xАмериканска Фатална 13-та...

  • 13 266
  • 343
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 491
Айде крайно време и аз да се намърдам в списъка, моля: Atlanta, GA.....
бебе Антоанета на 22 август 2006

Добре дошла!

# 16
  • Мнения: 940
4baby...добре че се намърда тука,така е по лесно за контакт и да ви следя какво правите с бебче Антоанета.

Докато бебче не прояде solid foods миризмата е почти несъществена ама после..... Sick,смятам че и Diaper Genie немой спаси положението,моя поне не успя (той е от най 1вите модели).

бубка... и ние като вас се повивахме до към 6тия месец,че се будеше самичка като си размята ръцете,спеше ми къде по добре като е повита,после като и придойдоха силите вече нямаше удържане Laughing

ПС:
Ей днес започва едно откачено шоу и се чудя дали да не го загледам -нещо като bachelor  ,един 30 годишен ще избира жени които са на по 20 и няколко и жени на по 40 и няколко-идеята е да се види любовта има ли възраст  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 7 091
Тъкмо се върнахме от НЙ, ама вие сте писали, че писали Simple Smile.
За това какво да се купува бебето, аз си имах списъка с неща от Калин, за Елена дори и той ( а той не е голям) беше намален Simple Smile Най-малкото защото си промених виждането за някои неща, които прилагахме, при гледането на Калин.

Ей как ме вкисна тази овца в консулството днеска! Много нелюбезна, направо ще кажеш си и изял закуската! От къде са я намерили и са я сложили там, не знам. Просто как хокаше хората без причина ( опита се и на нас да приложи номера, ама нямаше за какво да се заяде) ме потресе!

Все пак успяхме да идем до зоопарка, гледахме храненето на пингвините, на морските лъвове Simple Smile
Я кажете сега, в събота имаме плейдейт. Какво трябва да приготвя? Въобще нещо да приготвям ли? Как се прави??

# 18
  • Мнения: 2 254
Я кажете сега, в събота имаме плейдейт. Какво трябва да приготвя? Въобще нещо да приготвям ли? Как се прави??
Нищо специално.Идва детето/цата,играят си,подканяш ги по някое време за снак,или ядене ако е време за обяд,примерно,и това е.Вашата си рутина следите,само дето ще има компания:))))

# 19
  • Мнения: 7 091
Я кажете сега, в събота имаме плейдейт. Какво трябва да приготвя? Въобще нещо да приготвям ли? Как се прави??
Нищо специално.Идва детето/цата,играят си,подканяш ги по някое време за снак,или ядене ако е време за обяд,примерно,и това е.Вашата си рутина следите,само дето ще има компания:))))

Аз май не се изразих правилно  Embarassed Какъв снак трябва да предложа?

Силвърароу хубаво ми казваше, че Калин може да се измори от толкова вървене в НЙ, ама аз не вярвах. Както беше горещо днеска и вървяхме до зоопарка, да ви кажа, кльопна като круша! Добре, че взехме в нас и количката, и слинга. Елена спеше в количката, а мъжът ми сложи Калин в слинга и така го мъкна до зоопарка и обратно Simple Smile Естествено, в зоопарка бягаше и не можехме да го стигнем Simple Smile Ама беше и такава горещина, че хич не го обвинявам, ако имаше кой мен да ме носи нямаше да откажа  Joy Ей направо ни спаси живота този слинг днеска Simple Smile

# 20
  • usa
  • Мнения: 2 113

Аз май не се изразих правилно  Embarassed Какъв снак трябва да предложа?


по кое време е плейдейта? ябълки, грозде, парченца кашкавал, чириос, солени бисквити, грилд чийз сандвич, парченца шунка, солети, сладолед, мляко, банан... с шест думи - каквото твоите деца ядат за снак Simple Smile.

# 21
  • Мнения: 2 254
Направи им смути:)))) поглези децата малко...ябълки с фастъчено масло(питай за алергии!) или карамел,бейби-морковчета с дип....ехееее ,глезотии колкото искаш Laughing

# 22
  • Мнения: 7 091
Ами в ранния следобед ще идват, ама ще бъдат с родителите си, та затова се чудех дали трябва да им слагам нещо за ядене или просто някакви такива "закусчици" . Изясни ми се горе-долу Simple Smile Мерси   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 147
Мацки, да сте живи и здрави, благодаря на всички за съветите и мненията.
Аз съм в командировка, в края на седмицата ще ви чета по-подробно, и ако имам въпроси си запазвам правото да питам тук или на лични Grinning и ще препрочета мненията, много ценни съвети има.
 

# 24
  • Мнения: 1 593
Тандури, сега видях, че сте се завърнали, поне сте свършили работа и даже и до зоопарка сте ходили...  Mr. Green ... Адашката оправя ли се вече?  Laughing

За diaper genie-то чувам и много "За" и много "Против", ами освен да видя колко миризливо ще е положението и ще закупя тогава  Joy

# 25
  • У дома
  • Мнения: 1 741


по кое време е плейдейта? ябълки, грозде, парченца кашкавал, чириос, солени бисквити, грилд чийз сандвич, парченца шунка, солети, сладолед, мляко, банан... с шест думи - каквото твоите деца ядат за снак Simple Smile.
[/quote]

 newsm10

# 26
  • Мнения: 1 147
За diaper genie-то чувам и много "За" и много "Против", ами освен да видя колко миризливо ще е положението и ще закупя тогава  Joy

И аз така. Ние сме в къща, кофите са навън, та няма да е страшно!  Grinning Ако видя, че не се търпи, ще купуваме, ма на първо време май не.

# 27
  • Мнения: 3 478
И аз чух много ЗА и ПРОТИВ за дайпер джинито. Обаче ми го подариха за единия шауър и си го ползвам. Много съм доволна. ПОлзвам го само за нааканите памперси и торбите ме изкарват много дълго време.
Уормъра за кърпичките пак ми е подарък, наистина много бързо се охлаждат. Значи работата е да е близо до масата за повиване и веднага след вадене да ги мяташ на дупето Mr. Green.

# 28
  • Мнения: 650
 Laughing
още малко и ще изникне тема подобно на темите за къщите, кухните Wink "Покажете си Baby Shower-ите" bowuu  bouquet
"Покажете си детските стаи" Laughing
Аз също нямам детска-макар че ми се иска честно казано-в смисъл има стаи но не са декорирани.. аз еи това легло съм харесала
http://www.daniafurniture.com/?page=shop/flypage&page_back=s … ee9ee107c649b31a2
не точно същотоно подобен модел в магазина го имат от дърво не от фурнир но още е високо малко а сега спи само на еидн матрак ниско на земята и като се търколи на мокета е само от педя и малко височина-не го е правил често но се случвало. направо съм фен на леглата със шкафчета отдолу Grinning И нашата спалня си я намерихме такава от масивно дърво alder (ако някои знае превода не съм имала време да гледам какво дърво е Laughing) със цял шкаф под нея

а стола с второто бебе колегите ми го подариха-златен Laughing

# 29
  • Мнения: 1 593
За съжаление ние сме в 1 стаен (макар и големичък) още около година и нямаме място за детска стая... ще правим детки кът  Mr. Green
Много ми ги хвалят тези клатещите столове, но няма място, нито пък мога да го "замъкна" до БГ.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт