Хей чертичка, хей ги две, това в отчетни ще ни отведе! (18.06 - 24.06)

  • 14 736
  • 335
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 6 713
Привет и от мен, момичета  Hug Hug

Тези дни май съм в овулация, та усилено бебеправим. Дано да сме уцелили  baby_neutral

Пожелавам на всички много скоро двете чертички да са налице  preggo

# 331
  • София
  • Мнения: 1 248
Морги-ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МЪЖО ТИ!!! ПОЖЕЛАВАМ МУ ДА Е ЗДРАВ И ЩАСТЛИВ БЪДЕЩ ТАТКО!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Лурдес-желаят ти успех в бебеправенето!!! Hug
Аз пък днес пак имам положителен тест за ову-някой ако може да ми обясни ситуацията ще му бъда много благодарна!!!

# 332
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Здравейте, момичета! Морги, да ти е жив и здрав рожденика  bouquet!
Кате, може положителните ти тестове да са резултат от леката ти поликистоза на единия яйчник, но все пак аз не съм компетентна , а само изказвам предположение
Аз цял ден чета за моя прословут държавен изпит и вече съм Shocked , направо се скапах TiredНещо е доста пусто днес,сигурно всички почиват

# 333
  • София
  • Мнения: 3 789
Ей, сладурани, не знам как издържате в тази жега?.... ooooh!
Направо пот се лее, карам само на вода и салатки, но е някакъв кошмар....
Ето ви нещо разхладително , че то в тая жега.....
А и само като си помисля, че утре съм на работа....не знам...наистина е трудно в тези горещини.....
Освен това тази жега и задух ми действат толкова изнервящо, че на моменти съм като кисела краставица....
Хубава неделна вечер и само приятни занимания ви пожелавам!  1dating lalalala luvbed

# 334
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
[
silvi35, кога чакаме да се издаде зародишчето? fingerscrossed

  На мен ПМС-ът ми изчезна и съвсем се обърках чакам ли, не чакам ли и кога Thinking


Juturna , ако го има чакам  EFP на 28.06., ама нещо почвам да се съмнявам, че днеска едни такива лекички болчици като ПМС, и обикновено няколко дни преди М. съм така, ако не е станало и тоя път направо вече незнам какво да правя, ще взема да се откажа.
А и тоя гаден вирус още ме държи ,вече 4 ден поддържам 37,3, дано нещата не са се объркали от него.
А може ли М без ПМС, не го е срам, не се ядосвай мила, следващия месец дано да стане.

Hri, бързо да ги излекувате тия гадини и после едно хубаво и пухкаво   ylinfant

А Верича къде каза ,че заминава май на море или бъркам нещо?

Morgy , честит рожден ден на твойто мъжле! Да е жив и здрав и много грижовен татко догодина. Мерси за почерпката ,много е вкусно! Ммм..

nikkita_deneva , успех на изпита !

Вес, съжалявам че нахалната леля отново е дошла, да вземе да се засрами и повече да не идва за около 10 -тина месеца. А това за лятната ваканция ми хареса, само така.  Peace

Вили, внимавай с компютъра, щом очичките ти са чувствителни, почивай повече и се отдайте на  luvbed
Мерси за коктейла, действително от това имах нужда.

# 335
  • Мнения: 1 792
здравейте мацки кака ви се прибра от сватба.беше весело а след сватбата навръщане минахме през Дряновския манастир,Етъра,Бузлоджа и айде пак Пловдив.незнам тук ама вчера във Велико Търново беше ад термометъра показваше 43градус-УЖАС.утре ще кача снимки и ще видите дебелото гъз къде беше

Общи условия

Активация на акаунт