Да готвим охлюви заедно (игра)

  • 16 248
  • 318
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 204
Хе хе якооо .. някой видя ли тениските които са пуснали?
там като цъкнеш на лявото меню ДРУГИ> Тениски ...
много са яки ама малко като че ли са скъпички Sad

# 271
  • Мнения: 4 546
айде и аз фукня - с единия акаунт съм на 19то място и на 42ро.  newsm44
яки са тениските, ама вярно, че са скъпички. пък и не се виждам къде ще я нося, освен в къщи
нещо не мога да се ориентирам в сайта - другите игри платени ли са?  newsm78

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 10:07 от herelina

# 272
  • Мнения: 204
айде и аз фукня - с единия акаунт съм на 19то място и на 42ро.  newsm44
яки са тениските, ама вярно, че са скъпички. пък и не се виждам къде ще я нося, освен в къщи
нещо не мога да се ориентирам в сайта - другите игри платени ли са?  newsm78

да платени са ама не са и на БГ даже ...  Confused

# 273
  • Мнения: 1 108
Някой има ли представа дали след като си си купил кухня можеш да си я продадеш и да си купиш друга по-хубава?В смисъл веднъж си дал едни  3900 черупки/мисля ,че толкова бяха за втората кухня/ и сега искаш да си купиш третата, която струва 8700 черупки.

# 274
  • Мнения: 4 546
мисля, че може да се обновява само, а не да се продава. обновява се като кликнеш върху кутията с инструментити. и вече си избираш кухня  Peace

# 275
  • Мнения: 4 324
Каква става, къде се изгубихте .....
Аз пак нямам готвач, за да си сготвя охлювите и да се регистрирам в състезание Sad

# 276
  • Мнения: 929
Мамо само аз ли съм толкова зле - хич не ми върви Sad

# 277
  • Мнения: 1 065
О, и при мен се влачат едва- едва нещата. Имам по 6-7 хил. черупки, точно колкото да не мога да си подобря нищо с тях  Grinning. На ден печалбата ми е между 200 и 500 черупки и с тези темпове ще си купя най- добрия развъдник следващото хилядолетие. Вчера за пръв път съм забравила за нахраня охлювите в едната ферма и тази сутрин имах 2 събития- намалена продукция поради пропуска ми и в същото време удвояване на продукцията, щото съм ги била гледала добре  newsm78. Малко ме учуди. Забавен в случая е мъжът ми- сутрин като си отвори очите и ми казва- хайде да ходим да нахраним охлювите  Joy

# 278
  • Мнения: 642
Забавен в случая е мъжът ми- сутрин като си отвори очите и ми казва- хайде да ходим да нахраним охлювите  Joy

Една сутрин мъжът ми рано-рано излезе, а после към 9 ч. ми звъни да пита как сме.
Аз му докладавах "Ами храня семейството - Тея е на масата, закусва попара, Емо е пред телевизора с филия в ръка, а аз на компа - храня охлювите с марули Simple Smile Simple Smile Simple Smile "

# 279
  • Мнения: 1 655
и аз яко се запалих, имам 3 акаунта и на единия кухнята ми е 3ти вариант а на другия развъдника ми е клима нещо си и дава по 110 охлюви на реколта
от около 10 дни играя и сега събирам да купя земя

# 280
  • Мнения: 4 546
аз имам 8  Crazy
обаче установих, че не е хич рентабилно да си дадеш още от началото парите за земя. сега имам само 1 развъдник в тоя акаунт  Confused

# 281
  • Мнения: 1 655
според мен най добре за начало е е този вид охлюви-gros gris със втори вариант на кухня и начинаещ готвач те гругите не искат да работиат в тази кухня, храня ги със суха храна 1во качество и ми дават по 55 на ден в адвансед развъдник така печеля по около 500 черупки на ден!
на 5ти ден ми даде 12 000 за начинаещ и си купих 3ти разбъдник или си подобрих кухнята, а на единия акаунт си взех развъдник клима, мо от там дава 110 черупки на ден и другите 2 по 55 и стават 200 и после мястото в хладиулника не ми стига и не ми кпуват всичката продукция наведнъж!

# 282
  • Мнения: 642
Паразит бил нападнал развъдниците - реколта: наполовина Sad

# 283
  • Мнения: 1 108
И аз имам няколко акаунта  Wink
Няма как - трябва да се изпробват няколко комбинации .

В едината ми ферма охлювите са ми вече трета категория  Heart Eyes
Надявам се ,че от утре ще ми дадат по повече черупки за дозина  Praynig

Продуктите за готвене са много скъпи - половината ,че и повече понякога от печалбата ми отиват за тях #2gunfire

# 284
  • Мнения: 1 655
аз купувам от най ефтините продукти, dолу горе една изкупна цена ми дава, за сега само продавам на месни деликатеси или супермаркети по 3=4 черупки

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 22:44 от um_sami

Общи условия

Активация на акаунт