Хей чертичка, хей ги две, това в отчетни ще ни отведе! (18.06 - 24.06)

  • 14 739
  • 335
  •   1
Отговори
# 300
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Малеее, сега сядам да ви видя и какво прочитам СЛАВУНДЕР Е БРЕМЕННА!!!
СЛАВ, ЧЕСТИТООООО!!! Най- леката и щастлива бременност ти пожелавам с най-прекрасния финал!   ylinfant bouquet
Само искам да кажа, че Слав е още едно доказателство, че автора на темата вижда двете черти! Аз нали ви казах!Жаси, да ти е жива и здрава рожденничката и много да те радва!
Искам да пожелая много щастие и късмет на Шушончето, която е рожденничка!
Целувки на всички!

# 301
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Славундерче, честитоооо  bouquet! Желая ти най- прекрасната бременност и всички да те последваме,че да се изпълни план 2033г. JoyТолкова се радвам за теб Hug
Диме, добре дошла от Испанско! Дано ти е на късмет Peace

# 302
  • Мнения: 1 436
Славундеееер, честито  newsm44 newsm44 newsm68. Усещам, че терминът ти ще е 29.02  Mr. Green

Диме, от опита на крокодилчето (която и тя ще става мама скоро  Flutter), испанските тестове често показват по две черти  Mr. Green

жаси, честита ти рожденничка   bouquet. Много да ви радва и да бъде най-добрата кака  Hug

silvi35, кога чакаме да се издаде зародишчето? fingerscrossed

Къде изчезна Верича с хубавото списъче (и хубавия Крум на аватара  Heart Eyesnewsm78. На мен ПМС-ът ми изчезна и съвсем се обърках чакам ли, не чакам ли и кога Thinking

# 303
  • Мнения: 862
Момичета ходих на доктор  Cry
Не съм бременна, изписа ми дуфастон. Правих и тест за хламидии и се оказа, че не сме ги излекували напълно гадините мръсни и ми изписа и Ципроф....нещо си
Ще откача вече

# 304
  • Мнения: 712
Хри, кураж, мила, и сили да ги довършиш гадостите  Hug За хламидиите преди малко загледах една тема в проблемното - виж я,  ако не си я преглеждала, може да намериш нещо, което да ти е от полза (аз, да си призная, не знаех, че секса трябва да е с презерватив до получаване на отрицателен резултат на контролните изследвания, а от тази тема останах с такова впечатление  Embarassed)
Аз още съм на работа  ooooh! Cry - сигурно съм единствената, която в петък в 8 часа работи. В офис  Confused Ама... това е положението. След 20 мин. паля гумите, от сега съм заела нисък старт  Grinning
Пожелавам ви приятен и ползотворен уикенд  Hug

# 305
  • Видин
  • Мнения: 961
Хри, съжалявам, мила! Hug
Толкова се надявахме, да е най-хубавото, но поне сега знаеш проблема и ще го лекувате.Успех! Hug

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 22:15 от Жаклин

# 306
  • София
  • Мнения: 1 248
Добър ви вечер!!!
Диме, добре дошла отново тук!!!
Хри-съжалявам искрено миличка, но вярвам че скоро ще се излекуваш и ще продължите с нови сили напред!!! Прегръщам те и ти пожелавам скорошно оздравяване!!! Hug
Морги-чудесно е че изследванията са добри и съм сигурна че през цялата ти бременност всичко ще е наред... Heart Eyes
Жаси-Честита рожденничка!!! Нека ви е жива и здрава и вие покрай нея!!! newsm51
Честит Рожден Ден и на Шушончето-нека е жива и здрава и много щастлива!!!  bouquet

# 307
  • Мнения: 9 120
Хри, кажи какво изследвахте на хламидията тоя път?
Катенце, каня се да ти кажа днеска цял ден да набиеш на свеки канчето и да не знае много, супер нагло от нейна страна - но стройкай и мъжо, да не се учи наготово всичко...мъжка му работа Crazy

# 308
  • София
  • Мнения: 973
Страхотно раздвижване тука.
Славундер честито и тука мила. Много се радвам за тебе и чакаме новини за точицата.

Отново се върна духа на седмичната тема. Всяка едно допринася за настроението - Муши, Голди с кафето и не само, Кали, Славундер със звездите, Вес, Никита, Морги,  ..... не мога да изброя всички, но всяка дама има своя положителен принос.  Hug Heart Eyes  bouquet

# 309
  • Мнения: 862
Стеф предният път правих кръвен тест, а сега ми взе церв. секрет, който сложи върху касетъчен тест, от типа на тези за бременност. Докторът ме увери, че тези тестове са доста точни, с 99% верен резултат и показват налична инфекция. Сега ще пия 10 дни ципрофлаксицин, но забравих да го попитам, дали мога да видя резултата веднага след като спра лекарствата или ще трябва да изчакам известно време.

# 310
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Добро утро! Хри, надявам се по-скоро да се оправиш PraynigВсичко ще си дойде на мястото.
Момичета , пожелавам ви приятна почивка , аз и днес трябва да поработя ,добре че съм до обяд.Като се върна искам да има хубави новини като вчерашните Naughty

# 311
  • София
  • Мнения: 1 248
Добро ви утро в ранни зори!!! Така сме ние айляците-отпочинали ставаме рано!!! Mr. Green
Е тази сутрин не се събудих сама, мъжо ме изръчка да сме си правили бебе още в 5 часа... Laughing!!! Големи мераци!
Стеф точно така ще направя-ние затова сме си тук тази седмица. Нали трябваше да им ходим на гости, но не отидохме-нека си вземе поука. А...следващият път като се видим добре ще си поговоря с нея Naughty.
Днес мислим да ходим до Бачково-дано е по-хладничко там...Ще си правим пикник сред природата.
Лек съботен ден желая на всички ви!!!

# 312
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Добро утро! Спите ли още? Мене сън не ме лови, защото си чакам резултатите от изследванията. Дано всичко е нормално!
Хри, пожелавам ти скорошно излекуване и след 10 дни да имате зелена светлина!
Кате, само така!Предполагам, че не се сърдиш на мъжа ти за ранното събуждане! Laughing
Ники, лека работа! Хубавото е, че е до обяд!
Ани, казвай какво става с вас!
Juturna, какви са тия мераци за Крум? Аз съм го заплюла вече! Долу ръцете от зетя! Mr. Green
Днес ще ми монтират климатика! Поне вече няма да умирам от жега!
Хубава събота на всички!

# 313
  • Мнения: 186
Добри утро момичета  Hug
Вчера нямах време да седна да видя какво правите, но сега виждам, че съм изпуснала много  Crazy
СЛАВУНДЕР ЕДНО ГОЛЯМО ЧЕСТИТО  newsm51 много се радвам за теб.  newsm44 Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно бебче на финала  newsm32

# 314
  • Мнения: 57
добро утро на всички! аз два дни нямах интернет и сега докато насмогна... страхотно развитие на темата, много ме радва  Grinning

Славундер, честито!!!! пожелавам ти красива и спокойна бременност! чакам между другото да избереш късметлийката, която да започне следващата тема, защото аз ще се тествам в сряда (ако някои роднини не ме изненадат преди това де  #Cussing out ).

виждам някои добре са започнали уикенда  Laughing . пожелавам на всички само любов през почивните дни!



Общи условия

Активация на акаунт