Добро утро, мутро!

  • 2 796
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 468
Току-що се надигнах от постелките Tired. Мъжът ми и детето ми ги няма. От вчера избягаха от къщи ooooh!. Отидоха при майката на мъжа ми Sick.
Най-интересното е, че детето ми липсва много newsm78. А иначе крещя: "Искам да си почина от неееяяяяя!!!" Хм. Човек никога не е доволен.

# 46
  • Мнения: 5 626
В делничните дни ме буди алармата на телефона. После аз будя дребното за градина.
В почивните в просъница чувам "Татиии, ставайййй!" и продължавам да спя. Детето успя да се научи, че майка му едва става и се ориентира към по-ранобудния родител. Laughing Иначе без проблем мога да стоя по нощите, но ранното ставане ми е кошмар-докато не глътна чаша кафе имам чувството, че ще умра.

# 47
  • Мнения: 1 100
Събуждам се от пронизващия крясък на папагала. Иде ми да го заколя, парченце по парченце. Close

# 48
  • София
  • Мнения: 7 097
През седмицата - от алармата на телефона в повечето случаи, в по-редки - от ритник в бъбреците или зъбите /Калина спи при нас...През уикенда отново тя ме буди, но малко по-ласкаво - стоварва се отгоре ми в прегръдка и ме целува, след което започва да ме дърпа за ръцете, помагайки ми да стана... Tired И всичко това не по-късно от 7 ч... #Cussing out

# 49
  • Мнения: 3 092
Малката ме буди....винаги Crazy

# 50
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
през седмицата , аз ставам първа и едвам будя дребните...
през почивните дни те си го връщат!!! Mr. Green

# 51
  • Мнения: 604
О, тази сутрин бях събудена тооолкооова приятно, че след поднесеното кафе в леглото, енергизирана догоре спретнах чудни палачинки, след което се върнах за втора серия събуждане в леглото  Joy
Другите ми сутрини обаче са под надслова: "Мамо, пикам" между 6-7ч. обикновено
или по-приятното галене по лицето и мушването на детето в мойто легло за събуждащо гушкане, отново в горепосочения час  Crazy

# 52
  • Мнения: 3 569
Будя се от алармата на телефона ... В 7 сутринта южюъли. Днес съм на работа от 10, но дойдох 2 часа по-рано, че идваха да ни правят едно обучение.
Будя се с кафе и цигарка. Ако сам не си го направя, няма кой ... Не закусвам. Пия кафе, идвам на работа, пак пия кафе и се започва.

# 53
  • София
  • Мнения: 6 568
1. С отваряне на вратата на детската и боен вик "Давай да пиемееееееее!!!!" (мляко)
2. С викове "Аз съм див, бухал аз съм див бухал " и скокове отгоре върху мен и баща им
3. С кафе+мляко, направено от любимия съпруг
4. Със секс (пак с него) ( придружен чат пат с въпроса "Ти какво правиш на мама"  #Crazy Embarassed Blush).

п.с.номерата от 1 до 4 са степенувани по честотата на събуждането със съответния метОд

# 54
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Будя се сама; задължително преди будилници, деца, съпрузи.
Май нещо от възрастта ще да е Thinking

# 55
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Обикновено се събуждам сама към 9 - 9 и нещо и придремвам докато се събуди малкия. Той като стане аз продължавам да дрема докато той не се сети, че е гладен и не започне да ме дърпа някъде към 9.30 - 10.00.  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 3 521
Щерката е виновна zа ранобутството ми последните година и няколко месеца.
Искам да спя един ден до 13/14 ч. ама нанайси Crazy ...нищо като стане на 16 и тръгне по дискотеки ще си връщам Crossing Arms.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
през седмицата , аз ставам първа и едвам будя дребните... през почивните дни те си го връщат!!! Mr. Green
така не съм се смяла отдавна, благодаря ти!!!  Joy и при нас се получава същото нещо /само където засега дребните са само едно на брой/  hahaha

Будя се сама; задължително преди будилници, деца, съпрузи. Май нещо от възрастта ще да е Thinking
не знам дали е от възрастта, ама ти колко съпрузи имаш?!?  newsm78  hahaha  Joy

# 58
  • Мнения: 899
През седмицата от алармата на 2 телефона, към 7 това. Пия кафе, пуша, слушам радио и после запретвам ръкави, да вдигам любимия - отнема между 30 мин. и 1 час, водя го до банята (да не се блъсне в нещо по пътя), пия кафе и с него, пушим, търчим за работа в несвяст...

Събота и неделя се будя сама от гадното слънце и се премествам в стаята, където не пече. После любимият, който не търпи някой около него да спи, ме събужда по всевъзможни начини. Преди малко ме събуди от следобеден сън с шумен плясък на учебника (върху който бях заспала) върху задника ми.  Laughing

# 59
През седмицата се будя от алармата на телефона, събота и неделя слава богу си отспивам!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт