Да готвим охлюви заедно (игра)

  • 16 251
  • 318
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 655
според мен няма връзка със събирането!
и аз докато  бях с 2 развъдника не ми даваше
и на ден дава само по едни малки охлюви

# 301
  • Мнения: 3 405
имам охлюви 3 категория. Купувам винаги най-качествените продукти без значение колко струват. Лехата за марули я зарязах, купувам от магазина най-скъпите марули. Благодарение на тези неща като ги сготвя, охлювите ми са с две звездички.

Моите са с две звездички с охлюви 4 категория и продукти второ качество.

# 302
  • Мнения: 7 803
имам охлюви 3 категория. Купувам винаги най-качествените продукти без значение колко струват. Лехата за марули я зарязах, купувам от магазина най-скъпите марули. Благодарение на тези неща като ги сготвя, охлювите ми са с две звездички.

Моите са с две звездички с охлюви 4 категория и продукти второ качество.
ама на Игси са 3та категория, а твоите са 4та  Wink има разлика

# 303
  • Мнения: 3 405
ама на Игси са 3та категория, а твоите са 4та  Wink има разлика

3-та е с по-добро качество от 4-та. Simple Smile
Моите са 4-та и с второ качество храна - две звезди, а нейните 3-та и с първо качество храна - пак 2 звезди. По-некачествени охлюви с по-некачествена храна моя готвач ги готви като нейните, които са с по-високо качество и хранени с първокласна храна.

# 304
  • Мнения: 4 546
да не би кухните да са ви различни?

даде ми да събера малки охлюви перди да прибера реколтата. но на другите акаунти ми дава и след като съм я прибрала. странна работа  newsm78 важното е, че си напълних развъдника  Grinning

# 305
  • Мнения: 364
Ехооо фермери! Hug
Имам въпросче:
Ако си сменя вида малки охлювчета  с други, какво става със сменените? Мога ли да ги сготвя, продам или нещо такова? Или ще ми киснат в хладилника, докато станат на пихтия и ги изхвърля? newsm78
Направих глупост - имам 3 развъдника с 3 вида охлюви. После видях, че готвачите са специализирани в готвенето само на един вид! ooooh!
Прекарах се, така да се каже! Дали да не я зарежа тази ферма? newsm78
Направих си нов акаунт - с 3 развъдника и 3 еднакви вида охлюви. Да видим дали ще ми потръгне бизнеса!

Кога започвате да рекламирате? Това също е любопитно.
Благодаря!  bouquet
 Успех на всички! Peace

# 306
  • Мнения: 4 546
малките охлюви освен да ги изхвърлиш друго няма какво да ги направиш. или да ги сложиш в нов развъдник  Wink ако си започнала да получаваш по-добри оферти, според мен само си уеднакви вида на охлювите - ще стане за два дни, а иначе , ако си рестартираш играта може да ти отнеме повече време , докато почнеш да получаваш добри оферти.
аз рекламирам почти всеки ден

# 307
  • Мнения: 364
herelina , Hug
Благодаря ти за съветите!

Ама няма черупкиииииииииии! #Cussing out Как да ги уеднаквя пустите му мекотели.... Tired
Май ще се наложи рестарт! И без това съм нова в бранша и никой не е чувал за моите охлюви - спортна натура! Laughing
Освен това никой не ще да ми ги купува, защото нямам минимални количества! А количествата се дължат на глупостта, че заредих различни видове малки охлюви, два вида, от които, се развъждат с охлювена скорост! Close
Ама ще видят те, като си рестартна ей сега играта! Joy hahaha Joy

Май тази игра не е за нервни състезатели като мен, а за хора с нерви на дзен-будистки монах! Crazy Но.....ще опитам отново!  Peace

Благодаря за включването!  bouquet

# 308
  • Мнения: 2 116
Ехо! Привет и от мен!  Hug Имам почти 450 дузини охлюви в хладилното! Какво да ги правя?  newsm78 пишеше ми че съм получила поръчка от реномиран ресторант ама как да му ги дам?  ooooh! Затова нито ги готвя, нито ги продавам!  Tired

# 309
  • Мнения: 4 324
Не ги дръж дълго в хладилника, че се разваля качеството им, съответно цената. Иди и продай малко на най-високата възможна цена и виж дали след това няма да се появи нова оферта.

# 310
  • Мнения: 2 116
Сготвих всички!  Laughing Сега до шушка ли да продавам?  newsm78

# 311
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Продавай, няма защо да държиш!!

Днес излязоха резултатите от състезанието- с единия ми акаунт съм на 34 и 48 място с другите охлюви!! Mr. Green
Имаме ли наши хора по-напред в класацията?
Виждам татко барба е доста назад този път, а жена му пък хич я няма!!!! Тя поне беше в челната петица!!!! Mr. Green

# 312
  • Мнения: 1 065
Ами ти си прецени- ако цената те удовлетворява. Ама то при такова количество все ще е добра ми се струва.
този път имам едно 17- то май.
Сега видях, че е в същата категория, ама на 18-то, не на 17-то.

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 12:36 от chiges

# 313
  • Мнения: 4 546
аз имам 20то. но като че ли вчера имах по-добри оферти от днес  Thinking

# 314
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
аз имам 20то. но като че ли вчера имах по-добри оферти от днес  Thinking
и аз така!!!  Peace
А очаквах днес по-високи, заради местата в състезанието!!!

Общи условия

Активация на акаунт