ПЛЕВЕНска лятна и гореща

  • 10 268
  • 274
  •   1
Отговори
# 225
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Арита, вчера Вики си поплака. Не искаше да ходи на градина. Но днес сам ме помоли да го заведа. От днес в градината започват водни продедури по каляване за децата (в надуваеми басейни). Снощи ходих да му търся джапанки (учителката е поръчала на всички деца днес да бъдат с хавлия и джапанки) след работа.

# 226
  • Мнения: 814
Водните процедури ще му харесат и мисля, че няма да има сълзички в очите му утре и през следващите дни Peace ! Но пък и чудесно са намерили начин хем да каляват децата, хем да ги разхлаждат .
В неделя къпахме със слънчева вода на Емичка на балкона, толкова й беше приятно, че не й се излизаше от коритото Joy!

# 227
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Valia, аз също искам бял панталон и ще се възползвам от отговорите на твоето питане Wink .
бял панталон видях в старата  Валентина. На теб сигурно ще стане. Имаше поне три размера, но не ми стана нито един. Rolling Eyes

# 228
  • Мнения: 814
Valia, благодаря, ще мина да пробвам  панталона, дано се възприема с него. Защото хем ми се иска, хем  newsm78....

# 229
  • Мнения: 5 026
Бели ленени панталони съм виждала в магазина под 'Сити", но беше преди около месец. Онзи ден влизах в едно магазинче за платове, между кафенетата на Дом на книгата (малко забутано е). Та там има 7/8 бели панталони, но не са ленени. Сега може и да са докарали  newsm78

# 230
  • Мнения: 710
Панталони 7/8 има в началото на старата главна ,улица"Луковит се казва,имаше и бели и ленени мисля и са доста нормални цени,там има и търговии,но и направиха няколко магазинчета.

# 231
  • Мнения: 262
Здравейте и от нас!

Не мога да смогна да ви изчета, да пиша пък да не говорим.

Дикси, аз съм мама с опит, ама май ще ми трябва повече за това раждане. Нещо с напъването олесквам нещата.

Атракция, какво чета аз тук?! Бужи си има нова любов.Ама хайде, от нас да мине. То и без това Димана е по-възрастна Laughing от него.

И като един истински бременен заплес да честитя рождените дни на Валя и на Валенцето със закъснение. Да са много обичани, да се радват на здраве и щастие! Надявам се да ми простят закъснението, ама тази тема наистина я чета от 4 дена вече.

# 232
  • Мнения: 814
Atrakcia, natalia_viktorovna, благодаря   bouquet! Ще проверя в тези магазини, но ще изчакам така обещаваното ни захлаждане в край на седмицата, защото излизах за малко на обяд и навън е адска жега -  Crazy! Просто не се диша #Crazy!

Атракция, какво чета аз тук?! Бужи си има нова любов


Гретхен, не се притеснявай, това ще бъде само сгледа  Joy, а дали ще се превърне в нова любов... То красивите млади дами в Певен, а пък и не само тук,  са толкова много,  че Бужи ще има да избира... и да ги сменя...
А пък за раждането - то всеки път е различно, но ти пожелавам да е леко и безпроблемно Peace !

# 233
  • Мнения: 5 026
То и без това Димана е по-възрастна Laughing от него.
   Joy Дикси и без това каза, че гаджетата на нашите младежи ще се раждат след 4-5-6  години  Mr. Green Но Димана му е първа дама на сърцето,  кой може да  забрави този факт  Flutter

# 234
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
И като един истински бременен заплес да честитя рождените дни на Валя .........Надявам се да ми простят закъснението, ама тази тема наистина я чета от 4 дена вече.
Благодаря много. По-добре късно, отколкото никога.   bouquet

# 235
  • Мнения: 2 556
Atrakcia, хехе, гаджетата на вашите младежи може и вече да са каки на по 5-6 години  Mr. Green Знае ли човек каква снахичка го чака? Аз поне не смея да правя предположения  Crazy

# 236
  • Плевен
  • Мнения: 238
Sisi видях креватчето на твоята принцеса и е много хубаво,ще ми кажеш ли откъде го взехте и колко струваше,искам нещо подобно

# 237
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Момичета,днес никой не се обади за работата.Не знам какво да правя.Дали да не отида утре да видя какво става.Не искам да нахалствам,но това чакане страшно ме нерви.Пък и Марио от 02.07 е в нас,че ще правят ремонт на яслата и трябва евентуално да търся кой да го гледа.

# 238
  • Мнения: 814
Vesi@, аз бих се обадила , ако бях на твое място, за да проверя дали съм одобрена при положение, че се налага да се грижиш  за Марио. Моето впечатление/ от подобни проблеми на мои приятели/ от фирмите е, че не са особено коректни в отношенията си с кандидатите за работа. А пък и неизвестността е много по-трудно поносима, отколкото какъвто и да било отговор. Все пак до 02.07. остават много малко работни дни, а и ти отдавна очакваш отговора, който ти пожелавам да е  Peace !

# 239
  • Мнения: 5 026
vesi@, обади се, не виждам защо се притесняваш. Както е писала Арита, не всички са коректни. Успех ти желая  Peace

Общи условия

Активация на акаунт