Влияе ли ви кафето на съня?

  • 2 118
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 952
Не ми влияе кафето на съня никак.
Иначе и аз съм с много ниско кръвно и кафето ми го сваля още повече, особено изпито топло.

# 16
  • Мнения: 120
Мда, влияе ми - заспивам без проблем, но спя адски неспокойно. Тялото спи, а мозъка не ще да изключи - много неприятна тръпка. ooooh!

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Странно - сутрин ме събужда, а вечер ме приспива newsm78

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ако пия кафе след 15ч., няма начин да спя нощем Tired

# 19
  • София
  • Мнения: 3 421
 След 16-17 часа гледам да не пия, защото после няма заспиване.

# 20
  • Мнения: 3 050
При мен зависи какво кафе-дали е силно или не-понякога съм кукала до късно, а друг път след кафето ми се е доспивало Shocked

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Не PeaceПия в 23.00-24.00 и след това лягам и заспивам

# 22
  • Мнения: 1 282
При мен зависи какво кафе-дали е силно или не-понякога съм кукала до късно, а друг път след кафето ми се е доспивало Shocked

И аз съм така. Имало е случаи, в които след късно кафе не мога да заспя, но има и случаи, в които все едно не съм пила и си заспивам много лесно. newsm78

# 23
  • Мнения: 27 524
Да, затова пия само по едно сутрин и край. А и не съм му голям фен  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 750
Никак. Пия едно и лягам.

# 25
  • Мнения: 289
Тази вечер изпих едно кафе и сега се чудя какво да правя. Не ми се спи и това е.
На вас влияе ли ви късното кафе?

Изобщо не. Влияе ми само на кръвното (въпреки че съм с ниско), така че съм го отказала напълно...  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 1 952
Сънят влияе на кафето.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 481
Не ми влияе... явно колко е и кафе. Но червеното вино ми пречи на съня, получавам тахикардия.

# 28
  • Мнения: 377
Не ми влияе по принцип. Ако трябва да се държа будна пия ударна доза нес кафе разтворено с кола или Редбул.

# 29
  • Мнения: 1 775
От 2-3 години започна да ми влияе. Ако пия кафе следобяд, се изцъклям до 3-4 посред нощ. Ужасно е - заболява ме главата, очите, а се въртя като шугаво агне и не заспивам. Не ми влияе на съня само след нощно дежурство - и цяла кофа да съм изпила, мозъкът сам изключва, като му свърши заряда.

Общи условия

Активация на акаунт