Златни плажове и синьо моренце чакат септемврийското детенце

  • 11 840
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 595
Благодаря ви момичета за пожеланията   bouquet

Алекс възползвай се максимално от дядото, че да почиваш повечко  Heart Eyes

Днес не ми е ден за заглавия  Rolling Eyes Пак ще помисля...

# 271
  • Мнения: 2 494
Ей момичета, сори че съм ви подвела, но дай боже след време да се похваля точно с това, много искам близнаци  Laughing Laughing

Алекс, да сестра ми е tara_5  Hug

Целувки на всички!!!!!!!!!

# 272
  • Варна
  • Мнения: 1 123
megan@ лека бременност на майчетата, и браво за растящото семейство Hug Дано Йони наистина стане кака на ваши две бебенца, щом имаш такова желание Heart Eyes

Алекс много сватби около вас, блазе ви Grinning Вчера видях Мони с дядо си и баба ти Simple Smile Верно че беше послушна и кротка Grinning Мен ме е забравила и се позасрами.

Иви да е жива и здрава Мая!!!

# 273
  • Варна
  • Мнения: 3 239
Валя, разбрах че сте се видели, сигурно ти си ги познала по Мони  Laughing Днес пак бяхме долу, но имаше 2 много опасни дечица, само крещяха и се караха за играчки, едвам издържах един час, че и Симона се вреше между тях да види какво става и да ми разправя как "паче" /плаче/  Laughing А е кротка само пред другите хора, днес ме направи луда вкъщи, ужасно се изморих най-вече психически..Сега съм ги изпратила на разходка с баща й, да си почина с домакинска работа  Mr. Green

# 274
  • Мнения: 3 595
Меги Йони много е пораснала и много си прилича с братовчедката  Heart Eyes

Алекс ти намери с какво да си почиваш  Joy

# 275
  • Варна
  • Мнения: 3 239
Алекс ти намери с какво да си почиваш  Joy
Да ти кажа прибирането на прането и гладенето се оказаха по-приятни точно днес от непрекъснатото следене цял ден за някоя беля.. Laughing

# 276
  • Мнения: 393
Здравейте момичета!!

От няколко дни все искам да се похваля, но не мога да се добера до комп ooooh!Проведох дългоочаквания разговор с моите шефове относно завръщането ми на работа септември. Аз имам желание да ме назначат на по-хубава длъжност и за това отидох да говоря, а то се оказа че и те са го обмисляли този вариант, защото ми предложиха преди да отворя дума за това .И в крайна сметка всичко се нареди , а аз само се притеснявах излишно. Почувствах се много добре и се оказа, че всъщност ме ценят като служител, а аз съм ги подценявала Blush Сега си имам за домашно да си пирпомня някои неща от счетоводство и мениджмънт, но не се оплаквам- ще намеря време да чета, щом е за хубаво bowuu
За тръшкането и налагането всички май гледам сме на един хал Whistling Понякога такива истерии ми прави това малкото, че ми идва #Cussing outАма го оставям без публика и бързо му минава.Мен пък друго ме тревожи, когато някой му посегне да го удари или да му вземе играчка той не реагира, не се защитава, а само гледа невярващо ShockedНай-много да се ядоса, но не прави нищо за да си вземе обратно играчката или да отвърне. Не знам да се радвам ли от една страна ,че не е агресивен, но пък от друга - момче е все пак Thinking Говори вече доста но с по 1 дума, още не прави изречения.И при нас играта *кажи ....* е много актуална, но в повечето случаи се получават смешни думи, отколкото това което го караш да каже Laughing

Алекс напълно те разбирам и на мен понякога домакинстването ми се вижда цвете пред хленчещия Митко Laughing Ти все пак не се преуморявай много Naughty Как са нещата при теб, мина ли страшното?
Иви, честито на кумата ти, да е здрава и весела Мая  bouquet
megan@  и мен ме подведе, че ще ставаш мама на близначета, но ти го пожелавам от сърце Heart Eyes Heart Eyes
Пипи, честита придобивка, а къде ще я карате, по язовирите не е ли страшничко newsm78

Хайде, дълго много стана, лека вечер на всички Hug
Целувки на мамите и бебоците и на бременните коремчета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 277
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Добро утроооооооооо,

Къде са кафеправячките Mr. Green
Ееее ама хайде деееее закъснявате днес, пък аз съм сама и не мога да насмогна Laughing
Съпругът ми замина за странско и сега съм ерген Twisted Evil
deata Добре си си дошла на родна земя Hug
Maris Чакаме и теб да се завърнеш и да ни прегърнеш!!!  Heart Eyes

Ууууааааау много бебета много нещо Simple Smile Да са живи и здрави, весели и щастливи!Майките им да се радват и те на здраве!Честито!  bouquet  bouquet  bouquet

kemy Е, на това му се вика Бравоооооооо!Успех и ще намериш време, ще видиш.Малко реорганизация и хопаааа готово Crazy

Да ви кажа ходих на форумско парти и ми се хареса.Може би малко бях притеснена, но....
В ресторанта беше чудесно, само в Кареокито се изложиха.Бармана беше един тъпчо и голям грубиянин.
Не знам каква им беше уговорката, но към 00.30 като започна да гони хората седнали на единия бар, имал бил резервация, а то карфица да хвърлиш място няма и хората като наскачаха като ужилени и естествено купона се развали.Много певци, много нещо има в нашия форум Laughing
Запознах се и с Aleksander хомеопата, да видим дали ще ме пребори за този вид лечения Whistling

Та, всъщност разказа ми беше да си помислите ако ще си правим сбирчица дали да не е в ресторанта папа Джо Peace

Е, това от мен целувки и прегръдки с пожелания за прекрасен слънчев ден!

И всъщност забравих исках да попитам майките с мъжлета - абе много Ви големи пишоците.Някак ми се струва на Яни мъничък, а пък преди ми казваха, че е... Mr. Green
Някак ми се виждат/визирам Дейзи/ длъжки ли що ли, или по-скоро Вие не им дърпате кожичката и затова така изглеждат.Някак си по различни, ама много по различни ми се виждат  Embarassed
Ох ма как го обясних - кажете ми кой не я дърпа пък аз ще си направя изводите Joy

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 09:52 от s_sunny

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Добро утро и от мен  afwitch Мислех че Мечо вече е направила кафенцето, но тя излезе днес по-голяма сънла и от мен  Sleeping , така че кафенцето ще го направя аз.

# 279
  • Мнения: 588
Тц, мани я нея, само работи Simple Smile
То и аз съм на работа де, ама сме между сезоните

АниК аз съм душко Simple Smile
Черен гологан не се губи

s_sunny цунки от нас с Краси!

Ние ще пуснем много клипчета и снимки от морето, ама като се натуткам да ги кача в нета Simple Smile

# 280
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ей ма сте дружки - четете и си мълчите
Цитат
....а то карфица да хвърлиш...
Сраааам за мен Embarassed

# 281
  • Мнения: 137
Здравейте

Съни
пишока отдавна ни е готов.Всмисъл аз от 2 мес го започнах,а педката го довърши-беше около 11мес.Ако имаш впредвид за кожичката,а иначе не го дърпам-природно е надарен Laughing.Наистина и аз забелязах че му е големичък,в сравнение с други момченца....сигурно като пораснат ще им пораснат и пишлетата. Hug
Аз този път пропуснах партито,но ми разказаха Люлинки.ДА в Папа Джо било хубаво,но на кариокито  Crazy....а и като го няма Жирафчо(предният Ди Джей) се разминавали думите с музиката на песните,новият ДиДжей нещо май е гола вода.


Кеми честито ново място.Браво,значи са те оценили както подобава. Peace

Меган да мине леко бременноста на твоите близки и всичко да е наред. Praynig

На ИВи и АЛекс също лек обременеене,пазете се и не се ядосвайте много от малките сладури.

лек ден......  bouquet

# 282
  • Мнения: 393
Съни, благодаря Heart EyesПрава си -ще се организирам и ще се справя NaughtyЗа пишока, аз нищо не му дърпам BlushЕто нагледно как изглежда, а и още малко нови снимки:
http://kemyto.multiply.com/photos/photo/7/45

Измъдрих 2 заглавия за нова тема * Септемврийчето багажа стяга с усмивка - ще ходи на почивка* и * Септемврийчето на мама вече помага, но се мъчи и да се налага*
Това от мен  Hug

# 283
  • Мнения: 3 595
Съни аз наскоро видях пишка на малко бебе, която ми се стори огромна...а около нас са само момченца не е да кажеш не съм виждала на бебета...Чак се притесних мойто с какво ще ме изненада като се роди  hahaha

Кеми честито място! Ние също си подадохме документи за яслата, за която записват в общината...Казаха че се очаква октомври да я открият...ако пуснем Елито на ясла, което зависи най-вече от това как ще се справим до тогава, може и да са заедно  Mr. Green Страхотни снимки, ама Митака как си е глътнал тумбака  Joy

# 284
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
кеми, страхотни снимки, митко е мнооооого чаровен  Hug
По основната тема не мога да се включа  Mr. Green но чета с интерес  Mr. Green
Ние все още се борим с памперса, но май Рали не е готова ... по-забавно й е да се крие и да прави локви  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт