Рицарки на бялото кантарче - 18.06. - 24.06.

  • 23 904
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 369
Ж  Hug все ще те питам и все забравям  ooooh! ако не е много нахално де  Blush Личната ти титла "спунк" е от "Пипи дългото чорапче", нали? Или се бъркам нещо  Thinking

# 76
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Ха здрасти и от мен на всички, девойки!

Непукистке, добре дошла и от мен, давай така и да не ти пука. И аз като теб малко трудно се отказвам от навика да хапвам плодове и да си мисля, че е полезно за килограмите, ама като чета разни интернетни литератури, това май си е доста остаряло схващане... Психически се подготвям за нещо нисковъглехидратно (сиреч, без плодове, особено сладки).


Който отваря рицарската сладкарница, да не забрави нещо много шоколадовко за мен, да не е блъскано с калории Blush
напров ме уби.. Crazy
те такова животно нема... Crazy Crazy Crazy
Мила   Hug
Абе аз знам, че няма, ама не може ли да се създаде, която го измисли, под пари ще остане, да ви река аз...

Вещи, не може да си по-заплес от мене – щото тоя дето, е по от мене, не се е родил още...

Начи, да ви Умра на тортите – хич не ми се пипват, такива произведения на изкуството...

Ассе чедо, голямо гуш  Hug И на мен нервите ми са на привършване, стискам с последни сили, ама дано се оправя. Нали помните "Олаби човеко, оти много е напрегнат" - та и аз да олабя се надявам... Иначе и аз съм извънрежимна днеска, разни сандвичи пуках (с кашкавал, масло и салам), после и плодове... Размишлявам каква точно диета да подкарам на цялото домочадие - освен мъжа ми и майка ми да включа, ама зор ще е, че жената е на 78 години, все пак. Може да се пробва, де.

Дайте някоя дюканска рецепта - там нещо за тиквички се говореше, пък и кво беше онова другото с мръвката. Аз днес сефте научих за дюканската диета, малко зор, ама...  Отивам да се нагъча с вода, че съм я закъсала по тоя показател.

Хъфи, кротичко ти завиждам и завистливо ти ръкопляскам Laughing

Целувки на всички.

# 77
  • Мнения: 2 956
Ей ,ама много сте скромни откъм писане днес  Whistling
Тъй...докато почна да не забравя какво щях да пиша  newsm78
Първо да се отчета: съвсем смесен ден се получи...закуската беше 2 варени яйца, обяда- пил. пържола от бяло месо,ама купешка- 115гр  с малко горчица и няколко маслини, вечерята - пил. пържола от бутче, шопска салата и тиквички малко.

Въпросните печени тиквички деси, само ги нарязах на филиики и ги пекнах в/у скарата, после малко посолих. Мързеше ме даже и млякото да им направя. Пушилката беше много, миризмата не особено приятна, но на вкус са почти съвсем като пържените. Ама мнооооого бавно се пекат  Tired умрях от глад и поради таз причина вечерях късно  Rolling Eyes

Утре определено няма да обърна внимание на кантара  Naughty

Непукистка айде и от мен добре дошла   bouquet Мила дбре ти го е казала да не ти пука. Ама и да не бързаш е важното...харесваш си режим, гледаш да го спазваш поне 95% и си О.К.  Peace  Laughing
Държа да ти кажа,че ако си сериозна ще има резултат 100%...аз се моткам тука 1-2 месеца така- 2 дена добре, после 5- никаква стриктност. Ядях каквото ми се яде...ама всичко ,което се сетиш  Mr. Green
Сега като се взех малко в ръце и нещата да видиш как си идват на място.

Айде стига лекции съм чела по никое време.
Лека нощ   bouquet

# 78
  • Мнения: 448
Здравейте най прекрасни  lovekiss
Днеска нещо форума не ме пуска  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Честито на придобилите разни работи. Дрешки, коли
 newsm74
Бети, здрасти  Laughing
Да ви се похваля, у нас имаше уйкенд чудеса - мъжО почива  Shocked Да не повярвам, 2 дни  Shocked Ииии голям кеф. Малко се скапах напред, назад, ноо искам пак  Crossing Arms И като си помислиш само, някой работят от 8.00 до 17.00 в събота и неделя почиват. Хйде да не мисля, че ще огладнея от яд  Sick
Хъфче, а твоя мъж как е  newsm66  Mr. Green
Ванче, две думи Щи кажем. Стига се хаби с тия бомби, нито са красиви, нито стават за ядене. Naughty Има хора дето си умират без да разберат за какво ги бива. На тебе с време ти е видно. Heart Eyes Трябва ти само 1 щипка кураж   bouquet
Ассе, гордеем се, че сме достойни за твоите м.... Mr. Green Не се коси  Hug Гадното на гадните ситуации е след 3 дни. Чак тогава се изясня, че не си е струвало косенето  Hug
Хай стига съм се правила на умна  Crazy
Непукистката, welcome тука с кила кого Ша плашиш  tooth На предната тема с мерки и теглилки ще видиш, че тук има хора свалили " един човек тегло" от гърба си. Говорим за трайно свалени кг. Не е станало с плодове  Naughty Иначе и аз ги обичам  Heart Eyes
Аде целувки на всички, абсолютно на всички. И приятна вечер.   bouquet
И един убийствен лаф на Литъла и усмивки на корем

# 79
  • Мнения: 5 873
Ванче, две думи Щи кажем. Стига се хаби с тия бомби, нито са красиви, нито стават за ядене. Naughty Има хора дето си умират без да разберат за какво ги бива. На тебе с време ти е видно. Heart Eyes Трябва ти само 1 щипка кураж   bouquet

Теисче,трогна ме с двете си думи.. Hug
бомбите са временно решение...нали ви казах-докат се завърти колелото Party
от липса на поръчки не страдам..засега Mr. Green
даже  майката на рожденника(дет го кръщавали),не дала да се реже тортата,че да я покажела на приятлките и съседките си... Crazy

пък брат ми даже го изби на философия и ми вика-"Първата година се работи за име,после името работи за теб..." Heart Eyes

Силви ли питаше за крокодила-в подписа има 2-3....

лека ви нощ Heart Eyes

отивам да видя малката,че си изгори устничката с гореща мекица ooooh!(ходи в комшийката и докат я види жената и станала белята Sad) ...сега го боли милото...мазах с чаевец,поне мехура на брадичката се поскри,ама на устната.... Confused

# 80
  • Мнения: 2 487
     Добро утро , красавици wavey

   Жегаааа

   Вчера.

   400 гр мляко
   400 гр извара
   много краставици
   малко тиквички
   1 см луканка
   30 гр кашкавал
   50 гр сирене
   200 гр картоф
   200 гр агнешко
   един голям домат

   2 л вода

   18 километра

   Още не съм се теглила. По - късно ще кажа  Laughing

   Въпреки че си знаете , да река за пореден път. Яденето на много въглехидрати , като мене в неделя  smile3538 повишава апетита и те кара да ядеш още въглехидрат.
   Вчера цял ден съм ходила като ламята Спаска- с отворена уста, та белким влезе нещо вътре  Mr. Green

  Хъфче Hug

  Претеглех се. Laughing Точно 66 съм. Половината кило съм разкарала , днес ще се боря с другата половина.

  Хубав да е денят ви  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 07:31 от Айя

# 81
  • Мнения: 2 040
Добро утро  Grinning

Айче Hug
закусих с чаша мляко с какао
сега ще пия кафе   food010
хубав и успешен ден на всички пожелавам   bouquet

# 82
  • Мнения: 50
Здравейте, ще ме приемете ли във вашия Орден. От няколко дни ви чета и много ви се радвам.
Хубав ден  bouquet

# 83
  • Мнения: 2 040
Здравей Скарлет,
ами - добре дошла   bouquet.

# 84
  • Мнения: 2 487

    Здрасти , Скарлет  Hug

    Добре дошла  Laughing

   Забелязах , че ни следиш  Laughing . Казвай нещо повече , че нали знаеш , колко сме любознателни  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 50
Благодаря ви   bouquet
Амиии години 25 (упс, 26 вече), 176 см, от края на април някъде съм на ВМ-НВХ, обаче с толкова прекъсване, че направо ... нямам думи. Петте кила ги свалих в началото, в момента се колебая между 65-66. Чудех се дали да не започна този Дюкан, като гледам е подобно, но нямам много време в момента да чета, пък и то не става само с четене, трябва и акъл, а в моя случай - постоянство и идеи какво да ям в офиса. Това е засега, тръгвам, ще ви чета от офиса пак. Много усмивки ви желая днес

# 86
  • Мнения: 1 369
Дубрутрууууу  Hug
Скарлет добре дошла   bouquet
Айче, Хъф  Hug
Теис  Heart Eyes
Ванче   bouquet
Закусвам  Flutter кисело мляко с трици и сурови лешници  Crazy ама му нахаках и една лъжичка ягодово сладко из вътре (ма хич не го усещам, явно е било малко  Mr. Green) Кантарев е благосклонен и мноу му са зарадвах  Crazy
Ай да почвам да работя, чее  ooooh!  Laughing

Хубав ден момичета   bouquet

# 87
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Слънчев ден Дами  Hug

Непукистката, Скарлет -  bowuu

На всички Рицарки   bouquet  bouquet  bouquet


мотористката Simple Smile

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 15:31 от RosiK

# 88
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Май свърши. Гадостта остана във вчерашния ден и днес не я пускам пак. Ай стига  #Cussing out   Казаха ми, че днес си изглеждам вече нормално, на човек приличам ...  Mr. Green

Кантарът сочи 54.5, което е добре. Още един два дена и отивам пак под 54 и после идва уикенда и ... пак същото Simple Smile Това се казва успешно задържане  Mr. Green  Кило и пиловина ги размятам като стой та гледай.

Айя, права си за въглехидратите. Инсулинът не прощава дадеш ли му воля Simple Smile

Литъл, добавяй мазно, но нека да не е много. Дръж го под 50% от калориите, за да се справиш със ситуацията без поражения. И яж!

Мила, добре завърнала се Simple Smile Ама стига с тия сандвичи. Айде на борда и сериозно.

Непукистка, хвани тогава някое класическо НВД (по един два плода сутрин), после месо със салати до края на деня и си готова отслабнала Simple Smile

Скарлет, добре дошла. Хубаво е да намериш време да попрочетеш = Дюкан, ВМ НВХ, или някоя друга подобна.

...

Дика, при теб как е ?
Хъфи, отдавна няма новини при теб ... поне някакви...

# 89
  • Мнения: 2 040
Ассе - ми как да има новини като съм несериозна  Sad
Днес мислех да мръдна лентата - ама ще почакам осте ден - два.
Сега съм между 69 и 70 и нещичко - тая амплитуда показва клатенето  Joy
Като си помисля, че почти бях докоснала 68  в края на април и много ме е яд.
Пак ще стане  Party

Общи условия

Активация на акаунт