Какво буди бебето ви най често?

  • 1 589
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Канада
  • Мнения: 494
Ами за нас май няма такава опция-буди се от всичко SadНе стига че едва заспива,а понякога имам чувството,че и от поглед се буди.Направо сме ужассссссссс ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 275
Когато сме навън в парка обикновено се буди от другите бебета/деца/възрастни  Peace Спи най-много половин час. В къщи спи доста по-спокойно.  Simple Smile 
И при нас е така.

# 17
  • Мнения: 5 362
Навън почти не спеше-предимно вкъщи.
Будеха я ремонти на комшии.

# 18
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
От всякакви шумове се буди.Невероятен слух.Случвало ми се е да си обличам пижамата за да си
легна и той да се събуди(при положение,че спи дълбоко,или поне аз така си мисля).

# 19
  • София
  • Мнения: 718
Единствено се буди от звъненето на gsm-a и от кашлица / кихане. Иначе може да викат около него деца, да лаят кучета и др.такива екстри - нищо не го впечатлява и си спи.

# 20
  • Мнения: 649
oт много време насам не спят навън, незнам и причината каква е. просто от както станаха на 10мес навън спането им не е било повече от 20 мин. вкъщи нищо не им пречо на съня.

# 21
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Гласувах с ДРУГО, защото се буди от остри и внезапни шумове! Винаги спи на шум през деня (телевизор, радио, говор), а нощем на пълна тишина заспива!
А комшиите скоро ще ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire , но и те не могат да я събудят!

# 22
  • Мнения: 520
.. рязко изскърцване, издрънчаване и т.н....
А също и от други бебета , деца и възрастни!

# 23
  • Мнения: 865
само празното й стомахче може да я събуди Laughing Grinning

# 24
  • Мнения: 2 677
Навън не се буди. У дома много го стряскат гръмотевиците, които зачестиха напоследък, и телефоните.

# 25
  • Мнения: 2 849
Вики спи много леко и всеки шум го буди .Човек убивам,ако го събудят . Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 46 518
Единствено от телефон и то не винаги Mr. Green

# 27
  • Мнения: 875
Когато сме навън - най- често от викове на дечица, или от мотори. Вкъщи - от кашлица. Определено спи по-добре вкъщи.

# 28
  • София
  • Мнения: 928
Ако му се спи и с топ не можеш да го събудиш  Peace

# 29
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Мотори, коли и линейки/пожарни/полицеиски сирени

Общи условия

Активация на акаунт