Мъжете ви казват ли, че сте дебела?

  • 15 768
  • 152
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 792
 Не, дори когато бях огромна, сега съм средно дебела.
 Но пък ми е подарявал бикини  с няколко размера по-малки в най-огромните ми периоди и се е изненадвал, че няма да ми станат  Rolling Eyes

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Той е моя стимул в отслабването, моя личен треньор и моята воля, щото аз си нямам. Разбрали сме се да ми забранява каквото не трябва да ям, да следи да си спазвам тези неща... В следствие на което много се караме, но аз съм си му казала да го прави това. Казва ми, когато кача някой килограм, след като съм го свалила, иначе твърди, че си ме харесва, но знае, че за здравето ми е жизненоважно да съм слаба, или поне не дебела, затова се караме. Така че не му се сърдя. Wink

# 17
  • Мнения: 2 563
Не съм дебела, но и слаба не съм. Мъжът ми само повтаря, че съм много секси, а като се оплача от упоритото шкембенце, казва, че плоските кореми са скучни.  Laughing

# 18
  • Мнения: 9 865
...плоските кореми са скучни.  Laughing

Не го знаех, но ще ми е от полза Simple Smile!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 481
Не, не ми го е казвал дори и непосредствено след раждането, когато изглеждах кошмарно. Просто безропотно ми купи едни скъпи мазила за стягане, за които му споменах . От време на време отбелязва, че съм отслабнала, напоследък- че съм почти както преди, но директно за дебелина не е отварял дума.

# 20
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Никога не ми го е казвал макар че съм дебеланка- виж обратното се случва всеки ден.Като ми каже колко  съм хубава и аз все му викам " Да бе гледаи ме колко съм дебела" hahaha hahaha hahaha
Взема си ме дебеланка  явно че не му пречи за да ме обича Hug Hug Hug
Вили

# 21
  • Мнения: 120
Имам си 4-5 кила отгоре - мойто любимо същество вкъщи си ме харесва с тях и без тях. И аз бих си го харесвала с още примерно 10 кила...  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 677
казва, че плоските кореми са скучни.  Laughing

Охохохохохо  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 942
Ами и аз бих се засегнала ако ми го каже! Има хиляди начини да кажеш на човека, който обичаш нещо което не ти допада в него.

# 24
  • Мнения: 3 423
Има хиляди начини да кажеш на човека, който обичаш нещо което не ти допада в него.

Скъпи, не ти става... Добре, че съм фригидна!

# 25
  • Мнения: 5 877
Не и откакто веднъж го пратих на работа с крокети от покълнала леща.
Оттогава насам четири години съм идеална.

# 26
  • Мнения: 1 942
Има хиляди начини да кажеш на човека, който обичаш нещо което не ти допада в него.

Скъпи, не ти става... Добре, че съм фригидна!


Aми ако не те скърши от бой, значи си на верен път!

# 27
Жената често става дебела, особено след като се бракува. Нормално е човек да си хване младо гадже за да има някакъв баланс при всички положения.

# 28
  • Мнения: 3 835
Имам огромния късмет, мъжа ми, да си ме харесва такава каквато съм си! Heart Eyes

Ама и само да посмее нещо да ми намекне, го насмитам на минутата, така че няма голям избор. Mr. Green Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 5 877
Здрасти, Жорка.

Общи условия

Активация на акаунт