Престъпление и наказание

  • 11 694
  • 210
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 274
Каси, възрастта има значение- питай ме мене. Моята граница е 37!  Flutter

# 181
  • София
  • Мнения: 1 754
Не, не ми е вече чак такава драма, ама на дърти години станах и не мога да проумея как може по земята да ходят такива същества  #Crazy newsm78 #Crazy

Има, има...
А в някои случаи е по-добре изобщо да не се интересуват и обаждат, вЕрвай ми!
Ей, как спят тези хора спокойно бе?
Аз да знам, че имам дете, да не съм го виждала никога и да продължавам да спя и да се храня спокойно... Sick ooooh!
Каква съвест имат, как гледат хората в очите, как живеят??? #Cussing out

Напълно подкрепям Сабина, че такива (направо ми липсва точния епитет) е по-добре да не се интересуват. И аз се дивях в началото как може да не им е мило - първи и единствен внук. После за "бабата" разбрах обяснението: тя не вярвала, че детето е от сина й, защото като се родило изчислила, кога следва да е било направено и се сетила, че тогава (явно на точната дата  Thinking) била намерила използван презерватив в боклука, демек няма как синчето й да е бащата, а аз съм долна измамница  #Crazy #Crazy #Crazy НЕмам думи!

Е, как да не почувствам облекчение, че подобно същество не се интересува от внука си. Направо се считам за късметлийка. Та, взех чак да си оправдавам бившия що такова "цвете" се е пръкнал  Crazy

Последна редакция: чт, 13 сеп 2007, 00:09 от Milenita

# 182
  • Мнения: 1 732
После за "бабата" разбрах обяснението: тя не вярвала, че детето е от сина й, защото като се родило изчислила, кога следва да е било направено и се сетила, че тогава (явно на точната дата  Thinking) била намерила използван презерватив в боклука, демек няма как синчето й да е бащата, а аз съм долна измамница  #Crazy #Crazy #Crazy НЕмам думи!
hahaha hahaha hahaha
Ти разби!
Тя жената си е водила календарче с твоята овулация, а ти... ooooh! Sick
Иначе нашите "баба и дядо" не знаят за Вяра и се радват на факта, че имат умеятен и добър син.  Mr. Green
Да им е жив и здрав! Crazy

# 183
  • Мнения: 911
......тя не вярвала, че детето е от сина й, защото като се родило изчислила, кога следва да е било направено и се сетила, че тогава (явно на точната дата  Thinking) била намерила използван презерватив в боклука, демек няма как синчето й да е бащата, а аз съм долна измамница  #Crazy #Crazy #Crazy НЕмам думи!

Е, как да не почувствам облекчение, че подобно същество не се интересува от внука си. Направо се считам за късметлийка. Та, взех чак да си оправдавам бившия що такова "цвете" се е пръкнал  Crazy

олеееей, майкоооооо! ама много болни хора на тоз свят! болни в главата!!!!

те т'ва е за най-смешните домашни видеоклипове, бе Миленита! - баба рови в боклука, намира презерватив - ползван! - извод: булчето е заченало от друг! ти ме уби!!!

аз си мислех, че на мен се падат най-ненормалните и нещо ми е сбъркано в аурата, та ги привличам, обаче тука съм длъжна просто да наведа глава и да си призная, че не мога да се меря  Mr. Green

ВЕрно казваш, че сме извадили късмет таквиз същества да не са ни потърсили!  Peace

П.С. само последното ти изречение ме притеснява, щото...то ние от такива милозливи мисли сме на тоя хал - щото все им намираме оправдание за това какви са, що драми са преживяли и от какви травми в детсвтото не са се излекували. Айде, моля ти се! НЕма нужда! Писна ми цял живот да го играя домашен психоаналитик!  #Cussing out

# 184
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Сабина ,тя красивата Вяра била много тайна за баба си и дядо си. newsm78Ти пък им покажи колко красива внучка си имат Rolling Eyes.Те и моите от Велинград много обичат Мария но не са я виждали от Великден. NaughtyКогато ми се обадят(веднъж в месеца)аз им казвам ,че за тях вратата ми е отворена ,ама те не,няма ги.Баба и е учителка и цяло лято само обещаваше ,че ще дойде да я види ама не намери време Crossing Arms.А дядо й ,той не се и обажда....Какво да кажа повече......

# 185
  • Мнения: 1 732
Сабина ,тя красивата Вяра била много тайна за баба си и дядо си. newsm78Ти пък им покажи колко красива внучка си имат Rolling Eyes.
Оф, от дълго време се замислям... Thinking
Дъл` да не им се изтъпаня на вратата с нея.
То даже няма и да има нужда да обяснявам, де...

# 186
  • София
  • Мнения: 1 754

П.С. само последното ти изречение ме притеснява, щото...то ние от такива милозливи мисли сме на тоя хал - щото все им намираме оправдание за това какви са, що драми са преживяли и от какви травми в детсвтото не са се излекували. Айде, моля ти се! НЕма нужда! Писна ми цял живот да го играя домашен психоаналитик!  #Cussing out

Траянче, споко - нивгаш не мож' ме хвана в милозливо настроение или съждение по отношение на бившия!  Naughty НЕма начин. Добре си го знам, както и родителите му, за нещастие.

Въпросната "баба", хич навремето поне, не приличаше на баба. А като добавим дребната подробност, че ние у тях по това време да сме били на гости за ден-два + дълговечната ни непоносимост към гумите (разбирай, презервативите), съвсем не вдявам как я е сътворила "детективската" си история. Но пък е толкоз показателна за породата, която обсъждаме  Sick

Така че, невероятни късметлийки сме ний, че сме се разминали с такваз рода и присъствие в живота ни, пък ако щеш и покрай децата ни.

# 187
  • Мнения: 451
Траяна,връщам ти темата на дневен ред Simple Smile

Престъпленията ги разбрахме и от тази и от други теми Wink

Ама къде е наказанието Thinking Crossing Arms

И защо имам усещането ,че бумеранга към нас се завърта,а тези дето уж са за наказание са си даже много хепи.... #Cussing out #2gunfire

# 188
  • Мнения: 1 732
И защо имам усещането ,че бумеранга към нас се завърта,а тези дето уж са за наказание са си даже много хепи.... #Cussing out #2gunfire
Патриция, мила моя, бесничка ми си виждаш нещо? Thinking
Аз вече дори не мога да се ядосвам  Tired
Снощи, в тъмницата, докато кръстосвах из едни кални ливадища, псувах като хамалин бившия - ама на глас, височко и сочно...
Познай какво ми се случи, докато ревях и нареждах - метнах се в цял ръст на земята, в мокрото, по очи бе...сега съм синя и куцам...
Господ ги пази тези ей, казвам ви аз... Sick

Всъщност, някой знае ли кога да ходя на лекар - щот капачката на коляното ми ме боли зверски?

# 189
  • Мнения: 2 336
Ей, момичета, я по - спокойно!
Аз на моето БНД му казах вчера - Достатъчно наказание за теб ще е да чуеш децата ти да казват татко на някой друг. И так си мисля.
Та недейте с негативизма, вярно е, че зимата депресира, но поне идват празници...
Искам вече да се усмихвам, искам да мога да гледам напред, а не само да мисля за това тъпо прасе...

# 190
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Сабино,моме,какви ги вършиш там из далечният и див Младост? Twisted Evil
Няма наказание ,момичета няма?! Rolling Eyes

# 191
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Сиси,мила,знаеш ли колко им пука на тях ,на кого ще казват децата им татко Laughing

# 192
  • Мнения: 2 336
Сабина, тази снимка на Вяра е мноо хубава.  newsm51
А пък аз как исках женско, да има с кого след 15-20 години да ходя на кафе, ама няма... Така че благородно ти завиждам.

# 193
  • Мнения: 2 336
Ами ако е горделив това ще го удари по най - болното място. Моят погледна все едно съм му изяла хляба като му казах тези думи. Но аз ги мислих сериозно, не съм му казвала това да го ядосвам. Пък да не се чувства наказан...

# 194
  • Мнения: 1 732
Сабина, тази снимка на Вяра е мноо хубава.  newsm51
А пък аз как исках женско, да има с кого след 15-20 години да ходя на кафе, ама няма... Така че благородно ти завиждам.
Да ти кажа честно, само тази мисъл ме крепи и ми дава сили. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт