Искам хубави вежди

  • 7 329
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 234
Искам да питам нещо и аз-утре ще се боядисвам,взех си на Гарниер 100% #111(русо) и ще си боядисам веждичките...колко време да стоя,като  се има предвид че моите не са черни а тъмно кестеняви и не са гъсти????
На боите не пише ли, че не трябва да се използват за вежди?
Ами може би така си пише,но знам че някои блонди-та го правят та затова питам колко време newsm78

Права е Бухтичка,пише на боите да не се използват за боядисване на вежди.Аз обаче съм се правила,че даже веднъж и фризьорката ми ги боядиса с боя за коса.Обаче седи-по мое мнение-много неестествено и гадно Sick
Мажеш се с малко количество от боята-най-лесно се нанася с клечка за уши,седиш 5-10 мин.-много бързо хваща,то даже се вижда и като получиш желания цвят се миеш.Имай предвид обаче че от веждите боята пада много по-бързо,отколкото от косата-за седмица,седмица и половина.Все пак лицето си го миеш по няколко пъти на ден,а косата 2-3 пъти в седмицата.Разбираш защо е така Wink

# 16
  • Мнения: 1 941
Аз съм против перманентния грим, освен в случайте, когато ОЧЕвидно се налага. Като този... Да не би да е по -добре всеки ден да се рисува сама с моливи? Или пък това да не си личи? Ако наистина веждите ти са толкова редки, колкото си описала, мисля че перманентния грим е твоето решение....

# 17
  • Мнения: 511
Перманентния грим ще ти реши проблема  Hug
А, недей от километри си личи .
Не е, бе! Виждала съм и много сполучливо направен....  Wink

Къде са го правили?  Flutter

# 18
  • Мнения: 208
По принцип си оправям веждите сама и смея да кажа че се справям много добре,щом ми ги хвалят  Blush Аз бих те посъветвала вечер преди лягане да ги мацаш с бадемово масло,от него ще ти станат по гъсти и когато има вече материал за скубане Grinning да се доверич на някого с усет,примерно козметик за да ти ги оформи от него можеш да поискаш и да ти ги боядиса...там вече в зависимост от косата. Wink
Забравих да спомена че това с бадемовото масло трябва да е абсолютно всяка вечер и за един месец горе-долу ще си 6-каа  Hug
Добре де гъстотата на веждите не е ли генетично заложена? Как ще пораснат допълнително косми от бадемовото масло? И моите са твърде редки, но нещо не ми се вярва да ми пораснат още косми от бадемовото масло.

# 19
  • Мнения: 3 830
Моите също са редки и са руси. Поне имат хубава форма (харесвам си я). Слагам им с апликатор сенки в малко по-тъмен цвят, защото с молив стои доста по-неестествено. Ефектът със сенки е много добър:)

# 20
  • Мнения: 2 386
И аз искам, ама няма   Sad

веждите ми са тънки, неизписани и редки. УЖАС!

Мога да снимам да ми се посмеете после... И да мислим за решенията.

# 21
  • Мнения: 2 152
Снимай деее Mr. Green
Сериозно дай да видим как са Peace

# 22
  • Мнения: 2 386
Давам си най - грозните снимки, за да се види добре  Mr. Green

Сериозно - хванах 2- 3 на прима виста. Идеята е, че са толкова тънки, че дори след като им сложа спирала или молив - пак са грозни и труднозабележими.
Ще ме питате защо ги правя толкова тънки. Мхм. Защото иначе растат на две непресичащи се ивички и е ...  ooooh!

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 14:39 от evanescent

# 23
  • София
  • Мнения: 1 176
посъветвай се с някоя козметичка, знам ли newsm78
сигурно няма да изтърпиш да си ги пуснеш и тогава професионалистка да ти ги оформи... newsm78

# 24
  • Мнения: 2 152
Даа, наистина са много тънки Thinking
Първо ако искаш и имаш нерви не ги скуби цял месец и после отиди на козметик, за да ти ги оформи.Аз така направих и съм много доволна Peace
Ето моите вежди:http://img441.imageshack.us/img441/643/5525285editedab5.jpg

Ако пък няма какво да израсте,май наистина ще е най-добре перманентен грим Peace Hug

# 25
  • Мнения: 2 386
Не ме дразнете със снимки , ей  Mr. Green Heart Eyes

Търпях веднъж - преди бала. Пуснах си ги, ходих 6 пъти на козметичка (даже 2) и накрая аз се дооправях вкъщи, защото вдигнаха ръце от мен  Blush bowuu

Какво ви занимавам и аз. Има ли присаждане на..вежди, сериозно?
Пераментен грим не ща.

# 26
  • Мнения: 3 830
Според мен са ти доста тънички. Когато веждите са тънки стоят по-рехави и светли, а също и се разрошват лесно и тогава стоят криви.

Веждите доста оформят и подчертават окото, а когато ги няма или са съвсем тънки...представи си какво се случва.

Опитай да не ги изтъняваш толкова и няма да изглеждат така редки. Пробвай да минеш отгоре им с кафяви сенки. Дори можеш леко да промениш формата им с апликатора. Мисля, че ще е по-добре.  thumbsup

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Защо не ги мажеш с бадемово масло или рициново масло, за да се сгъстят? Моите изглеждат ето така:
http://images13.snimka.bg/002002797-big.jpg
Що годе задоволително. Rolling Eyes

# 28
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Според мен са ти доста тънички. Когато веждите са тънки стоят по-рехави и светли, а също и се разрошват лесно и тогава стоят криви.


Напълно съм съгласна и аз си мислех същото.

# 29
  • Мнения: 2 386
Пробвала съм всичко, което сте предложили и няма ефект. Само бадемовото масло не съм и....отивам да си купя. Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт