"Апокалипто"

  • 4 641
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 526
Сега го тегля,и ще го гледам.
Само гледай детенце да не е около тебе Wink
Има някои сцени,които са доста,хм...натуралистични.Въпреки че " Страстите Христови" ми се видя доста по-кървав...и не по-малко хубав Peace
Както написах по-горе,или ще ти хареса много, или-хич Simple Smile

# 16
  • Мнения: 515
Гледах го на кино като излезе и изобщо НЕ ми хареса  Naughty Малко брутално ми идва да гледам на някой как му режат гърлото и агонизира половин час  Sick Не харесвам такъв тип филми

# 17
  • Мнения: 6 029
аз го гледах докато бях бременна.... голяма грешка

# 18
  • Мнения: 2 070
Хора всякакви, интереси всякакви.  Peace

# 19
  • Мнения: 15 619
аз го гледах докато бях бременна.... голяма грешка
То, и аз съм бременна... Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking

# 20
  • Мнения: 6 029
аз го гледах докато бях бременна.... голяма грешка
То, и аз съм бременна... Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking

ами има една сцена в началото на филма, когато всички сладко спят и ги нападат лошите. и единия лош хвана едно малко детенце за крачето и го метна нейде. това ми дойде малко... хъм...после как децата остана на единия бряг на реката... гледайки към майките и бащите си.
и други такива сцени, които влияеха зле на бременното ми съзнание. на тва отгоре точно на следващия ден гледах по дъскавъри филм за същите тия образи. е нищо не е преувеличил Гибсън.. просто едно към едно с действителността...

# 21
  • Мнения: 80
На мен също не ми хареса. Прекалено е тежък и стресиращ .  Не обичам такъв вид филми. Натоварват ме психически! Naughty На милото му хареса. Той си пада по такива. Tired

# 22
  • Мнения: 1 733
Извинявам се, че подхващам стара тема, обаче снощи го гледах този филм и после един час поне не бях на себе си. Невероятен е! Разтърсващ! Мел е просто уникален и като режисьор...

# 23
  • Мнения: 2 070
А питате ли ме мен като изгледах в рамките на няколко дни почти един след друг Апокалипто, Сириана, Вавилон и не помня още кой - все сериозни и леко тежички на моменти...

# 24
  • Мнения: 302
На мен не михареса!Прекалено тежък ми дойде!

# 25
  • Мнения: 126
   Аз филма съм го гледала преди доста време .... newsm78 newsm78не се сещам точно кога
Днес реших да си го изтегля от сървара ,за да го гледам пак!!!Много ми харесва филмчето!!!Така като гледам май само на мен ми е харесал Thinking
Е да наистина е тежичък филма и има доста брутални сцени както казва Julie!!
Julie посочила си точно тези сцени,на които сърчицето ми прескачаше.....бяха адски ужасни
Но като цяло филма ми хареса аз по принцип обичам такива филми!
Бих го гледала отнова!(но не скоро) 

# 26
# 27
  • Мнения: 875
на мен също много ми хареса.  Peace

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Хареса ми филмът, но сцените с насилие са твърде реалистични и неприятни.

# 29
  • Мнения: 3 634
Гледахме го на кино като излезе. Аз си го интерпретирах така: "Човек ще стигне предела на физическите и психическите си възможности когато знае, че семейството му е застрашено." И понеже това съвпада и с личната ми философия, филма много ми хареса. На мъжа ми също му допадна как един татко се бори за семейството си.

Нашите кумове обаче видяха "нереална представа за живота на маите".

 

Общи условия

Активация на акаунт