Всички мами АВГУСТИНКИ, кръгли са като маслинки!

  • 10 247
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 423
Ребус, какво за краката и крема, че не разбрах? .... А за излишните работи си много права. Един куп глупости се произвеждат, предлагат, рекламират- аз ако ги купя всичките, едно че денят ми ще минава да се чудя кое за какво да ползвам и второ, ще си зарина къщата с ненужности!


Този крем дето го беше написала наистина ли ти помага за прасците? Защото мен наистина ми е много гадно да се събуждам от схващане Weary. Иначе май не ми оттичат краката(стигнах до извода че просто глезените ми са прасешки) И акъв беше де тоя крем?

# 241
  • Мнения: 3 388
От  магазин Данет как стават поръчките и плащането?? Някой знае ли? С кредитна карта ли се плаща или с превод по банка?

Дали мога аз да поръчам оттук, а да ги пратят при нашите?  Crazy

# 242
  • Мнения: 3 388
Ребус, какво за краката и крема, че не разбрах? .... А за излишните работи си много права. Един куп глупости се произвеждат, предлагат, рекламират- аз ако ги купя всичките, едно че денят ми ще минава да се чудя кое за какво да ползвам и второ, ще си зарина къщата с ненужности!


Този крем дето го беше написала наистина ли ти помага за прасците? Защото мен наистина ми е много гадно да се събуждам от схващане Weary. Иначе май не ми оттичат краката(стигнах до извода че просто глезените ми са прасешки) И акъв беше де тоя крем?

Ами не съм писала за никакъв крем за крака ........  Rolling Eyes ...... може някой друг да е споменал, Ребусче.

Аз ябх писала, че пия Магнезий и от него нямам никакви подобни оплаквания. Друг е въпроса, че магнезия свърши / нали само 10 дни в месеца трябвало да го пия/, та да видим сега как ще е.

# 243
  • Мнения: 998
За зимните кошове, мисля че са много удобни, дъщеря ми е родена април и си го ползвахме цялото лято. Новата количка също избрах със зимен кош. Кошовете на Чико имат отзад една врътка и можеш и зимния да си го повдигаш на различни степени.

А помпата за кърма, съжалих стрократно, че не си я бях купила преди болницата, измъчих се много с цеденето там, но пък и аз бях със секцио и седях 7 дни.

rebus, не знам дали посъщия начин, като на мен ти се схващат прасците, но много ми помага, когато направя силно контрашпиц (така ли се пише newsm78) и ми отпуска.

И сега да ви питам и аз дали ви харесва името - Калина? Притеснявам се, че каката е Цветелина и да не станат много "лини"  newsm78

# 244
  • Мнения: 423
Мариета на мен това шише ми изгежда сладурско. Само че някой ми каза че първите 6м бебето ядяло само мляко? Каква вода ще му давам тогава? Ох , въобще не ставам за майка. Абе хора, аз съм работохолик, за какво говорите? аз мъжа си не гледам (подобаващо), в смисъл той понеже не пие и е много капризен и много готвено не яде, и аз такова нито салати правя, нито ракии слагам, а за готвенето да не говорим...Правя го по-скоро заради себе си, защото него като го питам какво ще ядем и той прави една доволна усмивка и вика "Филийки с кашкавал". ама това бебе, то какво ще прави с такава смотана майка? Че аз ще взема да го забравя някъде или да го уморя от глад smile3516 Направо ме хвана депресията.
Гледам другите ходят на някакави училища за бременни,а аз какво училище? Бюрото ми е засипано с бумаги и добре че не пуша, че докато другите правят това, аз да разтоварвам във форума... иначе направо не знам smile3518

# 245
  • Мнения: 4 546
ама това бебе, то какво ще прави с такава смотана майка? Че аз ще взема да го забравя някъде или да го уморя от глад smile3516
да бе да. ще те видим каква квачка ще станеш  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green
Мариета, аз на Нук си взех шишета, вече забравих кой точно модел бяха - бутнах ги в шкафа  Crazy от форума добри отзиви имаше аз тях и аз за това се спрях на тях.



# 246
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 369
Ама защо ще се цедите в болниците? Нали дават бебетата за кърмене.  newsm78

# 247
  • Мнения: 116
Мариета на мен това шише ми изгежда сладурско. Само че някой ми каза че първите 6м бебето ядяло само мляко? Каква вода ще му давам тогава? Ох , въобще не ставам за майка. Абе хора, аз съм работохолик, за какво говорите? аз мъжа си не гледам (подобаващо), в смисъл той понеже не пие и е много капризен и много готвено не яде, и аз такова нито салати правя, нито ракии слагам, а за готвенето да не говорим...Правя го по-скоро заради себе си, защото него като го питам какво ще ядем и той прави една доволна усмивка и вика "Филийки с кашкавал". ама това бебе, то какво ще прави с такава смотана майка? Че аз ще взема да го забравя някъде или да го уморя от глад smile3516 Направо ме хвана депресията.
Гледам другите ходят на някакави училища за бременни,а аз какво училище? Бюрото ми е засипано с бумаги и добре че не пуша, че докато другите правят това, аз да разтоварвам във форума... иначе направо не знам smile3518
Ей, ей я споко бе! Що така? Никой не е роден научен! Сега ще се учим в движение - както се казва като ти опре яйцето до гъ..а ... Няма да си лоша майка, няма как да стане прекалено си съвестна /така ми се струва/ и отговорна  Hug Не се самонавивай с глупости  Naughty

# 248
  • Мнения: 4 546
ами който е секцио бебето го дават чак на 3-4 ден  newsm78 пък и знае ли човек колко кърма ще има, четах, че в началото докато се регулира може да е много като количество.

# 249
  • Мнения: 1 554


И сега да ви питам и аз дали ви харесва името - Калина? Притеснявам се, че каката е Цветелина и да не станат много "лини"  newsm78

 thumbsup на мен ми харесва много е подходящо все пак ще са сестри4ки  newsm10

# 250
  • София
  • Мнения: 5 756
Привет и от мен!:) Беличка късмет днес на изпита Praynig
Леле.... тази жега не се търпи  ooooh!
Аз ще си взема на първо време комплекта на АВЕНТ който включва помпа + 2 малки шишета и е 80 лв. Peace Така че ако ми трябва шишета ще си имам Simple Smile ако имам кърма може дори да не ми потрябват! Само ако му давам водичка но едно малко ще е предостатъчно! Вчера видях същия комплект в Пигиса с подарък и биберон и беше 82 лв.мисля тези дни да ходя да си го купя,точно и ще вземем легълцето но смятам да го платим и да го оставим там,че да боядисаме първо Simple Smile но за по сигурно  Party

# 251
  • Мнения: 1 554
Ама защо ще се цедите в болниците? Нали дават бебетата за кърмене.  newsm78
ГИТА ако ти се пръскат гърдите от кърма какво ще предпо4етеш да те болят да ти станат буци или да се изцедиш?

РЕБУСа така си говори защото е гладна ве4е айде още малко не остана

# 252
  • Мнения: 423

rebus, не знам дали посъщия начин, като на мен ти се схващат прасците, но много ми помага, когато направя силно контрашпиц (така ли се пише newsm78) и ми отпуска.


Абе какво говориш, аз игла имам на нощното шкафче, защото като ми се схване прасеца никакви опъвания на крака не помагат. Ама мога ли сега всяка сутрин в 5-6 да си дупча крака?
Калина ми харесва. Аз какво да кажа като много исках момиче и щях да го кръстя Ива, ама сега е момче и не мога да го кръстя какво искам, защото свекъра ми се казва Иван и това му е първо внуче и той си каза човека "мъжко ще е, Иван ще се казва" И сега второто ако е момиче,аз пак ще си го кръстя Ива:)
 Сонитка може и така да е...върти ми се някакъв крем....против оттичане на крака... newsm78
Птигра, то в това е проблема, че с тази цялата лоялност отговорност и съвестност, аз ще работя сигурно докато родя,а нищо чудно да говоря по телефона по работа и от родилното, а това ми се струва ужасно безотговорно. и въобще нещо хич не си представям как ще мисля само за бебо и ще се занимавам само с него...сигурно ще го влача с мен по задачки... и затова казах че някрая най много да го забравя някъдде или да го уморя от глад Sad

# 253
  • Мнения: 498
ами който е секцио бебето го дават чак на 3-4 ден  newsm78 пък и знае ли човек колко кърма ще има, четах, че в началото докато се регулира може да е много като количество.
На мен за бургаската болница ме предопредиха да си взема помпа, но защо така и не питах  newsm78, утре ще разпитам вече.

# 254
  • Мнения: 14
Здравейте слънчеви мамчета,

Цяла сутрин ту ни пускат ту ни спират нета  smile3516 И сега бързам да пиша докато не са го спрели пак. Дано само в бързините да не изпусна нещо.
За имената за момче е Кристиян, а за момиче сме избрали Калина. Приемаме предложения от вас за имена с буква К.
Сонита на мен много ми харесва Давиде
За шишетата аз мисля на NUK да взема, но нали се дава вода преварена с копър и прецедена или чай  newsm78 Поне така съм чувала, но не съм сигурна колко е вярно  Twisted Evil
Относно лошите майки - няма как да не се справим стига да искаме да се научим а и предполагам, че ще ни идва отвътре.  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт