Дали да върнем свежестта на седмичната тема???

  • 3 276
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 802
Гласувах с " ДА " !

# 16
# 17
  • Мнения: 4 324
Муши, миличка съжалявам че съм те уплашила, ама няма нищо страшно в „Проблемно”, не ядем хора Simple Smile Там сме се събрали момичета, които искаме бебе, ама не сме от късметлийките да стане от първия път и без проблем.

Мацки, явно е, че повечето не знаете (а и няма от къде) защо има два подфорума за искащите бебе. Преди няколко години в далечната 2003 форума не беше това което е сега Simple Smile Имаше много малко потребители и много малко подфоруми. Имаше подфорум в който всеки, можеше да направи предложение за създаване на нов такъв. Е, аз се появих, с едно огромно закъснение и съмнение за бебе, и с нетърпение изчетох всички теми по въпроса. За съжаление бебе нямаше, и започнаха да ме вълнуват друг тип въпроси- за овулация, за БТ, за ЦС. В мамешкия подфорум (тогава беше един единствен) имаше малко момичета в моето положение и темите ни бързо се изместваха назад (естествено е). Направих предложение за създаване на нов подофрум „Проблемно забременяване”. С течение на времето, решихме че „Искам бебе” е по оптимистично заглави и го кръстихме така. Естествено и тям бяхме момичета които изградихме познанства и намерихме общ език. След няколко месеца, започнаха да се появяват новички, които питаха „Боли ме петата, бременна ли съм” Simple Smile Simple Smile Simple Smile И в това няма абсолютно нищо ненормално, напълно е в реда на нещата. Станаха скандали, разправии - познато нали Wink И това е съвсем нормално Wink Стигнахме до извода, че трябва да има два отделни форума - за момичета които идват и започват да питат за всичко от началото - от А,Б, С и за момичета при които бебето не става по - лесния начин. Да може първите да задават въпросите, колкото и смешни да са за нас, но не забравяйте, че за тях са съществени. За вторите беше другия форум, колкото и страшно да звучи - „Проблемно забременяване”.

Момичета, тръгнете ли по изследвания, не сте за този подфорум. Идеята за създаването му беше именно тази - да има къде новичките да си задават въпросите на воля, било то съществени или не.

И още нещо и спирам, че съвсем се отплеснах (де да бях и така сладкодумна в събота Wink )
Седмичната тема, беше замислена с цел, в нея да се споделят ежедневните неща, кой какво си купил, кой къде ходил - неща които не ни натоварват с цифри от изследвания.  За всички тези неща си има друг начин - това е бутончето „Нова тема”.

Успех на всички Ви и не се карайте за глупости!

# 18
  • Мнения: 117
     Не мога да не се включа и да дам моето "ДА". Толкова ми харесва седмичната тема. Не смятам, че трябва да се смесва с останалите теми. Понякога нещата се повтарят, но то е неизбежно. Важното е приятното усещане, че още някой си мисли за нещата, които те вълнуват!

Аз също съм от момичетата, които не пишат твърде често, но винаги когато имам мнение по дадена тема се включвам. Толкова се радвах, когато и аз бях прибавена към дългите шарени списъчета на надеждата  Hug

Всички, които имаме желание да сме част от седмичната тема със сигурност ще допринесем за една готина и уютна обстановка  Wink   
 

# 19
  • Мнения: 304
Верити   newsm10 smile3501 smile3501 smile3501

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Гласувам с двете ръце "ЗА" и въпреки, че може да чуя реплики от рода на "Не й е мястото тук" ще кажа мойто мнение. Преди известно време открих този форум. В началото само четях и бях възхитена именно от обстановката в седмичните темички. Престраших се, регистрирах се и бях приета много добре. Започнах да се вълнувам с всяка една от вас, да преживявам всеки ваш неуспех като свой и да подскачам от радост при всеки положителен тест. Ревях с момичетата, когато имаха лоши резултати от изследвания, нептиятности с половинките, проблеми в службата или просто имаха лош ден. Не започвах деня си без кафето на Голди и искрено се забавлявах от предсказанията на звездите на Славундер! И съм сигурна, че всички преживяваха и моите добри и лоши моменти! Обикнах ви и знам, че и вие ме обичате!
Нека върнем атмосферата и забравим неприятните моменти!

И да ви кажа: няма да се оттървете от мен толкова лесноооо! Баба ви Стела ще ви открие!

Само че със разлика баба ви Жаси.

# 21
  • Мнения: 1 792
Верити миличка искам да ти кажа че хич не си ме стреснала пиле и аз разбрах какво имаше в предвид като ми каза НЕ СИ ЗА ТАМ Wink
Повечето момичета не ходят в проблемно защото като прочетат през какво са минали момичетат и се плашат и си викат-"и аз ли ще трябва да го изживея това?а аз ще имам ли сили да измина този път?и това ги плаши и си стоят тук.за мен всички сме едно цяло-ИСКАЩИ БЕБОЦИ.Кой с проблеми кой без каузата е една.
истината е че бяндата тук си знаем и кътните зъби вече и за нас е все едно къде сме ние сме си ние.но ако ще седим в искам бебе май ще се наложи да си затваряме очите за новите и наивни въпроси.така ще има мир и любов Hug
а за седмичната тема -ще дойда къде ще вървя като са всички обичани от мен момичета там.като немога без вас кво да правя май май ще се записвам и аз Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 3 524
искам си старото искам бебе и аз. то е и за всички които са го получили- не спираме да си го искаме. бременния мозък не мжое да измисли друго в момента, но наистина това което има в тази тема е това което ме кара да стоя по-често в нея отколкото в отчетната, дори да не съм имала същите проблеми като някои от момичетата тук.
липсвате ми!

# 23
  • Мнения: 160
Иска ли питане - ЗА съм! Peace

# 24
  • Мнения: 163
Добро утро!

Верити, вярно е, че аз не зная защо и как са се формирали форумите и подфорумите. Вярно е, че не зная и каква е била първоначалната идея на седмичната тема. Но зная, каква беше темата когато започнах да я чета, а в последствие и да пиша в нея - точно за това говорихме и това искаме да се върне - настроението, бодростта... Имаме нужда от такова място! Всички имаме!  Hug

# 25
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Всеки е "за" връщането на предишния вид на темата. Но е невъзможно. За съжаление.
Всичко се променя, и ние също.
Момичетата, които сме там от повече време, постепенно се изнервяме от повтарящите се едни и същи въпроси, на хора, които не си дават зор да попрочетат малко библиотеката, преди да попитат; от факта, че "искам бебе" е точно за искащите бебе, а не да минеш, да се похвалиш, че си бременна и да отпрашиш - за този случай са отчетните.
Изнервени сме. Повечето от нас са по средата. От достатъчно време в Искам бебе, но недостатъчно, за да се преместим в Проблемно забременяване. Преди сами търсехме забременели момичета из форума, за да ги впишем с списъка на 1000 бременни за 1 година и да им честитим във темата, въпреки, че те дори не бяха писали там. Сега гоним парашутистките.
Още повече, че по едно време темата се беше превърнала в много удобно място за трупане на мнения - с постове от типа: "Здравейте, боли ме коремчето. Лек ден", или "Добро утро, да се разпиша и днес", и най-честото "В предния ми пост забравих да пиша...", а предния пост е точно над сегашния Laughing. И темата растеше до невероятните 40 страници на седмица Laughing
Няма да бъде същата седмична тема като преди. Поне за нас, "ветеранките". Дано новите момичета, преди да се запътят към отчетни, да я направят за тях такава, каквато беше преди тя за нас.  Hug

# 26
  • Мнения: 802
Bec, здравей ! Здравейте момичета !
Искам само да ви  кажа, че ви разбирам .
Разбирам ви, че сте изнервени и понякога дори отчаяни .
Аз също се изнервям от доста неща , и се притеснявам като чета в "отчетни " колко спонтанни аборта има всеки ден .
но искам да ви вдъхна малко кураж и да ви кажа, че трябва да се продължи напред .
трябва да се повярва, че щом чудото веднъж е станало, то ще става отново и отново ....


ПОВЯРВАЙТЕ В ТОВА !

и на мен ми липсва седмичната тема , и аз искам да си стоя там с вас в " ИСКАМ БЕБЕ "
Защото аз все още си искам бебето , надявам се и Вие ?!

Хайде да се изправим и да продължим заедно !

# 27
  • Мнения: 851
И аз съм ЗА! Липсва ми седмичната тема, липсват ми момичета... напоследък много опустя, а в чата имам забрана и не мога да влизам... Преди беше толкова хубаво, споделяхме и хубаво и лошо, винаги сме се подкрепяли и така по-лесно минаваха лошите моменти. Споделяхме щастието си и то ставаше още по-голямо  Hug

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Всеки е "за" връщането на предишния вид на темата. Но е невъзможно. За съжаление.
Всичко се променя, и ние също.
Момичетата, които сме там от повече време, постепенно се изнервяме от повтарящите се едни и същи въпроси, на хора, които не си дават зор да попрочетат малко библиотеката, преди да попитат; от факта, че "искам бебе" е точно за искащите бебе, а не да минеш, да се похвалиш, че си бременна и да отпрашиш - за този случай са отчетните.
Изнервени сме. Повечето от нас са по средата. От достатъчно време в Искам бебе, но недостатъчно, за да се преместим в Проблемно забременяване. Преди сами търсехме забременели момичета из форума, за да ги впишем с списъка на 1000 бременни за 1 година и да им честитим във темата, въпреки, че те дори не бяха писали там. Сега гоним парашутистките.
Още повече, че по едно време темата се беше превърнала в много удобно място за трупане на мнения - с постове от типа: "Здравейте, боли ме коремчето. Лек ден", или "Добро утро, да се разпиша и днес", и най-честото "В предния ми пост забравих да пиша...", а предния пост е точно над сегашния Laughing. И темата растеше до невероятните 40 страници на седмица Laughing
Няма да бъде същата седмична тема като преди. Поне за нас, "ветеранките". Дано новите момичета, преди да се запътят към отчетни, да я направят за тях такава, каквато беше преди тя за нас.  Hug

Подкрепям напълно, въпреки че още преди да забременея се дразнех от нови теми от рода ама бременна ли съм, теста е отрицателен и гади ми се това бременност ли е. Като забременях подобни постове още повече ме изнервяха, предвид на това че знам колко нерви и сълзи изляхме и някой още продължават да леят  Hug Но знам че и тяхната звезда ще изгрее и това ме обнадеждава. Тайничко надзъртам, за да не дразня някой по-чувствителни, и се моля всеки да намери своето щастие, радвам се с тези които са успели и се моля за останалите.  Heart Eyes

# 29
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
...

Общи условия

Активация на акаунт