казваше баба ми - моля да ми простите нецензурното прилагателно! - ни дума, ни вопъл, ни стон...

Тия дни се чудя дали да питам майка ми, ако разбере, че брат ми е заплодил някъде една девойка и има родено детенце, което й се води внуче, какво би направила? Няма ли поне да се обади да пита как се казва?...

Не, не ми е вече чак такава драма, ама на дърти години станах и не мога да проумея как може по земята да ходят такива същества  #Crazy newsm78 #Crazy

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 11:41 от trayana

# 176
  • Мнения: 1 732
Не, не ми е вече чак такава драма, ама на дърти години станах и не мога да проумея как може по земята да ходят такива същества  #Crazy newsm78 #Crazy

Има, има...
А в някои случаи е по-добре изобщо да не се интересуват и обаждат, вЕрвай ми!
Ей, как спят тези хора спокойно бе?
Аз да знам, че имам дете, да не съм го виждала никога и да продължавам да спя и да се храня спокойно... Sick ooooh!
Каква съвест имат, как гледат хората в очите, как живеят??? #Cussing out

# 177
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Сабина,каква съвест търсиш в мъжете? newsm61Та по-голямата част от тях незнаят какво е това smile3512?Вчера моят син си търси суйчера а той ще му избоде очите ама иначе го няма,Аз му казвам ;Ей ,я си го намирай бързо,ти за слугиня няма да се жениш!; а той ми отговаря;Че тогава защо ми е жена?;Подрастваш мъж!!!!!  newsm48

# 178
  • Мнения: X
Laughing Охо, тази сериозна тема на купон сте я обърнали, супер!  Peace
Е, този 40 годишният ми е почти наборче, аз май предпочитам да се кандидатирам за по-старша възрастова група  Wink
ммм пък за мен е старичък нещо...  Wink
И аз имам няколко познати,стойностнни мъже,от БГ и от америка.Ако искате да дам кординатите.има и татковци между тях дето сами си гледат децата има и свободни мъже,но немога да ги накарам да пишат тук. Peaceтака ,че:който иска имааааааааа hahaha hahaha hahaha
аз  Embarassed
ама искам от тия с децата плс.
 Hug
то майтап майтап ама знай ли се...  Embarassed

# 179
  • Мнения: X
опа, ма то се оказва че съм първа на опашката
този на 46 деца има ли
ако има - възрастта може да се окаже без значение - всяко нещо по реда си - барабар приоритетите и те Joy

Общи условия

Активация на акаунт