.. срещу комари и 3 - месечно бебе

  • 1 725
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 008
Имам въпрос към мамите ползвали гел против комари на Чико/или друг продукт за мазане/-как го съчетавате със слънцезащитните средства-кое се маже първо и само откритите части ли мажете /със средство против комари/?Благодаря!Весело лято на всички!

# 16
  • Мнения: 393
Veronika44, аз имам гел против комари на Чико и мажа малкото само вечер. Рядко ни се случва да сме навън след 7 ч., но стане ли .. я мажа върху слънчезащитния само откритите части. На лицето не съм пробвала обаче.

# 17
  • Мнения: 1 008
Veronika44, аз имам гел против комари на Чико и мажа малкото само вечер. Рядко ни се случва да сме навън след 7 ч., но стане ли .. я мажа върху слънчезащитния само откритите части. На лицето не съм пробвала обаче.
Благодаря-питам,защото ни се налага да пътуваме до Пловдив,а познати ми споделиха,че покрай Марица било пълно с комари,та ще видим как ще ги съчетая нещата.

# 18
  • София
  • Мнения: 625
И аз мажа първо за слънце и после с това за комарите! Мажа само откритите части без лицето! Но вчера видях, че Вики са я ухапали през чорапчето и през блузката!

# 19
  • Мнения: 1 174
Veronika44, аз имам гел против комари на Чико и мажа малкото само вечер. Рядко ни се случва да сме навън след 7 ч., но стане ли .. я мажа върху слънчезащитния само откритите части. На лицето не съм пробвала обаче.
Благодаря-питам,защото ни се налага да пътуваме до Пловдив,а познати ми споделиха,че покрай Марица било пълно с комари,та ще видим как ще ги съчетая нещата.

В Пловдив е ад от комари,целите ми деца са нахапани,на чико мазилото може ли да се маже по лицето,че те там най-ги хапят? Hug

# 20
  • Мнения: 1 008
На упътването пише,че трябва да се пази от очите и устата,но аз мисля да я намацвам и по личицето-внимателно разбира се.

# 21
  • Мнения: 141
И ние имаме  устройство на чико за ток и да ви кажа незнам дали тези гадинки комарите са мутирали но устройството не им влиае.  newsm12

# 22
  • Мнения: 66
на Чико ултразвуковите устройства са абсолютно неефикасни, само си дадох парите !!

# 23
  • Мнения: 1 925
Ние купихме на Чико това за контакт - ефект 0, даже онзи ден един комар беше кацнал близо до устройството и реших да го хвана, но си литна, т.е. нищо не му беше подействало.  #2gunfire Та сега ще пробвам с рол-он  Peace

Общи условия

Активация на акаунт