Иска ли ви се по Черноморието?

  • 2 457
  • 57
  •   1
Отговори
Всички ходим на море със семействата си или поне със своите половинки.
Планиране, приказки, депозит, хотелче на Слънчев Бряг, плажче, хавлийки, чехли, бира, цаца, вълни, загар, бира, цаца, мента, ракия, загар, вълни, повръщане, хранително разтройство. Това са хубавите семейни преживявания - нещата от албумите със снимки. Слиповете от 80те години, могъщото окосмяване, демоде бански за жени, пъпки, средностатистическо българско семейство.

Как кръшкате? Лежите си на плажа и няма начин да не пожелаете нещо свежо, макар и селско. Как успявате да осъществите първичен, вторичен и по-късно никак не епизодичен контакт?

Аз обикновено предлагам да помогна с нещо, след което черпя биричка, след което се извинявам на жена си, че съм забравил нещо в хотела и после ме няма 3 часа защото съм се загледал в нещо по Евроспорт. Това е една от многобройните ми комбинации.

# 1
  • Мнения: 27 524
Жоро02  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 299
Не ми се налагат такива неща - за мен морето е купон, без значение с кого съм  Crazy

# 3
# 4

Много яка снимка имаш. Излезнала си хубава на нея. Черните цветове са много готини, но присъствието им в устната ти кухина би могло да бъде предпоставка за дебат на тема 'Има ли бездънна яма в тази уста или не?' Днес съм философски настроен.

# 5
  • Мнения: 1 113
Аз първо избирам хотел, който да е по-далеч от плажа. После се сещам, че съм забравила нещо в хотела и пращам мъжа ми да го вземе. Изпровождам и детето с него, все пак трябва да съм сигурна, че ще забавят подобаващо пък и така няма опасност той да кръшне. И след това отказвам бирата щото много горчи.

Не е Жорката, той с бира не черпи  Naughty

# 6
Аз първо избирам хотел, който да е по-далеч от плажа. После се сещам, че съм забравила нещо в хотела и пращам мъжа ми да го вземе. Изпровождам и детето с него, все пак трябва да съм сигурна, че ще забавят подобаващо пък и така няма опасност той да кръшне. И след това отказвам бирата щото много горчи.

Не е Жорката, той с бира не черпи  Naughty

Тоест ти си бръмчиш както си трябва и всичко ти е наред. Джикиджикитак гумена палатка малелеле гумена играчка.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Кажи къде почиваш, да намина. Отдавна те чакам по Черноморието, все пак.

# 8
  • Мнения: 1 113

Разбира се, на море съм отишла все пак ...

# 9
Кажи къде почиваш, да намина. Отдавна те чакам по Черноморието, все пак.

Обичам стила на Ветко - мисля, че интириър дизайнът на жена му в никакъв случай не е селски. Това са хора от сой, това е елит.

# 10
  • Мнения: 3 423
Лежите си на плажа и няма начин да не пожелаете нещо свежо, макар и селско.

Отварям скоба. Когато става дума за мъже,
"свежо" не е най-пасващата в играта дума.
Ако бях мъж, щях да пожелавам нещо свежо.

Впрочем и това с Евроспорт не е сериозно оправдание.
Бих скопила мъж, който ми се оправдае с Евроспорт.
Ако каже, че е удовлетворил топкобола си, бих го разбрала.

# 11
Лежите си на плажа и няма начин да не пожелаете нещо свежо, макар и селско.

Отварям скоба. Когато става дума за мъже,
"свежо" не е най-пасващата в играта дума.
Ако бях мъж, щях да пожелавам нещо свежо.

Впрочем и това с Евроспорт не е сериозно оправдание.
Бих скопила мъж, който ми се оправдае с Евроспорт.
Ако каже, че е удовлетворил топкобола си, бих го разбрала.

Не ми разсъждавай защото аз жени над 2-3 изречения не чета. Ти да не си Лермонтов.

# 12
  • Мнения: 3 423
Достоевски съм, но и Балзак все пак.

Ето ти едно изречение:

Бих скопила мъж, който ми се оправдае с Евроспорт.

# 13
  • Мнения: 1 629
За жените е лесно. Винаги мога да вдигна грандиозен скандал и без повод и да се врътна за шопинг-терапия, козметик, масаж...Терапията отнема време, но има и ефект.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Накарахте ме да си спомня за моментното си щение отпреди две години. ТОЙ беше на чешмичката в Морската градина! С тен, със свлечени дънки, с пораснала коса, слаб и жилав. Просто Джизъс Крайст супер стар!  Rolling Eyes
А аз - бедна, точеща лиги майка с количка.
Някои любови са невъзможни.

# 15
Накарахте ме да си спомня за моментното си щение отпреди две години. ТОЙ беше на чешмичката в Морската градина! С тен, със свлечени дънки, с пораснала коса, слаб и жилав. Просто Джизъс Крайст супер стар!  Rolling Eyes
А аз - бедна, точеща лиги майка с количка.
Някои любови са невъзможни.

Коцето Калки е много повече от това - той е и зъболекар.

# 16
  • Мнения: 1 629
Глупости! Зарязваш детето в първата сладкарница под предлог, че отиваш до аптеката и взимаш номера на пича насилствено, ако трябва. Вече си майка, не се ли научи да си бърза?

ПП Винаги можеш да излъжеш, че някоя недобросъвестна майка си е зарязала отрочето  и двамата да потърсите помощ.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Коцето Калки! Обиждаш ме  Crossing Arms
Мю, аз съм лесна, Милото заминава за 3 месеца  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 629
Късно е Дафинке, ти така и не му взе номера, нали?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Според мен и фантазията ми, той беше хипи.
Едно истинско хипи няма телефон!  Naughty
Ще се въртя около чешмата.

# 20
Според мен и фантазията ми, той беше хипи.
Едно истинско хипи няма телефон!  Naughty
Ще се въртя около чешмата.

Коцето Калки има спейсфон - не му ли виде свитата уфолози пред БНТ?!

# 21
  • Мнения: 1 629
Добре де, ако толкова страдаш ще те уредим някак с Коцето Калки, а?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Напускам темата.
Коцето Калки, пфу!

# 23
  • Мнения: 3 423
Върни се! Кой?

# 24
  • София
  • Мнения: 5 289
Ей тоз Лиске

# 25
  • Мнения: 648
   Бе, Даф и ние често се въртим около тая чешма  Rolling Eyes

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Наде, предлагам чешмата да я направим постоянно място за срещи  Flutter

# 27
# 28
  • Мнения: 677
Кви изневери, кви 5 лева, ква снимка на Лиска?!
Алкохола не прощава, по плажа навсякъде е пълно с барове!

# 29
Лежите си на плажа и няма начин да не пожелаете нещо свежо, макар и селско.

Отварям скоба. Когато става дума за мъже,
"свежо" не е най-пасващата в играта дума.
Ако бях мъж, щях да пожелавам нещо свежо.

Впрочем и това с Евроспорт не е сериозно оправдание.
Бих скопила мъж, който ми се оправдае с Евроспорт.
Ако каже, че е удовлетворил топкобола си, бих го разбрала.

Не ми разсъждавай защото аз жени над 2-3 изречения не чета. Ти да не си Лермонтов.

Не знам ТИ дали четеш жени с над 2-3 изречения,но АЗ пък хич не ебавам мъже с 10 по толкова.И ако изявите ти по плажа  Stop hahahaсе ограничават до биричка,не искам и да си представям до къде стигат възможностите ти в леглото.Мисля,че нищожния ти опит за комплексарска изява би намерил по добро разбиране във форум БГ смешник!

# 30
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз ходя сама на море, като ми се иска си го получавам, все пак. Mr. Green

# 31
  • Мнения: 648
Наде, предлагам чешмата да я направим постоянно място за срещи  Flutter
  Уля-ляяяя "Данет" Flutter

# 32
  • Мнения: 5 468
Тъпа тема на малоумника - Жоро. Хубаво се беше запилял нанякъде, сега отново ще му четем глупостите и мъжествените му прояви Sick.

# 33
  • Мнения: 1 808
Не. Не точно там не ми се иска   Naughty

Още повече пък някой с лъснал поглед да ме черпи бира  Sick

# 34
Лежите си на плажа и няма начин да не пожелаете нещо свежо, макар и селско.

Отварям скоба. Когато става дума за мъже,
"свежо" не е най-пасващата в играта дума.
Ако бях мъж, щях да пожелавам нещо свежо.

Впрочем и това с Евроспорт не е сериозно оправдание.
Бих скопила мъж, който ми се оправдае с Евроспорт.
Ако каже, че е удовлетворил топкобола си, бих го разбрала.

Не ми разсъждавай защото аз жени над 2-3 изречения не чета. Ти да не си Лермонтов.

Не знам ТИ дали четеш жени с над 2-3 изречения,но АЗ пък хич не ебавам мъже с 10 по толкова.И ако изявите ти по плажа  Stop hahahaсе ограничават до биричка,не искам и да си представям до къде стигат възможностите ти в леглото.Мисля,че нищожния ти опит за комплексарска изява би намерил по добро разбиране във форум БГ смешник!

Ще информирам модератор.
Изявите ми са малко над нивото ти от какъвто и ъгъл да го погледнеш, ако се наведеш, разбира се. Joy

# 35
Тъпа тема на малоумника - Жоро. Хубаво се беше запилял нанякъде, сега отново ще му четем глупостите и мъжествените му прояви Sick.

Казвам се Миро. Викат ми мерзавеца.

Хубаво е, че оценяваш някакви хора дали са умни или не са. От позицията на жена, която пише в интернет форум за майки това е доста убедително.

# 36
  • Мнения: 7 723
...

Казвам се Миро. Викат ми мерзавеца.
...
Бегай в "Татковци" за кратка автобиография....  Wink

# 37

Ще информирам модератор.
Изявите ми са малко над нивото ти от какъвто и ъгъл да го погледнеш, ако се наведеш, разбира се. Joy

Оставям навеждането на жена ти! Mr. Green
...

Казвам се Миро. Викат ми мерзавеца.
...
Бегай в "Татковци" за кратка автобиография....  Wink

Не,бегай в "Патковци"!  hahaha

# 38
...

Казвам се Миро. Викат ми мерзавеца.
...
Бегай в "Татковци" за кратка автобиография....  Wink

Искаш да кажеш в "Патковци" Mr. Green

Тук към новобранците явно има по-особено държание. Това обаче за мен е окей защото аз съм бивш военен и няма кой да ме изплаши.

# 39
  • Мнения: 7 723
...

Казвам се Миро. Викат ми мерзавеца.
...
Бегай в "Татковци" за кратка автобиография....  Wink

Искаш да кажеш в "Патковци" Mr. Green
Първо биографията да видим, а после- и патката  Mr. Green

# 40
...

Казвам се Миро. Викат ми мерзавеца.
...
Бегай в "Татковци" за кратка автобиография....  Wink

Искаш да кажеш в "Патковци" Mr. Green
Първо биографията да видим, а после- и патката  Mr. Green

Офицер съм от запаса и е нормално да възбуждам жените.

# 41

Тук към новобранците явно има по-особено държание. Това обаче за мен е окей защото аз съм бивш военен и няма кой да ме изплаши.

 rotfImao

# 42

Офицер съм от запаса и е нормално да възбуждам жените.

Офицер си на жена си!За мен си  Sick

# 43
  • Мнения: 2 891
Ама че Гранд представяне  Mr. Green Има всичко - овации, цветя, признателност...

# 44
Ама че Гранд представяне  Mr. Green Има всичко - овации, цветя, признателност...

Само един вибратор бих му предложила Mr. GreenКато се изявява толкова хипер сексуален току виж между биричката може да реши да пробва нещо ново.Само да внимава с пясъка,че.... rotfImao wavey

# 45

Офицер съм от запаса и е нормално да възбуждам жените.

Офицер си на жена си!За мен си  Sick

Не съм за теб. Едва ли отговаряш на възможностите ми. Нямам нищо против това, да си останем приятели, естествено. Не се обиждай, не е нещо лично.

# 46
  • Мнения: 7 723
...

Офицер съм от запаса и е нормално да възбуждам жените.
smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
А аз се позачудих кво ми е....  Laughing

# 47

Офицер съм от запаса и е нормално да възбуждам жените.

Офицер си на жена си!За мен си  Sick

Не съм за теб. Едва ли отговаряш на възможностите ми. Нямам нищо против това, да си останем приятели, естествено. Не се обиждай, не е нещо лично.

Прав си-не отговарям на "възможностите" ти Joy

# 48

Офицер съм от запаса и е нормално да възбуждам жените.

Офицер си на жена си!За мен си  Sick

Не съм за теб. Едва ли отговаряш на възможностите ми. Нямам нищо против това, да си останем приятели, естествено. Не се обиждай, не е нещо лично.

Прав си-не отговарям на "възможностите" ти Joy

Поставих ли те на място? Хахаааа.

# 49
  • Мнения: 5 468
От позицията на жена, която пише в интернет форум за майки това е доста убедително.
Това пък какво беше? Дето викахме в 6 клас: "Лаф ли каза или гъза си показа?" Какво значеше това, което писа? Айде, Миро, пАли, както се вика и не си поплювай с мен, че ми се е подпалила главата с други теми Peace.

# 50
От позицията на жена, която пише в интернет форум за майки това е доста убедително.
Това пък какво беше? Дето викахме в 6 клас: "Лаф ли каза или гъза си показа?" Какво значеше това, което писа? Айде, Миро, пАли, както се вика и не си поплювай с мен, че ми се е подпалила главата с други теми Peace.


Кво?

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Военен. Тука вече има един сержант, когото лично аз много уважавам заради бойния му опит.
Обаче този стил не мяза на Жорковия. Някак си Жорето беше по-фин, ако се сещате за кои тъпни става въпрос, все пак  Laughing

# 52
  • Мнения: 3 423
Обаче този стил не мяза на Жорковия. Някак си Жорето беше по-фин, ако се сещате за кои тъпни става въпрос, все пак  Laughing

Абсолютно съм съгласна!

# 53
  • Мнения: 1 312
Накарахте ме да си спомня за моментното си щение отпреди две години. ТОЙ беше на чешмичката в Морската градина! С тен, със свлечени дънки, с пораснала коса, слаб и жилав. Просто Джизъс Крайст супер стар!  Rolling Eyes
А аз - бедна, точеща лиги майка с количка.
Някои любови са невъзможни.

Какъв стил,какъв усет за хармония...
И моите потекоха Embarassed

# 54
  • Мнения: 620
...

Офицер съм от запаса и е нормално да възбуждам жените.
smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
А аз се позачудих кво ми е....  Laughing

Руске ма,кво припадаш пак newsm78 ти за пръв път ли се възбуждаш виртуално Wink

"от запаса"-само това ми стига да пресъхна и да не помисля за екстаз,братле...докарва ми на някой чичка Sick...и на ми излизай с номера колко млади пенсионери са запасняците.
Не знам ти с ква цел ходиш на море,ама изпълнението ти с Евроспорта е тъпо. Confused

# 55
...

Офицер съм от запаса и е нормално да възбуждам жените.
smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
А аз се позачудих кво ми е....  Laughing

Руске ма,кво припадаш пак newsm78 ти за пръв път ли се възбуждаш виртуално Wink

"от запаса"-само това ми стига да пресъхна и да не помисля за екстаз,братле...докарва ми на някой чичка Sick...и на ми излизай с номера колко млади пенсионери са запасняците.
Не знам ти с ква цел ходиш на море,ама изпълнението ти с Евроспорта е тъпо. Confused

Чичка викай на някой друг - правя по 5 парни бани седмично след като съм извършил над 200 набирания, коремни и лицеви опори. Тичам до Копитото.
Аз не знам ти с каква цел ходиш на море, но аз, както всички мъже, ходя за да се забавлявам. Едни гледат Евроспорт, други гледат ВС Телешоп. Предпотичам да съм от първите.

# 56
  • Мнения: 3 405
Коцето Калки е много повече от това - той е и зъболекар.

Ама няма нищо общо с описаното от Дафодилия, защото е грозен   Mr. Green

# 57
  • Мнения: 25 709
Военен. Тука вече има един сержант, когото лично аз много уважавам заради бойния му опит.
Обаче този стил не мяза на Жорковия. Някак си Жорето беше по-фин, ако се сещате за кои тъпни става въпрос, все пак  Laughing

Не знам Жоро ли е или не, но гледам, че все същите риби му кълват на въдицата.  Rolling Eyes
Как не им омръзна, не знам?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт