Помощ - за аспирина!

  • 2 074
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 482
За аспирина - няма нужда да повтарям другите девойки  Peace
За симтомите на бременоста - спокойно има време ... после ще се молиш поне един от тях да те подмине  Laughing
И аз така в началото - гинеколожката ме пита "Лошо ли ти е, гадили ти се?" - а аз "не нищо ми няма", а тя се усмихваше и казваше "спокойно и до там ще стигнем" ... и като стигнахме  Sick - не можеш да изляза от тоалетната, постоянно повръщах ... та чак хапчета пих, за да не се обезводня.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 311
Ох, дано да е така момичета и всичко е ок. Лошото е, че аз миналата седмица имах някои симптоми - все ми се спеше, беше ми лошо, болеше ме почти непрекъснато глава, а тази седмица всичко изчезна, направо не разбрах как и защо. newsm78  Rolling EyesИ аз каквато съм шаш  и паника си мисля какво ли не, много ме е страх. В четвъртък съм на лекар и вече нямам търпение да отида да ми кажат какво става, защото така се измъчвам, което хич не е добре за бебо знам, ама пусто притеснение... Sad Стискайте ми палци всичко да е наред и да чуем мънчкото сърчице, толкова много искам това бебче, от толкова време го чакам....

# 17
  • Мнения: 1 264
Всичко ще е наред, не се притеснявай за глупости. Аз нямах абсолютно никакви симптоми, никакви.
Не ми се гадеше, не са ми били напрегнати гърдите, не ми се виеше свят, абе нищо. Само имаше един период, в който много ми се спеше.

Общи условия

Активация на акаунт