Престъпление и наказание

  • 11 693
  • 210
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 336
Ами не е малко. Нека поотрасне пък ще правите едни шопинги, едни кафета, фитнеси...
А пък аз с моите мъжки - чак ми се реве. Дежурства над печката, пералнята... newsm45

# 196
  • Мнения: 1 732
Ами не е малко. Нека поотрасне пък ще правите едни шопинги, едни кафета, фитнеси...
А пък аз с моите мъжки - чак ми се реве. Дежурства над печката, пералнята... newsm45
Може пък да се окажат далеч по-различни от спермодарителя.
Демек, да те носят на ръце.
Пожелавам ти го!  bouquet

# 197
  • Мнения: 2 336
Ами дано!
Ама Ицко като му кажа - хайде по магазините веднага го заболяват краката. Още преди да тръгнем и той е изморен вече...
Абе живи и здрави да сме! И вие, момичета!
Пожелавам ви да сте щастливи и усмихнати, а пък тези които са ви накарали да страдате само да съжаляват и да не могат да си простят за нещата, които са натворили.
Дори да не си го признават!

# 198
  • Мнения: 451
Славе,нито ги лови наказание,нито на някого му дреме за нещо.В това вече напълно се убедих.Еееех ,тази У-хромозома,много устйчива и приспособима била била,бе  #2gunfire #2gunfire

Сабина,беса ми е тих,щото вече и тялото си и душата си с акумолатор ги мъкна.Ако коляното ти не е много подуто и зачервено и можеш да стъпваш на крака си -изчакай с лекаря,ако имаш и такива проблеми-отиди да ти направят снимка.Като за начало можеш да се мажеш с Профенид или Фелоран(той е най-евтин,а върши работа),добре е да си сложиш от тези еластичните наколенки,след като го намажеш-има ги в аптеката.

# 199
  • Мнения: 1 732
Ако коляното ти не е много подуто и зачервено и можеш да стъпваш на крака си -изчакай с лекаря,ако имаш и такива проблеми-отиди да ти направят снимка.Като за начало можеш да се мажеш с Профенид или Фелоран(той е най-евтин,а върши работа),добре е да си сложиш от тези еластичните наколенки,след като го намажеш-има ги в аптеката.
То е подуто и мнооого синьо. Дано ми няма нищо, че само това ми липсваше.
Сигурно е натъртено само.  Tired
Лошото е, че преди време пак паднах лошо и под капачката се събираше някаква течност, не помня каква  Embarassed

# 200
  • Мнения: 2 336
Ами аз като се изпльосках в 6 месец - и двете ми колена бяха  Sick. Кръв, сини и много болезнени. Два месеца след това още ме боляха.
Казаха ми с Хепароид да ги мажа, ама не можеше заради бремеността...

# 201
  • София
  • Мнения: 17 413
Ами дано!
Ама Ицко като му кажа - хайде по магазините веднага го заболяват краката. Още преди да тръгнем и той е изморен вече...

Леле, Сиси, точно като моя Иваки, и него все нещо го боли  hahaha
Ама го има и другото де - днес ходих да му сменям едни обувки с по-голям номер, че нещо не ги нацелих и му ги давам и му казвам - и дано да ти станат, че пак трябва да ги сменям и той - да, ама чак в събота и неделя, че не искам да се пренатоварваш заради мен  Flutter
Или като му дадох една количка от Шел, че там зареждах днес - леле, мамоо, колко пари си се охарчила, за да ме зарадваш  Heart Eyes
Сладури са, мъже големи  Hug

# 202
  • Мнения: 2 336
Ами живи и здрави да са. Хубаво е, че мисли за теб и, че ти го показва.
Ицко ми е най - голямата опора в момента. Дано никога не го забравя! Защото на 7 години се държи все едно е на моята възраст. Онзи ден като дойде баща му на няколко пъти просто така дойде до мен, гушна ме и ме целуна.
Нека пък да не се чувства гадно БНД - той е лишен точно от това. От искрената любов и нежност на детето му.

# 203
  • Мнения: 911
Я! моята темичка  Heart Eyes

Извинете, че чак сега се включвам, ама малко 'съствах (бях в София за 3 дни по работа) и нямах време да поглеждам как се развиват нещата тук.

Сиси!!! Много ми харесваш! Браво, момиче!!! И аз мисля, че това ще му е най-голямото наказание на нашия семедарител. Него моята дъщеря няма да нарича "татко". Аз това и му написах в деня, когато си заминах от София: "детето ми ще има баща, от когото няма да се срамува".

Пък той толкото е горделив - патологичен случай е - няма защо да  му измислям други наказания  Twisted Evil. Стига му чудната компанийка, на която се хвалеше, че ще става баща, да му разкаже как изглежда детенцето му на снимка (понеже той няма идея  #Cussing out). А не се съмнявам, че селските клюкарки от Лозенец ще намерят начин да го осведомят.

# 204
  • Мнения: 911
и да се дообясня (нали си е моя темичката  Mr. Green та си позволявам да се разливам) - хич не исках да ги виждам въпросните осведомителки, но имах още сметки за уреждане с тях (финансови), та дори бях принудена да мина по същата улица, на която БНД/ЕРД живее (където и аз живях до май) => Сабинка, аз много внимавах къде стъпвам, че ми се премрежваше погледа...не от дъжда, но стисках зъби! няма да се дам! си казах и...преживях го! Преживява се!  Close

(абе, слава Богу, че не ми се изпречи на пътя отнякъде, че ако го бях срещнала...не знам как щях да се размина с него по тротоара  #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out)

# 205
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Траянче,мила,аз и нестъпвам в Младостите,еле пък в 4-ката,където са ми всичките щастливи спомени с таткото на Мария. Confused
Само ако знаеш как искам да избягам от София,от вкъщи далеч,далеч от въздуха ,който той диша,далеч от деня в ,който неволна бих го срешнала....... Sad
Защото далеч ли е от мен ,мога да се справя(налага се),но не искам да го виждам..... Praynig

# 206
  • Мнения: 463
Eй колко е шарен света!Нашия пък татко реши да избяга че му било много трудно да ни вижда.Депресиран бил.Не можел да се върне в къщата дето заедно живеехме,било му празно.Ама нали те искат да са сами?Вчера идва да види детето с един вид,жив да го оплачеш!Не можел да се усмихва насила,ами аз как се усмихвам 24 часа?Уж искаше да е сам,уж за цялото му нещастие аз бях виновна.Престъпленията всички ги знаем,а кога са наказанията?Навсичкото отгоре взе че ми стана мъчно за него,съжалих го.Леле,толкова ли съм смотана?Замина на гости а аз останах да обеснявам на детето,че всичко е нормално,да успокоявам родителите ни.Ей незнам какво трябва да му е наказанието,или просто вече си е наказан.

# 207
  • Мнения: 451
Наказание не ги лови и са си много добре,това вече го чатнах #2gunfire #Cussing out,късно,щото нали съм си ГБП ,това се разбира щом се докарах до тук Wink

Ами номера е да се оправяме ние,което незнайно защо на част от тук пишещите трудно ни се отдава #Cussing out Особенно на мен Mr. Green
Но стреса си казва думата при мен екшъна: изпит-раздяла-неявяване на изпит-атаки-ремонт-търсене на работа-панаири и заплахи-нова работа-евент.опит за явяване на изпит с 10 дневно четене(не дават тук повече отпуска). Ега ти,то все на мен ли ,бе,желязо да бях нямаше да издържа #Cussing out

# 208
  • Мнения: 1 732
Патриция, стискай зъби!
Ще мине и това чудо...ще видиш...
Не, че после ще стане лесно де, ама всичкото накуп много ти е дошло. Tired
Моето такова местене в нов дом-проблемна бременност-раздяла-местене пак-сама с багажите-недоносено дете в болница-остър депресивен синдром-незаинтересованост на БНД мина отдавна, но още съм дълбоко наранена. Все още изобщо не съм ОК. Но съм по-добре.
Не знам дали те успокоих. Confused

И като стискаш зъби внимавай, че от вчера съм без пломба!

# 209
  • Мнения: 463
Аз пък ще си мисля че те са нещастници,наказани са.Като не могат да видят щастието,лишени от емоции и чувства.Мислите ли,че се чувстват добре?Да живеят по леко,но дали това ги прави щастливи хора?Неведнъж съм искала да мога да бъда като тях,но дали това ще ме направи щастлива.Съмнявам се!

Общи условия

Активация на акаунт