Интимно

  • 12 693
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 70
Аз съм един бъдещ татко. Жена ми е вече в петия месец. Искам съвет от по опитните и миналите по този път. И двамата с моята съпруга имаме желание за секс.  
До кой месец е безопасно за бебето да се прави секс и в каква поза?
Приемам всякакви предложения.

# 1
  • Мнения: 3 146
Щом жена ти има желание за секс значи се чувства добре - в този случаи секса до деветия месец не би представлявал опасност.Позите сами ще ги уцелите - коремът ще ви ги покаже наи-добре.Естествено позата" ездачка" ще стане невъзможна, както и "мисионерската".Ще ви остане може би страничната поза - мързелива и съвсем безопасна за бебето.Оралният секс - там нямате никаква грижа.

# 2
нямаш никакви проблеми пич. ако знаеш мене жена ми  как ме гони , а само след 20 дена ще ражда. щом на полвинката ти и е хубаво смятаи че и на бебо му е хубаво.успех до деветия месец

# 3
  • Мнения: 70
Благодаря ти Ноа много ме успокои. И аз бях чел тук и там, че не е опасно да се прави секс, стига двамата да имат желание. Друго си е да те посъветва някои минал по този път. И това дето го каза : "Че което харесва на маиката харесва и на бебето" много ме зарадва.
Аз се притеснявах именно за бебока.
Благодаря.

# 4
  • Мнения: 204
Ahile slushai gi horata kakvo ti prikazvat .. shtom vie e hubavo i na dvamata niamate nikakvi problemi .. i nie karahme pochti do kraia .. taka che sega davaite dokato mojete che posle sled rajdaneto moje i da pochakash ... pak i mislia che e polezno za mamata i po lesno shte rodi Simple Smile)) uspeh s beboka i da ti e jiv i zdrav i vie pokrai nego Simple Smile))

# 5
  • Мнения: 1 363
слагай го на жена си - докато и омекнат коленете (не се притеснявай, няма да тупкаш бебчо baduu - ако от това се боиш)... 20-тина дни преди да роди - вече ми се струва невъзможно.. след това трябва да карате малко на  - налага се поне месец.. месещ и нещо.. т.е. зависи от това как ще реши бебока да излезе.. ако е агресор като моя.. може и 2 месеца да отидат... ако е добричак(чка) Simple Smile може и 20-тина дни.. ъъъъъм... то знае ли човек Simple Smile

# 6
Ей бизти, благодаря ти за пикантния съвет. Къде си ги учил тези епитети човече. Трогнат съм от вниманието ти.  Дано си прав и секса да не пречи на бебето.
Благодаря ти.

# 7
  • Мнения: 8 769
Едно бебе като излязло от корема на майка си веднага се насочило към близкия до него доктор със заплашителния въпрос:
"Ти ли си баща ми?"
"Не!" казал доктора, ей този е, и посочил скромния човечец, стоящ наблизо и треперещ от вълнение.
Бебето се насочило към него и отново попитало, смръщило вежди:
"Ти ли си баща ми?"
"Да!" радостно възкликнал новоизлюпения татко.
Тогава бебето започнало да го чука с пръст по главата baduu   baduu   baduu   baduu   baduu   baduu   baduu , питайки го:
'ХУБАВО ЛИ Е ТАКА, А!? Хубаво ли е така, кажи де!?"

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu

# 8
Цитат на: Туфи
Едно бебе като излязло от корема на майка си веднага се насочило към близкия до него доктор със заплашителния въпрос:
"Ти ли си баща ми?"
"Не!" казал доктора, ей този е, и посочил скромния човечец, стоящ наблизо и треперещ от вълнение.
Бебето се насочило към него и отново попитало, смръщило вежди:
"Ти ли си баща ми?"
"Да!" радостно възкликнал новоизлюпения татко.
Тогава бебето започнало да го чука с пръст по главата baduu   baduu   baduu   baduu   baduu   baduu   baduu , питайки го:
'ХУБАВО ЛИ Е ТАКА, А!? Хубаво ли е така, кажи де!?"

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu




много тъпо!!! Човека едва ли би искал да чуе точно това

# 9
  • Мнения: 1 425
Цитат на: Anonymous
Цитат на: Туфи
Едно бебе като излязло от корема на майка си веднага се насочило към близкия до него доктор със заплашителния въпрос:
"Ти ли си баща ми?"
"Не!" казал доктора, ей този е, и посочил скромния човечец, стоящ наблизо и треперещ от вълнение.
Бебето се насочило към него и отново попитало, смръщило вежди:
"Ти ли си баща ми?"
"Да!" радостно възкликнал новоизлюпения татко.
Тогава бебето започнало да го чука с пръст по главата baduu   baduu   baduu   baduu   baduu   baduu   baduu , питайки го:
'ХУБАВО ЛИ Е ТАКА, А!? Хубаво ли е така, кажи де!?"

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu




много тъпо!!! Човека едва ли би искал да чуе точно това



Хей татковци не се засягайте Туфи го е написала много сладко   Hands Thumbsup   Hands Thumbsup   Hands Thumbsup   Hands Thumbsup   Hands Thumbsup  Малко хумор никога не пречи, стига да имаш чувството  Laughing  Laughing  Laughing
Цвете

# 10
Татенце, познай от къде идват трапчинките по бузките на бебоците
  animal085   animal085   animal085

# 11
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Pilence
Татенце, познай от къде идват трапчинките по бузките на бебоците
  animal085   animal085   animal085


  202uu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu Ха ха ха, само ще кажа един факт: моето момиченце има на едната буза 1 трапчинка, а на другата-цели ДВЕ!   bowuu   bowuu   bowuu   jumpuu   jumpuu   jumpuu   jumpuu   ladyuu   ladyuu   ladyuu

# 12
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Anonymous
Цитат на: Туфи
Едно бебе като излязло от корема на майка си веднага се насочило към близкия до него доктор със заплашителния въпрос:
"Ти ли си баща ми?"
"Не!" казал доктора, ей този е, и посочил скромния човечец, стоящ наблизо и треперещ от вълнение.
Бебето се насочило към него и отново попитало, смръщило вежди:
"Ти ли си баща ми?"
"Да!" радостно възкликнал новоизлюпения татко.
Тогава бебето започнало да го чука с пръст по главата baduu   baduu   baduu   baduu   baduu   baduu   baduu , питайки го:
'ХУБАВО ЛИ Е ТАКА, А!? Хубаво ли е така, кажи де!?"

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu   girluu




много тъпо!!! Човека едва ли би искал да чуе точно това

ГОСТЕ, чувството за хумор си го дянал някъде, а? Бързо бЕгай да го намериш! Imp  Imp  Imp

# 13
  • Мнения: 70
Благодаря на всички, които се опитаха да отговорят на въпроса ми, било то и в шеговит тон. Междувременно ми попадна един материал по темата, който искам да споделя с вас.

" Половите сношения повишават риска от предизвикване на маточни контракции и са особено опасни при бременни, предразположени към спонтанни аборти или преждевременни раждания.
Със специална апаратура е установено че при оргазъм при бременни трайно се повишава маточният тонус (продължителна маточна контракция ) с влошаване състоянието на плода, породено от нарушения в утеро-плацентарния кръвен ток и хипоксия на плода.
При невъзмойност да се преустановят половите сношения бременните трябва да се посъветват да се предпазват от прекомерно механично въздействие върху предната коремна стена (матката) по време на coitus.
При бременни с генитални кръвотечения от какъвто и да е произход трябва да се препръча въздържане от полови сношения.
Половия живот по време на бременност повишава риска от проникване на инфекция в по горните отдели на влагалището и в цервикалния канал.
Преобладаващо е становището, че половите сношения трябва да се преустановят след откриване на бременноста"

Из учебник по акушерство под редакцията на проф. Ал Хаджиев, д.м.н., проф И. Карагьозов, д.м.н

Въпреки всичко казано по горе аз послушах съвета на миналите по този път и продължихме с женами да правим секс kiss .  Не сме имали проблеми и бременноста върви нормално. Е коремчето взе да пречи, но за целта thumbsup  има алтернативни пози.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 686
Цитат на: Ahil

Преобладаващо е становището, че половите сношения трябва да се преустановят след откриване на бременноста"


Този учебник от коя година е? Звучи ми като учебник от времето на баба ми. Чела съм доста по въпроса и никъде не съм виждала подобно нещо. На повечето места пише дори, че при полов акт бебето се чувствало много добре, което доказали по пулса и движенията му. Разбира се, при наличие на проблеми, е естествено да се прекрати половия живот, но иначе изобщо не съм съгласна с това, което пише в този учебник. А и доколкото знам, през бременността на жените им се иска доста повече от преди, тъй че едно въздържание на сила, според мен би повлияло по-зле на бъдещата мама.
Ахиле, препоръчвам ти да се поразровиш и да намериш повечко материали по въпроса, и ще видиш, че съм права. Ако знаеш английски потърси из чуждите сайтове. Пълно е с информация по въпроса. Желая ви, на теб и жена ти, безпроблемна бременност, много палави нощи и здраво бебе накрая  passifier

# 15
# 16
  • Мнения: 351
ПРЕПОРЪЧИТЕЛЕН РОДИТЕЛСКИ КОНТРОЛ.ДОЛНОТО НЕ СЕ ПРЕПОРЪЧВА ЗА НЕРВНИ И ЦЕЛОМЪДРЕНИ МАЙКИ И ДЕЦА 18
Grinning  Stuck Out Tongue  Simple Smile  Stuck Out Tongue  Laughing  Grinning  Stuck Out Tongue  Grinning Абе като си пишете такива откровения тук-Колко време оркестъра може да е само с брас секция?И важте булки старателни ли са,щото мойта демонстрира невероятен талант.Като се замисля,другото си е. Хамалска работа не е за хора с образование и интелект.А пък ако някой не е на моето мнение,да си прави изводите. Laughing  Stuck Out Tongue  Grinning  Laughing  Stuck Out Tongue  Grinning  Laughing  Stuck Out Tongue  Grinning

# 17
  • Мнения: 70
Благодаря много на Тати за линка който ми препоръча
Това наистина е едно компетентно мнение което дава отговор на всичките ми въпроси. Дори има и препоръчителни пози със съответните  обяснения и напътствия.
Съветвам всички които имат въпроси по темата:
Секси и бременност да го прочетат.
На въпроса на Тинтири-Минтири от коя година е учбника от който публикувах материала по горе отговарям:
АКУшЕРСТВО ЗА СТУДЕНТИ ПО МЕДИЦИНА
издание 1988.
За жалост това е учебника от които учат бъдещите ни акушерогинеколози. И за жалост изказаните мнения там не се покриват с много от съвременните схващания.

И тъй като моята съпруга до момента няма проблеми с бременноста ние не спряхме да правим секс.
Това допринася да се запазят нормалните взаимоотношения и държи жена ми на върха на вълната Grinning  Току виж са и поникнали крила People Angel

# 18
  • София
  • Мнения: 2 686
Правилно, щом като няма проблеми, ощастливявай жена си, защото най-важното е тя да е щастлива и да се чувства добре. Това оказва влияние и на бебчо.
Желая ви всичко най-хубаво  Laughing

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Sex moje da si pravite kolko ti iskate.moje i do termina. stiga da i e komfortno na suprugata ti.kolkoto poveche tolkova po-dobre:-))

# 20
  • Мнения: 3 569
Не знам при вас как е, но моята жена изпитва оргазъм в 98% от случаите когато правим секс. Нашия лекар ни обясни, че оргазма всъщност представлява контракции на маточната мускулатура (ако има такъв термин изобщо), което не било много желателно. От както ни каза това, питайте ме колко пъти сме правили секс...Ще ви кажа-2 пъти Simple Smile Ще кажете: "Ами тогава да те задоволява по алтернативни начини". Е да де, ама нали се сещате, че задоволявайки мен и на нея й се приисква, възбужда се т.е. Ето защо правим секс доста рядко... Кофти е, ама какво да се прави...

# 21
И ний палавухме, докато влязох в 8-мия месец. Тогава реших, че ме е страх бебо да не вземе да се роди преждевременно. Ама като наближи датата и бебо не даваше и малки признаци, че иска да излезе викам на тати "Давай пак да се хващаме на работа" Embarassed . И така нашта се роди 5 дена по-късно Simple Smile  Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 366
Виждам, че са ти дали отговор на въпроса. Аз обаче /като жена/ имах обратния проблем - на мен много ми се искаше, но нашият татко се притесняваше за бебката. И понеже не бях открила това супер местенце, не можахме да попитаме. Когато вече не издържах, споделих с кумувете /с две деца/. Те, естествено, ни посъветваха да не се притесняваме. И тамън нещата се оправиха - влезнах в 9-я месец, докторът забрани  Twisted Evil . Така че - моля те, не си терори половинката - щом и двамата имате желание...

# 23
  • Мнения: 1 363
Цитат на: Future pere
Не знам при вас как е, но моята жена изпитва оргазъм в 98% от случаите когато правим секс. Нашия лекар ни обясни, че оргазма всъщност представлява контракции на маточната мускулатура (ако има такъв термин изобщо), което не било много желателно.



а обясни ли и, че сега ще и се изприщи устата..
защото принципно докторите трявба винаги да казват всички станични ефекти - в резултат от техните диагнози.. етц.

# 24
  • Мнения: 2 655
Цитат на: BeaZtiE
Цитат на: Future pere
Не знам при вас как е, но моята жена изпитва оргазъм в 98% от случаите когато правим секс. Нашия лекар ни обясни, че оргазма всъщност представлява контракции на маточната мускулатура (ако има такъв термин изобщо), което не било много желателно.

а обясни ли и, че сега ще и се изприщи устата..
защото принципно докторите трявба винаги да казват всички станични ефекти - в резултат от техните диагнози.. етц.


 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 25
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Pela
Цитат на: BeaZtiE
Цитат на: Future pere
Не знам при вас как е, но моята жена изпитва оргазъм в 98% от случаите когато правим секс. Нашия лекар ни обясни, че оргазма всъщност представлява контракции на маточната мускулатура (ако има такъв термин изобщо), което не било много желателно.

а обясни ли и, че сега ще и се изприщи устата..
защото принципно докторите трявба винаги да казват всички станични ефекти - в резултат от техните диагнози.. етц.


 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

Pela ще й обясни Wink

# 26
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Ahil
Аз съм един бъдещ татко. Жена ми е вече в петия месец. Искам съвет от по опитните и миналите по този път. И двамата с моята съпруга имаме желание за секс.  
До кой месец е безопасно за бебето да се прави секс и в каква поза?
Приемам всякакви предложения.


 Embarassed  Embarassed  Ние до една седмица преди раждането се люшкахме  Embarassed  Embarassed

Но все пак това за контракцийте е вярно!
Получават се контракций и изведнъж корема се свива и минават няколко секунди докато се отпусне....  Rolling Eyes

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ахиле, аз съм чела точно обратното, дори лекарите препоръчват да се прави секс, но по внимателно. Първо за да се тренира интимната мускулатура на жената, не трябва да зеленява ще и е по трудно раждането. Второ Точно след оргазъм се оделя хормон на щастието който влияе и на бебето да се чуства добре. Както добре знаем всички, хармоничният секс има силен дял в хармоничните отношения на една двойка.
Ако бременността протича нормално и вие се чувствате добре, може да правите секс от самото й начало до раждането.  От медицинска гледна точка за ограничения от секс може да се говори само в следните случаи:
- при опасност от прекъсване на бременността;
- обикновено недоизносване на плода (или предишни аборти);
- предлежание или ниско прикрепване на плацентата;
- многоплодна бременност;
- наличие у единия от партньорите на признаци на инфекция на половите пътища.
Детето е добре защитено от дебелата мускулна лигавица на матката, амниотичния мехур и натрупването на слуз, която запушва шийката на матката. И макар след оргазма да усещате движение на бебето в корема си, то е причинено по-скоро от контракции на матката, отколкото от това, че детето “знае” какво става или пък чувства някаква болка.

# 28
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Освен това контракции има от 4 месец до края. Това е нормално явление така матката се подготвя за бъдещето събитие. Дори и да не правите секс през цялата бременност пак ще се получаваят контракции. Има мами които споделят, че са били с проблемна бременност и кървене, и въпреки препоръките на лекар са се скъсвали от секс. И сега си имат живо и здраво дете. Така, че няма страшно не се лишавайте един друг от интимност. Бог ни е създал със желание за секс дори и през бременноста, а и мъжете не могат да траят, това им е в природата. Ако искаш влез във форума за майки (бъдещи и настоящи) има доста теми по този въпрос, тъкмо ще прочетеш и други мнения.

# 29
Мога да споделя личния си опит за успокоение на татковците. Когато бях бременна правих секс до последния момент, не спирахме да експериментираме с позите и се чувствах прекрасно. Това ни най-малко не навреди на бебето - то се роди здраво няколко дена след очакваната дата.

# 30
  • Мнения: 70
Благодаря на всички, които се опитаха да помогнат със съвети. Ние не спряхме да правим секс до края и за радост не възникнаха усложнения. Накрая вече беше доста трудничко имайки впредвид размерите на корема но ...Сговорна дружина планина повдига и други работи Simple Smile

Сега съм изправен пред друг проблем и имам въпрос към опитните:
Кога след раждането започнахте да правите секс? Триабва ли първите пъти да се внимава? В смисъл как се чувства жената ? Нещо като девствена ли:)?
Ние имаме само 2-3 външни шева дребна работа. Аз гледах като шият.

# 31
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Ahil


Сега съм изправен пред друг проблем и имам въпрос към опитните:
Кога след раждането започнахте да правите секс? Триабва ли първите пъти да се внимава? В смисъл как се чувства жената ? Нещо като девствена ли:)?
Ние имаме само 2-3 външни шева дребна работа. Аз гледах като шият.


Много си прав, аз се чувствах точно като девствена. Добре, че беше само първия път Laughing
Ама на шевовите като са на твоя задник тогава казвай дребна работа.

# 32
  • Мнения: 3 146
Взе ми думите от устата - на чужд гъз и сто шева са малко.Да не се обидиш Ахиле, не е с лошо чувство.

# 33
  • Мнения: 5 370
...се включвам в темата,но....по-добре късно,отколкото никога.При мен,за жалост,го има другия момент.Преди да забременея,аз гонех мъжа си за секс.....сега съм в трети месец и познайте колко пъти ми се е приисквало....не ми се мисли.естествено,има и алтернативни начини за задоволяване на половинката,но..не е същото.Най-странното е,че по време на "алтернативния секс"не изпитвам никаква последваща възбуда. Embarassed Споделете опит,моля Sad

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Coeur
...се включвам в темата,но....по-добре късно,отколкото никога.При мен,за жалост,го има другия момент.Преди да забременея,аз гонех мъжа си за секс.....сега съм в трети месец и познайте колко пъти ми се е приисквало....не ми се мисли.естествено,има и алтернативни начини за задоволяване на половинката,но..не е същото.Най-странното е,че по време на "алтернативния секс"не изпитвам никаква последваща възбуда. Embarassed Споделете опит,моля Sad


мила аз бях като теб до 4-тия месец. На мен ми се повръщаше от самата мисъл за секс и наистина отивах в двете нули да драйфам. Никакво удоволствие, но към 5-тия месец ми мина и си бях както преди

# 35
Цитат на: Ahil
Аз съм един бъдещ татко. Жена ми е вече в петия месец. Искам съвет от по опитните и миналите по този път. И двамата с моята съпруга имаме желание за секс.  
До кой месец е безопасно за бебето да се прави секс и в каква поза?
Приемам всякакви предложения.


Докато роди. Но слагай ръка на корема и, за да не гледа бебето.

# 36
  • София
  • Мнения: 4 272
Ахиле, ако ти се прави секс, действай! Нищо му няма на бебо. Ние с мъжа ми последно правихме секс 4 дни преди да се роди сина ни. А за позата - задна прашка. Тия книги дето си ги чел явно са стари. Само при опасност от спонтанен аборт не се препоръчва секс. Вагинален де. Но има и други видове.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: Ahil
Благодаря на всички, които се опитаха да помогнат със съвети. Ние не спряхме да правим секс до края и за радост не възникнаха усложнения. Накрая вече беше доста трудничко имайки впредвид размерите на корема но ...Сговорна дружина планина повдига и други работи Simple Smile

Сега съм изправен пред друг проблем и имам въпрос към опитните:
Кога след раждането започнахте да правите секс? Триабва ли първите пъти да се внимава? В смисъл как се чувства жената ? Нещо като девствена ли:)?
Ние имаме само 2-3 външни шева дребна работа. Аз гледах като шият.


ami da si kaja i az nie s maja mi pravexme sex kato ludi dokato bqx bremenna 4ak do na4aloto na 9tiq mesec ...posle po4ivaxma malko dokato ne zapo4nax da go prenosvam de4ko i aku6erkata ne ni kaza aide sega obratno v kasti i sex sex sex ...taka i napravixme be6e dva dena predi da rodq...no pak sled kato rodix si otsedqxme na suxo ...imax 5 van6ni i 4 vatre6ni 6eva...blizo 2 meseca ne smeex ne 4e ne mi se iska6e ma ne smeex i taka dokato ne se prestra6ix...

# 38
  • Мнения: 3 634
Хихи... весело ми стана...

Ахил и жена му вече са щастливи родители на една малка принцеса (ако добре помня, ще да е на около месец и нещо тя)... та вие сега нищите стари гащи... хихихи...
Сладури сте, от- до!

# 39
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: Мама от Финландия
Хихи... весело ми стана...

Ахил и жена му вече са щастливи родители на една малка принцеса (ако добре помня, ще да е на около месец и нещо тя)... та вие сега нищите стари гащи... хихихи...
Сладури сте, от- до!


4e to ne pre4i drugite badesti da 4etat da u4at da znaqt a ne da se tuxkat

# 40
  • Мнения: 3 634
Е да, права си... ама пък що се обръщат/е към Ахил тогава???

# 41
  • Мнения: 2 655
Цитат на: Мама от Финландия
Хихи... весело ми стана...

Ахил и жена му вече са щастливи родители на една малка принцеса (ако добре помня, ще да е на около месец и нещо тя)... та вие сега нищите стари гащи... хихихи...
Сладури сте, от- до!


АЛИСИА стана на 2 месеца и 1 седмица. Много бързо минава времето МОФ.
 Confused: А как е твоето коремче?
 Confused: Какво се оказа?
 Confused: Момиченце?

# 42
  • Мнения: 3 634
Пела, скоро 6ти гестационен месец ще почвам... коремчето расте, а аз дебелея...
За съжаление не знам дали ще е момиченце или момченце... стискам си сама палци да е здрава мома, но ако е момък няма го връщаме, яяяя...
Това за бързо минаващото време... бе може и малко по-бързо да мине поне в моя случай. Предполагам и ти като отглеждаше тумбачето си си се надявала времето да лети по-бързо.
Иначе нещата са ОК...

Общи условия

Активация на акаунт