Боледуват ли вторите деца по рано и повече от първите?

  • 1 236
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 426
По-рано може би да, защото първото дете е по-изолирано от второто, но не по-често.

# 16
  • Мнения: 146
Благодаря ви за отговорите, явно ще се гради имунитет по рано, аз също нямам възможност да ги деля. Лекарката също каза, че вторите деца по от рано започват да боледуват заради носещите от по голямото дете вируси, но и по рано изграждат имунитет, та там ще ми е  надеждата Simple Smile

# 17
  • до канала
  • Мнения: 518
при мен отговорът е не големия беше много болнав докато малкия само два пъти хремав е бил пу пу.Но когото се роди малкия баткото беше 2 кл и не се е разболявал

# 18
  • Мнения: 8 769
Може би има някаква зависимост, но може и при нас да е чисто съвпадение.
Дъщеря ми като първо дете, боледува за пръв път, и то от гнойна ангина на година и 10 м.
Синът ми се разболя за пръв път на 7м-точно, когато дъщеря ми тръгна на ясла и започна също да се разболява.

# 19
  • Мнения: 2 332
Определено и при нас отговора е ДА. Каката пи за първи път АБ на 3г. и 3м. - разбира се, като тръгна на ДГ  Close /не броя разните му леко минали вирусчета преди това/, а малката - на 46 дена, именно след като кака ни донесе един приятен новогодишен вирус. А за предпазването - просто няма как да стане.

# 20
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Определено НЕ!

Общи условия

Активация на акаунт