Рицарки на бялото кантарче - 18.06. - 24.06.

  • 23 945
  • 753
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 8 348
Дубрютро

отивам за кафе и ще си дописвам после

Вчерашния отчет е лесен.
Много вода и малко по-малко много кафе
Днес - пиле. Изпекох си го и си го домъкнах с мен.


Здравейте, новодошлите!

# 91
  • Мнения: 1 369
Роси супер тръпка си е  newsm20

Литъл, добавяй мазно, но нека да не е много. Дръж го под 50% от калориите, за да се справиш със ситуацията без поражения. И яж!

Ассе добре, че гадното е останало вчера  Hug
Благодаря за съветите   bouquet и днес ще ям по-добре, че иначе лошо  ooooh!

Мимчо 'драсти  wavey

# 92
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
И аз искам мотоооооор!
Да, Хаосче, права си, същият е. Такъв един зелен и хубав - винаги го е имало, но само точният човек ще го забележи и ще му се радва.

Ванче,  Hug и 1000 са ти малко. Децата ми са почти пълни вегетарианци, ама снощи ми изядоха пържолката с кисело мляко, дето трябваше да ми е обед днес.

Слънчев и усмихнат ден, Рицарки! Hug

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 14 133
Добро утро!

# 94
# 95
  • Мнения: 2 147
Здравейте сладуранки Heart Eyes
Вещи, направо ме убиваш с тези кафета Simple Smile Heart Eyes
На новодошлите  welcome
Ассе радвам се, че вече си ти...  smile3503
На всички останали много love001
Вчера си правих едни тиквички (във фурната с др. зеленчъци), по- късно рецептат,
 ако искате Hug
Мими няма ли,  да работиш днес.... Heart Eyes newsm78

# 96
  • Мнения: 2 956
Добър ден прекрасни   bouquet
Роси мотора е трепач  Crazy ай със здраве да си го карате ...и ти отива  Heart Eyes
Ассе не съм се мерила...днес реших да пропусна заради късната ми вечеря снощи  Simple Smile утре ще кажа...
Мнооооого ми е жега  Close и ме боли глава  Rolling Eyes гадост...

Добре дошла Скарлет  wavey още едно попълнение на нашата пейка  Crazy айде да изпадаме вече в правилната посока викам аз, м?

Оставям ви момичета, че трябва да проверявам за билети за влака...мале от кога не съм пътувала с таквоз чудо  Shocked тия по телефона не ми казаха това дето най-ме интересува,та сигурно ще отлетя до гарата.
Хубав и усмихнат ден   bouquet

# 97
  • Мнения: 13 831
Добър да е Laughing

Добре дошли на новичките Peace

Роси, моторът е страхотен, а мацето на него хич не е за изхвърляне Mr. Green
Че ти приличаш на момиченце Shocked
Още една-две такива снимки и почнАх Пилатеса  Wink

Асса, радвам се, че днес си по-добре! Права е Тейс, че след силните ядове идват още по-силните, че въобще си се ядосвал Peace

Тейс, к'во сега? Кога ще правим феминистки преврат Wink Първо ще отслабнем и после ще ги борим, или обратното Thinking Или едновременно, че да изразходваме калории newsm78


Аз пак се издъних снощи, за кой ли път, но то и да не ви го кажа, вие си се сещате! Бой по тая моя неувряла тиква #2gunfire
 
Джейче, кой е хубав, и зелен, и винаги го е имало newsm78
Аааа, разбрах. Спункчо и нашето Литъл Joy

ПП. Да ви се оплача. Като пусна за нови отговори и все ме излиза за ябълковия сладкиш на Лео, дето писах в него преди година и кусур:bad-words: И какви са тези сладкиши посред лято, моля ви  #Cussing out Само ме дразнят Crossing Arms





Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 10:38 от птица

# 98
  • Мнения: 2 147
Пиле, стига издънки bash
Роси, супер си  newsm10 smile3503

# 99
  • Мнения: 4 806




и, ако това не помогне  ... заплашвам те да ти се сърдя ...

# 100
  • Мнения: 51
Ха здравейте отново. Асса, добре заварила  Hug аз ВМ-НВХ-то го четох и чета. Че и го спазвам, когато не се отпусна, а от днес станах сериозна, да видим до кога. Много съм доволна от него, след толкова тъпкане не съм си върнала килограмите. Просто се чудех дали да не го направя този Дюкан. Ще го прочета и ще реша  Simple Smile
RosiK, и аз мисля, че много ти отива този мотор и изглеждаш страхотно  bowuu
Желая ви страхотен ден   bouquet

# 101
  • Мнения: 4 806
Птиче, как да не ни обича човек - добри душици. Казваш "бой по главата" и ние вкупом откликваме с цялата широта на душите ни  Mr. Green 
А ти пък къде си писала Simple Smile ябълков пай, а?

Скарлет, почети и там, ама трябва да имаш предвид, че ще трябва да ядеш, че иначе кофтиии... за справки - виж Мечтаещата как гладува и после ...

Апропо, к'во ще правим по жегите, Рицарки месоядни? Нещо апетита хич го няма ... направо не знам... и някак съм се справяла миналата година ...  newsm78

# 102
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381




и, ако това не помогне  ... заплашвам те да ти се сърдя ...

На кого, Ассе? Ако трябва - да подам нещо по-тежко?

Пиле, викай ми просто Ж  Grinning
Кой още не е закусвал и кафепил?



Отивам да работя и да се уча, че най-сетне да сполуча!
П. П. Разбрах и прибирам артилерията. НЕма нужда.

# 103
  • Мнения: 13 831
 boo



... и, ако това не помогне  ... заплашвам те да ти се сърдя ...

 

Добре, Просто Ж, щом казваш Joy
Асса, само не разбрах къде я пращаш Скарлет да чете newsm78 В готварския hahaha

Напускам ви, че бързам да се потопя в сауната Mr. Green

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 10:58 от птица

# 104
  • Мнения: 51
Хехеее, Ассе, мен с ядене ще плашиш, че аз се чудя как да си намаля калориите. Винаги съм мечтала за диета, в която ям Simple Smile, а гладните съм ги практикувала едно време, ама вече нито нерви имам, нито резултати видях (освен нагоре)
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт