Машинка против комари с ултразвук?

  • 7 797
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 99
виж ако искаш зелените идеи http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=169992.520
или пусни в гугъл mosquito + natural + repellents  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 925
Страшно съм недоволна от устройството на Чико  #2gunfire никаква работа не върши, даже забелязах онзи ден кацнал комар върху самото устройство, реших да го хвана, че се е омаел, да ама не - литна си и нищо му нямаше.  #2gunfire
Аз реших въпроса с мрежа на леглото.
Peace

# 17
  • Мнения: 100
Момичета,тези комари направо ме побъркват- нищо не помага-детето е като болно от шарка
Някой ползва ли машинката против комари на Чико с ултразвук?
Не мога да разбера принципа й на действие-само включваш и това ли е-нещо допълнително не се ли купува или само тя за 22лв и както се казва- до живот без комари?
Моля ви,който е доволен или недоволен нека ми драсне някой ред
Благодаря предварително
 Hug

# 18
  • Мнения: 133
имаме такава машинка, определено действа.нищо не харчи като консуматив, но не е доживотна. в книжката пише кога вече не действа, само че на английски и още не съм разбрала

# 19
  • София
  • Мнения: 2 857
май в момента няма внос на преносимото, а има само това за контакта и аз взех от него ..поне у дома да сме добре.
точно днес дойде вноса на това за маса - цената му е 25 лв

# 20
  • Мнения: 124
И ние с таткото мниго се чудихме за тази ултразвукова машинка,но решихме проблема със спрея на Чико против комари.Вечер като го слагам да си легне му напръсквам краченцата и главичката,като гледам да не пръскам директно а върху ръката си и после го размазвам.Комарите бягат толкова надалеч,че дори и нас не ни хапят докато спим!

# 21
  • софия
  • Мнения: 1 745
А в каталога на Чико,защо не го виждам това,за количката  newsm78?Има два за контакт едното с лампичка,а другото е преносимото....Къде сте виждали такива специално,за количка?Аз вчера взех от прасешкия преносимото за 24.90лв.

Общи условия

Активация на акаунт