Да готвим охлюви заедно (игра)

  • 16 250
  • 318
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 546
а кое според вас има по-голямо значение за качеството на сготвените охлюви - да ги нахраниш предния ден с храна първо качество и да ги сготвиш с продукти второ качество или да ги нахраниш с храна второ качество, но да ги сготвиш с продукти първо качество

# 286
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Чакайте да се изфукам:

Днес в единия ми акаунт, като дойде ред да си продам охлювите, които бяха144 дузини със 2 звездички, ми наизлязоха около 10-15  оферти... Shocked Измежду тях се беше сгушила точно по средата една за обявени покупни цени 7 и нещо, викам си чакай да щракна, въпреки знам, че като даде такива и после излиза съобщение че са разочаровани от качеството на продукцията ми!!!
Но неби!!!
Продадох 87 дузини по 8,69!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ама не го разбирам защо не си взе всичките 144 на тази цена, ами само 87, та се наложи останалите да продавам на 5 и нещо!!!

# 287
  • Мнения: 4 546
ами защото както има минимално количество на доставка, така има и максимално. някои фирми може да изкупуват и неограничени количества, но някои си имат лимит.

а единия ми готвач не е доволен нещо. въпреки , че му давам всеки де нпо една заплата бонус на тоя мръсник  Crossing Arms

# 288
  • Мнения: 2 910
Чакайте да се изфукам:

Ама не го разбирам защо не си взе всичките 144 на тази цена, ами само 87, та се наложи останалите да продавам на 5 и нещо!!!


То си е за фукане Grinning, честито и все по- голями оферти да получаваш Hug

Предполагам, че не ти е изкупило всичките, ако максималното им количество за изкупуване е било 87 дузини или, ако не си дала отметката, че искаш да продадеш всички налични дузини.

Аз също забелязвам, че офертите ми стават повече и за повече черупки, но най- голямата досега ми е била на 4 и нещо, но няма да се предавам Mr. Green

# 289
  • Мнения: 929
Тука всеки се хвали как печели ,а аз мока да кажа само ,че губя - без да искам си изхвърлих едни охлюви - туко-що кубени. Не знам каквонаправих днес обаче останах с 1 черупка Sad
може да ми  се посмеете

# 290
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Тука всеки се хвали как печели ,а аз мока да кажа само ,че губя - без да искам си изхвърлих едни охлюви - туко-що кубени. Не знам каквонаправих днес обаче останах с 1 черупка Sad
може да ми  се посмеете
Няма да ти се смеем,а си рестартирай прфила, харчи премислено и чети, ко имаш въпрси,   естествено - ПИТаЙ!??!!

# 291
  • Мнения: 4 546
ако си започнала да получаваш добри поръчки, може да продадеш един от развъдниците си /примерно - най-евтиния/, за да имаш пари за продукти.

# 292
  • Мнения: 364
Да се включа и аз, че то голяма забава било! Wink

Направих си два акаунта, ще видим как ще потръгне! Peace
Дано не си уморя охлювите преди това! Grinning
Чудя се само, кога се проявява ефекта на рекламата? Дали има забавен ефект и кога започвате да рекламирате? newsm78

# 293
  • Мнения: 1 655
И на мен единя ми готвач не е мнго доволен и не ми готви охлювите със звездичка!
аз купувам все 3то качество храна, докато натрупам пари и стнат поне 2ра категория, до тогава ще се специализирам, аи ако вземам все 1во качество храна печалбата не ми е голяма!днес в единия акаунт ми даде 2000 черупки, като преди няколко дни ми даде на всичките 3 акаунта по 12 000!
Аз готвя само gris gros май така беше!аз съм продавала на 5 и нещо най мног до сега и охлювите ми са с 1 звездичка! и са 4та категория!

# 294
  • Мнения: 642
имам охлюви 3 категория. Купувам винаги най-качествените продукти без значение колко струват. Лехата за марули я зарязах, купувам от магазина най-скъпите марули. Благодарение на тези неща като ги сготвя, охлювите ми са с две звездички.

# 295
  • Мнения: 364


Тренировката е важнаааа, тренировката! Wink Никой не обича затлъстели охлюви!
 Joy hahaha Joy

# 296
  • Мнения: 7 803
хахаха свежо  Hug

# 297
  • Мнения: 3 425
Хайде ето ме и мен  Joy  Joy  Joy

Голям смях пада с тия охлюви  Joy Joy Joy

# 298
  • Мнения: 4 546
пфуу, аз днес без да искам си продадох единия развъдник и сега нямам пари да си купя нов  Embarassed

защо не ми дава да си събера малки охлюви  newsm78 на някой друг случвало ли му се е?

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 18:34 от herelina

# 299
  • Мнения: 1 065
Да, то и аз го бях питала това няколко страници по- рано, но никой не ми отговори. Скоро след това обаче сама стигнах до отговора- първо трябва да събереш малки охлюви и тогава да си обираш реколтата. Не съм сигурна храненето имаше ли отношение към процеса, но за всеки случай преди да ги нахраниш опитай утре.

Общи условия

Активация на акаунт