Незнам дали ще съм полезна , но на вашите месеци беба ядеше на час и половина по 1 час . Сега сме на 3 месеца яде по бързо (по около половин час), само вечер по 2 часа суче но това е вид натрупване , за да спи до 6 сутринта , но все пак яде на максимум 3 часа . Не се цедя и гърдите ми са меки , но бебето ми е жизнено и качва по около килограм на месец . Незнам дали не е от коликите киселото настроение на бебето ти ? Успех и не се притеснявай .
 Hug
При мен беше същото! Кърмя вече успешно три месеца и половина, досега никаква добавка не съм давала. Отначалото ядеше, когато поиска, режимът ни беше никакъв - през час, час и половина, два и т.н., както дойде. След всяко хранене цедях като ненормална, направо мазоли на пръстите хващах от ръчната помпа. След първия месец нещата си влезнаха в релсите. Сега си суче на около три часа, впрочем вече я познавам кога е гладна и се ръководя по нея, а не по часовника. Преди сучеше доста време, сега само вечер суче по цял час, че и отгоре се е случвало, направо се сраствам със стола. Не се отказвай бързо! напълно те разбирам - много са притесненията (да не говорим и съветите, които понякога объркват). Моето дете имаше зелени изпражнения и майка ми чела някъде, че това е признак на недохранване Mr. GreenСамо ми се натякваше, че нямам мляко,  а накрая Ева наддаде 1300 г. и порастна със 6 см.  Успех!!! Hug