Отговори
# 15
  • Мнения: 3 453
Добро утро красавици  bouquet

Ангелина поздравления за прекрасното заглавие  bouquet

EMANOELITA, изглеждаш супер на несебърската снимка  bouquet

просто Петя, добре дошла Hug

Pinkito, честито минусче  bouquet Бъди по-упорита в мазането!Сега е момента за да не съжаляваш по-късно мила Hug

Сега да споделя и аз съм с минус,ама го видях тази сутрин newsm44 newsm68 newsm44 -0,700, демек вече 61,30!Не мога да си намеря място от кеф,дано така продължи седмицата за всички ни Praynig Praynig Praynig

По-късно ще се включа пак.Лек и слабителен ден момичета Hug  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
Добро утро мацки Hug

Просто Петя, добре дошла  bouquet

Миранди, наблюдавам че си влязла в нахъсан период и ми е много кеф Mr. GreenБраво диша! Радваш ме максимално Hug

Далал, егати волята! Нямам думи! А как се смях с тия солети - направо ме уби бе, Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Евала за панталона Peace Снимай го да го видим Praynig

Мами, купувай полата, хич не се куми Naughty Ще си я носиш много скоро, и ти имаш страшна воля! Абе направо ми връзвате очите ви казвам ooooh!

Сега да ви кажа -
цяла събота и неделя с моя любим скитаме напред назад Mr. Green Зарязахме децата по баби и хванахме гората Mr. Green Еми то си трябва бе, само работа, работа...аааааааааааааааа!

Другото, което е, че той много ми се накара Embarassed Каза че ако продължавам да слабея вече ще стана грозна  JoyЕЕЕЕ, доживях мъжа ми да каже, че съм СЛАБА!!!
Това е моята оценка! Много ми е гот Party Но лошото е, че мислех от днес да подхващам 3-дневната диета, а той ми уби ентусиазма. Може тайно Thinkingа пък като се прибере, ще се правя, че си ям Heart Eyes

Какво още да ви кажа - а да.
Значи понеже си продавам  антицелулитния масажор, в Продавалника едно момиче ми предлага велоергометър бартер. Вие какво ще кажете? Тези велоергометри освен тупкане на сърце, стягат ли някой мускул?

# 17
  • Мнения: 669
Добро утро!!
Миранди,страхотна темичка!! Hug  bouquet

Просто Петя,   welcome
Дай инфо, колко кг си,колко искаш да станеш, височина, на каква диета, или режим си и т.н.

Пинкито, честито минусче! С упражнения и мазане, нещата ще се подобрят Peace

Вивиан, мъжа ти е прав! Стига вече си отслабвала! Сега си върха!  Peace

Момичета, Ася изчезна!Явно е на меден месец!! Но не трябва ли и тя вече да е в графата отслабнали?Нали си стигна килограмите, че и повече свали!

# 18
  • Мнения: 2 099
Добро утро,
Миранди, специални благодарности за чудесната работа.
Ангелина мерси за хубавото заглавие.
Просто Петя, добре дошла в отбора и ако можеш дай малко инфо за себе си.
Вивиан, според мен мъжа ти е прав и изглеждаш чудесно, мога само да ти завиждам за фигурата.
Крисси, Pinkito, честито ви минусче.
Пожелавам на всички лека и ползотворна диетична седмица.   bouquet

# 19
  • Мнения: 371
Здравейте!
Я да взема и аз да се разпиша в темичката докато е време.
Ангелина,мерси мила за готиното заглавие.Дано се ентусиазирам да свалям още,че аз нали исках на първо време да ги задъжа свалените килца и съвсем забравих че не е зле да сваля още нямкое друго килце.
Оказа се че след разбулния ми живот миналата седмица съм си все още старите килограми.
Браво на сериозните и постигнали завидни резултати.На останалите желая от сърце много минусчета и приятни изненади от телцата им през новата седмица.
Хубав ден
Целувки

# 20
  • Мнения: 1 339
Добро утро и от мен  Hug Heart Eyes Hug
Аз продължавам да си тренирам на кроса и гирички плюс мазане с Икаров и Дева  Heart Eyes
Само се чудя кога ли ще спра да ям  #Cussing out 
Далал Предполагам това мога от аптеките да си го купя ? Дали има някаква марка или фирма, която го произвежда, че да ориентирам аптекарките (че някой път са доста залупени и не знаят за какво става въпрос)

Вивиан Еее браво  Grinning Най-накрая се усети твоя мъж  Party

Просто Петя Добре дошла  Hug Много свалени килца ти пожелавам от сега нататък и ще видиш, че всичко ще стане така лесно в нашата компания  Simple Smile Mr. Green

Крисси Чудесно миличка   Hug  Честито ти свалено и дано тази седмица вървиш все надолу и надолу  Peace Peace   Hug   Hug

Пинкито Единственото, което бих те посъветвала просто да продължаваш да тренира и да се мажеш упорито. ДокаТо се мажеш прави много хубав масаж. Аз например отделям по около 20 мин ( а може и повече ) за масаж. Отразява се мисля добре защото вече има някакви видими резултати, а с Девата се мажа едва от 2-3 дни, а с Икаров от 3-4  Peace Мисля, че ако продължавам така до 1 месец може и да нямам целулит и кожата ми ще се е прибрала  Simple Smile

Времето и упоритостта му е майката ей...[/color][/size]

Успех на всички през новата седмица и само минусиииииииииии  Praynig Praynig Praynig
 Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 890
Добро утро и от мен  Hug
Миранди, поздравления за темата, прекрасна както винаги   bouquet
Pinkito, пожелавам ти другата седмица да се разпишеш на време поне с - 2 кг. А по въпроса с кожата - нормално е след отслабване да е по-отпусната. Ти си я мажи и тренирай и до няколко месеца ще се оправи, ще видиш. Все пак е кожа, нужно и е време да се възстанови и да свикне с новите килограми   bouquet
просто Петя   welcome чакаме още инфо за теб! Simple Smile
Бухтичка , успех на изпита  book
Kpuccu , дано този минус е само леко начало за тези седмица и всеки ден повече и повече. И ти да се разпишеш следващата неделя с още отгоре върху него (в минусов материал, разбира се)
Вивиан , ето те и теб! Липсваше! Радвам се, че така приятно си се разнообразила уикенда. А по въпроса с килограмите аз на 46 ще съм доволна, но съм си отбелязала 45 за да се вкарвам в релси ако започна да качвам. А тайни диети съм правила много пъти. Че баща ми много се дразни като не се храня. Даже понякога като знам, че ще се прибира и съм си слагала малко в чинията и съм омазвала цялата чиния с вилицата и я оставям на масата без да я измивам, ТА да се ВИДИ, ЧЕ ДЕТЕТО Е ЯЛО  hahaha  hahaha  hahaha
Ангелина , ти имаш ли концерти в София или само по турнета ходиш? Много ще се радвам да те гледам някой път. Аз обожавам балет. Много е красиво  Hug
sisin4e , те май имат навсякъде едни. Питай за етерично масло грейпфрут, марката няма значение толкова  Hug Даже в аптеките, където продават може да вземеш книжка с действията и на други етерични масла и да си правиш микс Wink
mimival, MariaYo, EMANOELITA, ANGYA, crazy_tikva и всички други прекрасни девойки, които пропускам УСПЕШЕН ДЕН И МНОГО МИНУСИ

Днес понеделнишки съм ранобудна. Обаче едвам си местя краката. Как ще събера сили да тичам, не знам. Освен това да ви се оплача - въпреки 2те тренировки вчера и 300мл фреш днес съм само - 100гр  hahaha Но честно да ви кажа, това не може да ме стресне. Много ми е мерак следващата неделя да се запиша с 50 кг като се надявам да догоня 49.9 - да я видя пустата четворка. Така, че до сряда се надявам да успея да стана 51. Това са планове, разбира се, но като имам цел и се следя си давам сметка какво трябва да правя.
Сега, въпреки че не обичам кафе, си направих едно, за да може да ми даде малко енергия за тренировка. Аз от днес имам задължение за 1 тренировка, че като не ям имам един период от ден два на отпадналост.

НЕКА ДНЕС Е ЕДНО ДОБРО НАЧАЛО НА НОВАТА СЕДМИЦА ЗА ВСИЧКИ НИ   bouquet   bouquet   bouquet

# 22
  • Мнения: 636
Добро утро и от мен! След вчерашния успешен ден - днес шефът има рожден ден и сега едни бонбони, кока кола, алкохол ..... ужас! За сега съм се предала за 2 бонбона "Мерси", кафе и минерална вода. Дано да удържа фронта и по-късно  Praynig
 Новата тема и заклавието са страхотни, но това си е 19- седмична практика   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 424
Честита нова темичка   bouquet
Вивиан съгласна съм с мъжа ти, изглеждаш страхотно,не ти трябва да сваляш повече  Hug  Heart Eyes
Крисси браво,мила, продължавай все така  Hug
просто Петя  добре дошла   bouquet

# 24
  • Мнения: 621
Здравейте Hug Миранди темичката е супер както винаги и браво на Ангелина за добрата идея за заглавие  bouquet

Аз продължавам да си боледувам и защото не съм на диета заради лекарствата за сега не мога да се похваля с нови минуси Rolling Eyes

Успешна и диетична седмица на всички  Hug  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 701
Здравейте мили момичета! Честита ни нова темичка! Страхотна е!  Hug  bouquet Heart Eyes

просто Петя , добре дошла! Пожелавам ти много свалени килограми! Дай малко повече инфо за себе си!  Hug

Вивиан, прав е мъжът ти! Изглеждаш страхотно! Мисля,че е време да спреш да слябееш!   bouquet  

sisin4e, не се притесявай, миличка! Щом се мажеш и тренираш, няма да качиш! Но все пак не прекалявай със сладкото!  Heart Eyes Ти си нашата гордост и нашият пример за подражание!   bouquet

galateia, пожелавам ти скорошно оздравяване!  Hug

# 26
  • Мнения: 3 453
Далал,Сисинче,Водчице Hug  bouquet Чул ви господ Praynig Пожелавам го и на вас Hug

# 27
  • Мнения: 1 254
Добро утро момичета
Галатея-да се оправяш миличка, дано не е нищо сериозно
Крисси, страхотен резултат! възхищавам ти се на упоритостта!
Просто Петя-добре дошла. Какви кг си, колко си висока и каква е целта ти? Simple Smile
Мария Йо, дано тази седмица да ням никакви изкушения за тебе и да успееш да сложиш началото на свалянето на килограмчета
Далал, ще ме умориш от смях бе момиче! Страхотна воля имаш. Ти тея неща дето ги дъвчеш цял ден на мен са ми само закуската, ама то си ми и личи  hahaha Joy Joy
Виви, ти какво още ще смъкваш бе душа?! То не остана
Ане-сим, дъщеря ти е страхотна красавица, сигурно много те радва   bouquet
Ангелина, благодарско за заглавието-чудничко си го измислила. А това за табуретката-->само ако знаеш как се изхилих и мъжа ми идва да ме пита какво има. ама ти май ни стягаш нещо, не може на толкова фина мацка като тебе да й се случват такива неща

Напоследък нямам много време да пиша,но бебчето плаче доста и ми е бръмнала главата (дано скоро да се пооправи и да се върне в стария ритъм) Praynig
Опитвам се да си задържа 6-цата на кантарчето, но за съжаление  е още плаваща. Надявам се следващата седмица да се задържи твърдо. Писна ми да голедам 70 и еди колко си, пък!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 1 130
Привет на "групата на Шаро"!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Като гледам настроението е на ниво - килцата също  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Аз продължавам с труд и постоянство да тромозя моето кръшно тяло  Crazy Crazy Crazy Ама вече я карам около 68-цата - кеф !
Миранди имам подозрение, че май не успявам да ти изпратя съобщенията на лични - още в четвъртък ти давах данни пък в таблицата съм същите кила и см - \не че е много важно - на толкоз килца %-ното съотношение на липсата е бая малък  Crazy Crazy Crazy Mr. Green\ - обаче бях изпращала и идеи за заглавия няколко пъти пък не бяха включвани за анкетка - не че бяха велики идеи де - просто ми се искаше да знам дали ми работи пощата или аз нещо не мога да изпращам личните  newsm78 newsm78 newsm78

# 29
  • Мнения: 552
Здравейте, сладурани   bouquet
Много сте активни като за понеделник сутрин  Hug
Поздравления за отслабналите, добре дошли на новите и успешна седмица ви пожелавам.
Тази сутрин съм 69,300, но няма да си мърдам лентичката, за да е сигурно, че няма пак да прехвърля 70-то.
Иначе си я карам на зелевата супа, ама без нея  Mr. Green. Само като си помисля, че трябва да я ям и апетита ми мигом секва  Sick. А си сготвих цяла тенджера - по купичка на ден ще я карам и ще наблягам на плодове и зеленчуци.
Далал, ти направо ме застреля   #2gunfire това твоето не бих могла да го направя, върха си  Peace

Общи условия

Активация на акаунт