Рицарки на бялото кантарче - 18.06. - 24.06.

  • 23 914
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 873
.. само тортите за сега са пощадени  Twisted Evil


ахааам,ама те пък са мнооо гадни бе Теисче-едни такива...много шоколадови ,мекички....абе гадна работа 

# 691
  • Мнения: 5 873
.... Моята адашка никаква не се вясва  newsm78

Твоята адашка никва не се вясва и току утре се похвали с 2-3 кила по-малко.... Party

# 692
  • Мнения: 2 492
От много скитане пак не можах да ви изчета ... но нищо идва новата седмица , а на работа винаги намирам време  Whistling и тогава ще видя кой как се е справил да взимам пример .
Днес не издържах и се премерих - 1,500 кг надолу  Laughing !
Сега си пия билката - от днес ще се лекувам с бял равнец профилактично нали е за всички женски работи - и обмислям дали да отида до Метро да си взема един крос тренажор  newsm78 .
Отдавна искам да си взема и все не се решавам , защото вече два , три уреда седят неизползвани ... но кроса ми изглежда много по интересен и все си мисля , че ще го ползвам .
А и днес ще си взема Липозана - много ми го хвалят .
Някой от вас да го пие ?
Мажа се упорито и с крема на Дева , гледах и диска с упражнения , много лесни ми се сториха - днес ще взема да ги направя .
Приятен ден момичета и се пазете от жегите !  bouquet

# 693
  • Мнения: 5 873
nepukistka,браво Party..кило и половина е добър резултат  bouquet

и аз искам крос тренажор ама кой век ще стане.... Confused

# 694
  • Мнения: 9 865
Аз си взех Липозан, ама вчера. Вече съм изпила 3 хапчета.
По принцип, ако не помогне, поне няма да навреди, малко фолиева киселина и витамин В-та са ОК!
Ще кажа, ако има някаква полза от него.
Ванюшо, заради тебе, душа златна отидох до пазара = краставици, домати, чушки (зелени), кайсийки и пъпеш за мъжо, сиренце, сметанка...
Сега ще врътна една салата, повече от седмица не съм близвала зеленчук, освен тиквичка, нямам търпение...
Тейси, мъжо замина още вчера вечерта (аз за какво кукувах тука до 2ч.), а за вчера си бях изяла вафлите вече, но днес като се върне, пак, хем спорт, хем тонус и добро настроение, хем си подсладя живота, че той ми бая мазничък напоследък Simple Smile  Mr. Green
А коя ти е адашка, Таня ли... упс, извинетИ, фурията Таня ли?!

# 695
  • Мнения: 2 956
На тая жега готви ли се... Close дано поне вкусно стане,че режимно го издокарах и за детиту  Laughing
Кат' го опитам ще ви пиша рюцептата  Crazy
Бети стига молА те ...имай милост вече... във всеки пост за десер'а шпрехаш  Laughing

# 696
  • Мнения: 9 865
Дика, млъквам! Ей го на, дъвча краставици и мълча.  bouquet

# 697
  • Мнения: 2 492
nepukistka,браво Party..кило и половина е добър резултат  bouquet

и аз искам крос тренажор ама кой век ще стане.... Confused

Еми правиш като мен , мрънкаш докато стане !  Joy

А в момента ме убеждават как по - добре да си вземем климатик , но аз съм твърда от климатик не слабея ...
В момента използвам , че всички са много загрижени за моя милост и ме снабдяват с каквото кажа само и само да слабея .
Целта е да падна под 3 те цифри възможно най - скоро !

Ходенето до Метро ще стане чак след обяда - сега ми отказват , че било жега , а аз нямам търпение ...
Blush

# 698
  • Мнения: 2 492
Аз си взех Липозан, ама вчера. Вече съм изпила 3 хапчета.
По принцип, ако не помогне, поне няма да навреди, малко фолиева киселина и витамин В-та са ОК!
Ще кажа, ако има някаква полза от него.
Ванюшо, заради тебе, душа златна отидох до пазара = краставици, домати, чушки (зелени), кайсийки и пъпеш за мъжо, сиренце, сметанка...
Сега ще врътна една салата, повече от седмица не съм близвала зеленчук, освен тиквичка, нямам търпение...
Тейси, мъжо замина още вчера вечерта (аз за какво кукувах тука до 2ч.), а за вчера си бях изяла вафлите вече, но днес като се върне, пак, хем спорт, хем тонус и добро настроение, хем си подсладя живота, че той ми бая мазничък напоследък Simple Smile  Mr. Green
А коя ти е адашка, Таня ли... упс, извинетИ, фурията Таня ли?!

На какъв режим си , аз мислех , че си на НВД ?
Питам , защото пишеш , че не си яла зеленчуци цяла седмица  .

# 699
  • Мнения: 2 492

Непукистката, много завист за твоя собствен ден – кога ли и на мен ще ми се усмихне щастието да съм си самичка и да си правя квото си искам. То кат си бях самичка, пак не ми аресваше, та взех, че се ожених, ама – hahaha угодия няма.

Е какво ти пречи ... половината ми приятелки са семейни , ама идват с мен да се глезят по салони . На нас това ни е ритуал - две съботи в месеца си ходим по женски , после пием кафене и говорим за мъже  Joy
Друг е въпроса , че татковците , като останат с бебетата и през пет минути звънят да питат глупости .
А смешка от вчера - звъни моята приятелка на мъжа си и го пита дали е нахранил детето , и той отговаря - Еми не се е разплакало , защо да го храня , той като е гладен ще плаче !
Леле и щеше да остави детето гладно докато тя се прибере ! Laughing

# 700
  • Мнения: 9 865
Да, Непукистка, на НВД съм, но за по-добри резултати наблегнах на мръвките, да си кача Белтъка и да сваля Въглехидарата, затова не ядох друго освен тиквички...
Но понеже имам вече добър резултат, къде 1 кг. някъде ще стане, ще си ям салати...

# 701
  • Мнения: 2 956
М готово, сготвено, ядено, много вкусно  Flutter
Настъргах 3 средни тиквета , мааалко масълце, 3 яйца разбити + 100-ина гр сирене, копър и сол. Запечено във фурната. Страхотия- вкуснотия  Heart Eyes
Мерси Бети  Laughing Laughing

Отивам да  smile3524

# 702
  • Мнения: 274
Диче, какво туй спане по туй обедно време? Хората на плаж ходят, ако не ги е срам да се покажат, в другия случай седят и си четат форумите  Rolling Eyes
Хапнах аз преди малко една пилешка пържолка, обилно плуваща в лимон и едно яйце ама дерта ми е за довечера, че с мъжо имаме първа годишнина от брака и на рИстУрант ша са водим. За манджа знам, там лесно, ама за едното наздраве с вино ли да се окепазя, с друго лииии? Бирата е твърде калорична. Дайте съвет.

# 703
  • Мнения: 1 369
Ха здравейте от мени  Hug
Почвам ва подред, дано да не забрая някой  ooooh!
Диче изглеждаш страхотно   bouquet и леко ти спане  Hug И рЮцептата много вкусна изглежда   chef
Съни честита туника  Hug . Няма ли да пуснеш някоя снимка  Flutter И ми липсваш напоследък  Hug
Ванюшко  Hug Браво за намалението, сигурна съм, че скоро ще има и още   bouquet
Бетиииииии  Hug завиждам ти  Blush  Whistling Кога смяташ да идваш насам, реши ли?
Какво да закусвам, което да не е ленено семе с мляко - гадно ми е?!
Аз си правя мисело кляко с овесени трици и лъжичка мед (понякога). Мисля, че не е много въглехидратно, а ми е много вкусно.
Непукистка поздравления   bouquet
Теис аз тия готовите пържоли вече хич не ги уважавам  Sick Бъркам си пиле със сметана и малко бяло вино в тефлоновия тиган, и треви разни пускам и става много вкусно  Crazy И не отнема много време, и студено си го нося за работа  Crazy
Мила супер разходка сте си направили   bouquet
Вещи, Пиле, Роси  Hug
Булка, честита годишнина   bouquet Още дълги години любов, разбирателство и щастие   bouquet Аз съм за бяло сухо вино  Hug Нищо, че по принцип съм бираджийка  Crazy
Тони здрасти. Приятно ми е да те видя тук   bouquet
Ако съм пропуснала някой, моля да ма иСвинява  Hug

Таня, Асса, Лейди ми се губят нещо  Thinking  Hug

Навъртях първите си 200 км с колата  Crazy Голям кеф, ама вчера щях да пукна от жегата  ooooh! . Наистина, ако не ви се налага, между 14 и 16 часа не пътувайте. Прибрах се с майка ми и баба ми под строгата заплаха да не ми дават акъли доката карам  Mr. Green Удържаха се  Laughing Ял съм не особено режимно  Whistling

Бет, утре сутринта ще ти дам мерки и теглилки  Peace

Айде чао засега  Hug

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 14 095
Драсти и от мен  afwitch Днес рано станах - нямаше още 10, ама на пазар ходих да обличам момчетата, едва ги замъкнах, пък после едва се замъкнахме в къщи - жега голяма  sweating sweating sweating Минахме пътьом пици им зех, поне да не им готвя. Ама да не мислите , че съм съгрешила, няма такова нящо, аз пица от януари не съм опитвала даже, само режа парченца на малката и и идавам и мириша  Cry После аз си изядох месцето, айрянчето, сосчето , кафенцето, водичката .... такива ми ти режимни неща ...  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт