моля,дайте мнения за чико-серия против комари

  • 2 414
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 568
Аз имам електрическата машинка и съм доволна. В упътването пише, че не трябва да се изключва и не трябва да е близо до прозорец. Включена е от около 20 дни, до сега съм убила 1 комар в стаята и той беше зашеметен (като при машинките с таблетки). Не сме хапани изобщо.
Имам и рол-он на Чико, освен че е с доста силна миризма нямам забележки.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Доволна съм от всичко, което имам от серията им. А то е: преносимата машинка (която е на батерии) и тази, която е на ток. Миналата година не са ни хапали ни веднъж. Вчера също нямаше инциденти! Много съм доволна. Днес купих и ролката. Като я изпробвам ще споделя и за нея!

# 17
  • Мнения: 255
е в магазина на Чико е 22 лева този ултразвуковия как така е 19.90 странно нещо значи го продават под вносителите хм хм хм инак аз съм доволна от него е все пак там където спи бебето не отварям вратата и прозорците на светната лампа "старо изпитано средство от баба" и влизат по- малко комари инак самото устройство пише че покрива стая от 25 кв ако е по- голяма стаята едва ли ще успее да я покрие

# 18
  • Мнения: 1 008
Вчера бяхме с гела против комари и съм доволна,а вкъщи сме с мрежи навсякъде и няма проблеми.

# 19
  • Мнения: 361
Вчера и аз си поръчах машинка на Чико, която се включва в контакт. Който я е ползвал да каже миришат ли силно. Пробвали сме Райд, Глобул, Байгон и всички миришат ужасно чак се не траят.

# 20
Машинките не миришат, защото са с ултразвук. Според мен имат ефект, когато се ползват в малко помещение, без много много мебели. Нашата детска стая е такава и нямаме проблеми с комарите. В хола, обаче гадинките влизат и няма спасение. Иначе ползвам и ролон-а, за децата и за нас, доволна съм. Наистина мирише силно, но на мен ми харесва (индийски люляк, според листовката). Между другото за протокола магазина на гарата не е на вносителите, така че е напълно възможно да има и по-ниски цени от техните. Обикновено интернетските магазини продават малко по-евтино.

# 21
  • Мнения: 361
Аз също си мисля да взема рол-он от тази серия, но се притеснявам дали е безопасно, че  децата се пипат и  си лапат ръцете. Вие как мислите newsm78

# 22
  • Мнения: 1 174
Аз също си мисля да взема рол-он от тази серия, но се притеснявам дали е безопасно, че  децата се пипат и  си лапат ръцете. Вие как мислите newsm78
Именно тази марка е за 0+ напълно безобидна дори ако си лапнат ръчичките и аз ще взимам от нея Hug

# 23
  • Мнения: 2 652
А някой знае ли къде ги има (машинките)? Където и да попитам все са свършили или имат само по едно. А на мен ми трябват няколко, че къщата ми е голяма Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 652
Аз също си мисля да взема рол-он от тази серия, но се притеснявам дали е безопасно, че  децата се пипат и  си лапат ръцете. Вие как мислите newsm78
Именно тази марка е за 0+ напълно безобидна дори ако си лапнат ръчичките и аз ще взимам от нея Hug

Мажи по лактите, тях няма как да лапат Simple Smile

# 25
  • Мнения: 339
Ползваме цялото семейство рол-она на Чико-работи, нямаме нито 1 загубена битка smile3533 с комарите

# 26
  • Мнения: 339
А някой знае ли къде ги има (машинките)? Където и да попитам все са свършили или имат само по едно. А на мен ми трябват няколко, че къщата ми е голяма Simple Smile

http://smehurko.com/catalog/index.php?cPath=39_84

# 27
  • Мнения: 49
И аз съм адски недоволна #Cussing outот тази машинка!Направо ми се ще да отида до магазина и да им кажа изобщо да не я предлагат!Май комрниците и спрейовите са най-ефикасни!

Общи условия

Активация на акаунт