Интимно

  • 12 680
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 70
Благодаря на всички, които се опитаха да помогнат със съвети. Ние не спряхме да правим секс до края и за радост не възникнаха усложнения. Накрая вече беше доста трудничко имайки впредвид размерите на корема но ...Сговорна дружина планина повдига и други работи Simple Smile

Сега съм изправен пред друг проблем и имам въпрос към опитните:
Кога след раждането започнахте да правите секс? Триабва ли първите пъти да се внимава? В смисъл как се чувства жената ? Нещо като девствена ли:)?
Ние имаме само 2-3 външни шева дребна работа. Аз гледах като шият.

# 31
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Ahil


Сега съм изправен пред друг проблем и имам въпрос към опитните:
Кога след раждането започнахте да правите секс? Триабва ли първите пъти да се внимава? В смисъл как се чувства жената ? Нещо като девствена ли:)?
Ние имаме само 2-3 външни шева дребна работа. Аз гледах като шият.


Много си прав, аз се чувствах точно като девствена. Добре, че беше само първия път Laughing
Ама на шевовите като са на твоя задник тогава казвай дребна работа.

# 32
  • Мнения: 3 146
Взе ми думите от устата - на чужд гъз и сто шева са малко.Да не се обидиш Ахиле, не е с лошо чувство.

# 33
  • Мнения: 5 370
...се включвам в темата,но....по-добре късно,отколкото никога.При мен,за жалост,го има другия момент.Преди да забременея,аз гонех мъжа си за секс.....сега съм в трети месец и познайте колко пъти ми се е приисквало....не ми се мисли.естествено,има и алтернативни начини за задоволяване на половинката,но..не е същото.Най-странното е,че по време на "алтернативния секс"не изпитвам никаква последваща възбуда. Embarassed Споделете опит,моля Sad

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Coeur
...се включвам в темата,но....по-добре късно,отколкото никога.При мен,за жалост,го има другия момент.Преди да забременея,аз гонех мъжа си за секс.....сега съм в трети месец и познайте колко пъти ми се е приисквало....не ми се мисли.естествено,има и алтернативни начини за задоволяване на половинката,но..не е същото.Най-странното е,че по време на "алтернативния секс"не изпитвам никаква последваща възбуда. Embarassed Споделете опит,моля Sad


мила аз бях като теб до 4-тия месец. На мен ми се повръщаше от самата мисъл за секс и наистина отивах в двете нули да драйфам. Никакво удоволствие, но към 5-тия месец ми мина и си бях както преди

# 35
Цитат на: Ahil
Аз съм един бъдещ татко. Жена ми е вече в петия месец. Искам съвет от по опитните и миналите по този път. И двамата с моята съпруга имаме желание за секс.  
До кой месец е безопасно за бебето да се прави секс и в каква поза?
Приемам всякакви предложения.


Докато роди. Но слагай ръка на корема и, за да не гледа бебето.

# 36
  • София
  • Мнения: 4 273
Ахиле, ако ти се прави секс, действай! Нищо му няма на бебо. Ние с мъжа ми последно правихме секс 4 дни преди да се роди сина ни. А за позата - задна прашка. Тия книги дето си ги чел явно са стари. Само при опасност от спонтанен аборт не се препоръчва секс. Вагинален де. Но има и други видове.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 827
Цитат на: Ahil
Благодаря на всички, които се опитаха да помогнат със съвети. Ние не спряхме да правим секс до края и за радост не възникнаха усложнения. Накрая вече беше доста трудничко имайки впредвид размерите на корема но ...Сговорна дружина планина повдига и други работи Simple Smile

Сега съм изправен пред друг проблем и имам въпрос към опитните:
Кога след раждането започнахте да правите секс? Триабва ли първите пъти да се внимава? В смисъл как се чувства жената ? Нещо като девствена ли:)?
Ние имаме само 2-3 външни шева дребна работа. Аз гледах като шият.


ami da si kaja i az nie s maja mi pravexme sex kato ludi dokato bqx bremenna 4ak do na4aloto na 9tiq mesec ...posle po4ivaxma malko dokato ne zapo4nax da go prenosvam de4ko i aku6erkata ne ni kaza aide sega obratno v kasti i sex sex sex ...taka i napravixme be6e dva dena predi da rodq...no pak sled kato rodix si otsedqxme na suxo ...imax 5 van6ni i 4 vatre6ni 6eva...blizo 2 meseca ne smeex ne 4e ne mi se iska6e ma ne smeex i taka dokato ne se prestra6ix...

# 38
  • Мнения: 3 634
Хихи... весело ми стана...

Ахил и жена му вече са щастливи родители на една малка принцеса (ако добре помня, ще да е на около месец и нещо тя)... та вие сега нищите стари гащи... хихихи...
Сладури сте, от- до!

# 39
  • София
  • Мнения: 2 827
Цитат на: Мама от Финландия
Хихи... весело ми стана...

Ахил и жена му вече са щастливи родители на една малка принцеса (ако добре помня, ще да е на около месец и нещо тя)... та вие сега нищите стари гащи... хихихи...
Сладури сте, от- до!


4e to ne pre4i drugite badesti da 4etat da u4at da znaqt a ne da se tuxkat

# 40
  • Мнения: 3 634
Е да, права си... ама пък що се обръщат/е към Ахил тогава???

# 41
  • Мнения: 2 655
Цитат на: Мама от Финландия
Хихи... весело ми стана...

Ахил и жена му вече са щастливи родители на една малка принцеса (ако добре помня, ще да е на около месец и нещо тя)... та вие сега нищите стари гащи... хихихи...
Сладури сте, от- до!


АЛИСИА стана на 2 месеца и 1 седмица. Много бързо минава времето МОФ.
 Confused: А как е твоето коремче?
 Confused: Какво се оказа?
 Confused: Момиченце?

# 42
  • Мнения: 3 634
Пела, скоро 6ти гестационен месец ще почвам... коремчето расте, а аз дебелея...
За съжаление не знам дали ще е момиченце или момченце... стискам си сама палци да е здрава мома, но ако е момък няма го връщаме, яяяя...
Това за бързо минаващото време... бе може и малко по-бързо да мине поне в моя случай. Предполагам и ти като отглеждаше тумбачето си си се надявала времето да лети по-бързо.
Иначе нещата са ОК...

Общи условия

Активация на акаунт