ВМ-НВХ Low carb for people smart -18част

  • 16 233
  • 520
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 437
И дето сички флите диетичната кола-нека сега да ви тежа на съвеста 1л-отиди-ша ля ля ля ля ляяаа

# 16
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утър bowuu днес имам много домашън задължения-то неделята никогаш не е била за почивка Close
Дениче и ние имаме сладоледен магазин на Пианеди, и разни други Рафита, но не ми харесват-ама никак Confused, стават ако много съм закъсала и няма други наоколо,но не ги предпочитам.
Аз съм малко капризен при вафлите и сладоледа и нещо като ми хареса-друго изобщо не ям.
" Дени"В.Търново направо са гениални с тоз шекаладовия с шекаладов сироп, всъщност аз обичам сладоледа да е шоколадов-другите просто са ми някакви оцветени захарасони сухи млека-извинете,туй е мое мнение. Както и не обиичам ядки на сладоледа
Ах маслина-цяла седмица нямал съм, дали да не купя днес-черни турски маслини....ох майкоу Heart Eyes

Beth -ехоуу bowuu малко по-нагоре има съотношението 60/20/20, ама може и както Деничо ти е казал-над 50%
Крис сладолед си позволявам в събота-така ми е заложено в политиката за слабеен-по 200гр кутия на "Дени", но миналата седмица имах сътресения и ядох много по-често и по много. То вече нямам такъв разпускащ ден както зимата, щото сига вафлите съм ги отписала, пък и като ям плод не търча толкоз за сладко, тъй че сирьозън съм постоянно , само сладоледа разваля картината

# 17
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
  Tired добрутру - уморен съм от миткосване и плажуване - снощи по тъмно се прибрахме с мотора . Снимки - евентуално утре .

Иначе съм режимна от  където и да ме погледнеш - даже бира не пих вчера  Mr. Green

И аз да питам рЮжисьорката - открихте ли мене си и да го махнете туй " в оставка "  Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ооу Мадам Рос, вий са завърнахти Heart Eyes-ако тряба да съм совсем честен
подозирах ва в бирен гуляй на някой пуст плаж с кърпа на главата и кен в ръката, ухилен до ушити и щастлив надълбоко -чак в петити, но виж ти какво се оказало.....ето, не съм аз вечи Tired, не познавам, повредън съм, не съм са открил още, търся ся-под леглото гледах, в гардероба търсих, черги вдигах....няма го стария Тихомирец  33uu

Да ви казвам-пак закусвам мляко с лен,много ми се ядеше-направо съм чакала да се съмне и да закуся, ако се подуя поне е неделя-никъде път нямам

# 19
  • Мнения: 5 873
здравейте и от мен Hug


Кой каза нещо за търновския сладолед? Crazy Crazy Crazy
снощи изядох  един,не бях яла от месеци...

отивам да си хапна млякото Party

# 20
  • София
  • Мнения: 6 798
Ехо, да не сте ме забравили...ето ви една снимка,дето се виждам, аз съм посредата, с мом4енцето с бодито в синьо. Снимката е от в4ера.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
http://images18.snimka.bg/003183349.jpg

Последна редакция: нд, 17 юни 2007, 10:26 от Klemy

# 21
  • Мнения: 4 447
Успехи в новата тема на всички!
Клеми - изглеждаш невероятно!
Лек ден  от мен! Hug

# 22
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Ооу Мадам Рос, вий са завърнахти Heart Eyes-ако тряба да съм совсем честен
подозирах ва в бирен гуляй на някой пуст плаж с кърпа на главата и кен в ръката, ухилен до ушити и щастлив надълбоко -чак в петити,

Aaaaa Тихомир е познал - само без кен-а  Mr. Green всичко останало беше тъй  Heart Eyes

Закусих само череши . Лен - 2 дена не съм яла - обаче ВЦ то ме обича . И Въглехидрата е малко . Сега ще дозакуся - бяло месо от варено пиле  Mr. Green

Как Клеми ще те забравим - и си ТРЕПАЧ  Peace

# 23
  • Мнения: 2 147
Здравете  момичета,   bouquet за режисьорката и без оставки Stop
...за тез сладоледи хяма да говоря , защото  ........ #Crazy никакви други  не ям Hug
Лек ден и може да имам късмет да намина и следобеда при Вас Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 897
Днес е ден за глезене - сложих подсладител в лена с какао и мляко.

# 25
  • Мнения: 11 004
Да се разпиша набързо в новата тема Sunglasses
Днес съм се заела да изчислявам какво поглъщам. Довечера ще видя какво се получава като тегля чертата Embarassed

# 26
  • Мнения: 5 873
Клеми,изглеждаш страхотно. Party

# 27
  • Мнения: 437
Клеми,изглеждаш страхотно. Party
Тъй  си е! Peace

# 28
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Клементайн ама вий сти на морето ли бее Sunglasses много си хубав, много си сладурест и онуй дребното в теб и то клемска красота-пу пу, да турите червен конец Heart Eyes
Весъл съм, ментах са на кантара и той като ми дава едни увеселителни цифри, напрао ти иди да фаниш шишето ракия и цял ден Drunk от радост, мерих и със сантото-радоуст, смалявам са-истьествено в кръста най-много Close, но тоз път и ханша са топи
Юхаа Party

Два дни не съм ял плод и съм много спаружен-явно задържам вода и са подувам много, а ето днес ядох мляко и нямам подутие-вероватно черешовити истории са ма заблудили многоуу и за туй  -никакви череши веч

# 29
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
А така - това ЖУРИ много ми харесва  Hug А на туй смаление у талиятата му се радвайте . Ха по вода да ви върви със смаленията  Peace

Аз съм работна , ама за малко 2-3 часа . После колелото - и в Морската .

Общи условия

Активация на акаунт