Мъжко изказване

  • 5 539
  • 120
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 910
Не ми е давал тон в живота , но мисля че въпреки че ти е станало неприятно по - добре ги махни . Wink Ха да видим тогава няма ли да си перфектната Laughing
Така, както е тръгнало никога няма да е перфектната за мъжа си. После ще е нещо друго, трето, пето... Twisted Evil 

# 61
  • Мнения: 677
Така, както е тръгнало никога няма да е перфектната за мъжа си. После ще е нещо друго, трето, пето... Twisted Evil 

Сутрин я съзерцава и и казва: Мустака ти е прекрасен, бих искал и аз такъв! Ти си перфектната жена за мен!

# 62
  • Мнения: 46 520
Аз нямам, но скоро установих, че повечето ми познати имат и ги махат.

Ако имам ще ги махам, не търпя косми  Stop давай смело  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 158
Според мен трябва да ги махнеш и забрави за случая...
Както аз се поддържам, за да изглеждам добре, така очаквам и мъжа ми да го прави...И определено се получава...Напани и ти за нещо   bouquet Peace Hug

# 64
  • Мнения: 49
Махам ги!!!
Но не заради мъжа ми,а заради мен самата.
Направи го и ти за себе си!
Може и някоя масчица,масажче,да релаксираш(винаги има нужда)

# 65
  • Мнения: 4 734
"мисля че е време да почнеш да си махаш мустаците"
Извинявай ама си си намерила мъж за чудо и приказ ooooh!
Правил ми е вметка за един мой белег, но понеже беше еднократно му го простих и приемам че се изпусна неволно. Такива неща не се казват на жените, но твоя случай не е единствен...имам приятелки, чиито мъже си позволяват да им правят забележки на подобни теми. Най-тъпото е, че никога не биха казали подобно нещо на колежка примерно, но на жената всичко можело Close
 И защо я съветвате да си ги маха?! Тя ако е искала отдавна е щяла да го направи.
 А относно изречението от страна на мъжа ти, аз не бих си замъчала. Да му беше казала да се поокастри отдолу, че е заприличал на козя брада Crossing Arms

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 12:43 от Kasidy

# 66
  • Мнения: 2 792
 С тея ситни букви ме побъркахте, взех да публикувам цитати  Embarassed

# 67
  • Мнения: 2 563
Така, както е тръгнало никога няма да е перфектната за мъжа си. После ще е нещо друго, трето, пето... Twisted Evil 

Сутрин я съзерцава и и казва: Мустака ти е прекрасен, бих искал и аз такъв! Ти си перфектната жена за мен!

Сопранов, не иде реч за косми въобще в тая тема. Ама не си единствен, който не го зацепва.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 271
Е, начинът, по който ти го е казал, не е много тактичен, но повечето мъже са такива..
По-добре е, че ти казва какво не харесва в теб, за да можеш да го коригираш. Иначе няма да знаеш, дали му харесваш, или не
Махни ги, щом човека, който трябва да те харесва не ги иска!

# 69
  • Мнения: 677
пращат ли ви да си прилагате манипулации, които смятате, че не са ви необходими?

Зацепвам аз, манипулирайте се овреме, кажат ли ви го-значи е станало късно!

# 70
  • Мнения: 843
Е, начинът, по който ти го е казал, не е много тактичен, но повечето мъже са такива..
По-добре е, че ти казва какво не харесва в теб, за да можеш да го коригираш. Иначе няма да знаеш, дали му харесваш, или не
Махни ги, щом човека, който трябва да те харесва не ги иска!

       Не съм съгласна.. донякъде.  Какво излиза -  търпял  е косъмчетата на скъпата   и изведнъж му докривяло, та си  и надумал приказката .
    И  по- горе попитах...  що сега бе , джанъм?    Защото му е жена, в къщи и негова? Лична?
      Утре ще му докривее, ръст и тегло...цвят на очите. Токчета, диети ,  цветни  лещи?  Хайде холан!!!/ Тук не визирам конкретния човек и авторката,  говоря  по принцип/
      Като мине химията в отношенията е малко  обидно да се появят претенции.  И да се чувстваш като избеляла блузка от реклама за перилен препарат... Tired

      Повтарям се... но космите могат да се появят и в последствие. Бих ги махнала, но само ако не доловя заяждане по темата, а косми няма .   И бих намерила по- деликатен начин да го кажа. 
      Махай ги , моме. така или иначе  вече имаш комплекс.
       Мъжете понякога / често не са деликатни, но такива си ги обичаме.

# 71
  • София
  • Мнения: 4 966
Една моя приятелка имаше,и мъжа ми постоянно ми викаше"Гледай какви мустаци.Що не й кажеш да си ги махне?"

А аз до момента дори не й ги бях забелязала.

Явно мъжете обръщат повече внимание .Но са с право.

Радвай се,че ти е споделил.
Мой съвет е да ги махнеш:)Даже ще се харесаш повече Peace

# 72
  • Мнения: 5 299
Аз съм от късметлийките, на които мъжете им казват: и 70 кила да станеш - пак ще си моето момиче... Grinning Grinning Grinning
Не, досега не се е опитвал да ми "дава тон в живота" по отношение на външен вид...

..не бих го нарекла "късметлийка"... Tired

# 73
  • Мнения: 2 495
Не понасям да имам косми...за мустака пък да не говорим Naughty

# 74
  • Мнения: 2 563
Аз съм от късметлийките, на които мъжете им казват: и 70 кила да станеш - пак ще си моето момиче... Grinning Grinning Grinning
Не, досега не се е опитвал да ми "дава тон в живота" по отношение на външен вид...

..не бих го нарекла "късметлийка"... Tired

Много е сладко, късметлийка е според мен. Гадно е да разбереш, че обичаш някого, а за него външният ти вид е на първо място, все едно си мебел.

Общи условия

Активация на акаунт