Арена BG не ми се отваря.

  • 5 643
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Руби, благодаря. Аз (ъфкорц) нямам ранг на ъплоудър - по-стари торенти (или ако направя на торент по-стар филм) какво ги правя?

# 16
  • Мнения: 1 533
Руби, благодаря. Аз (ъфкорц) нямам ранг на ъплоудър - по-стари торенти (или ако направя на торент по-стар филм) какво ги правя?

Просто ги отваряш да се сийдват. Т.е - ако са със зелени точки отпред, десен бутон - старт и ако те хареса някой, може да се почерпи. Мен рядко ме харесват и съм с нисък коефициент.

# 17
  • Мнения: 3 042
Руби, благодаря. Аз (ъфкорц) нямам ранг на ъплоудър - по-стари торенти (или ако направя на торент по-стар филм) какво ги правя?

Изобщо не съм имала  предвид ранг на ъплодър и правене на торенти. Далече съм от тия работи и изобщо не са ми ясни.

Имах предвид, че ако си харесаш торент, който е качен отдавна и вече малко хора го сиидват с него би могла да си качиш коефициента.

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Калин@, да, отворих ги. Даже слабичко подръпват от мен, дано ми поправят коефициента, страдам, че от 0,13 паднах на 0,09 и в профила ми едно малко жълто човече сочи с палец надолу. Но примерно имам филм на харда, който го няма в Арената (или поне трекера не го намира) - ко праим?

# 19
  • Мнения: 417
Работи си арената - нова регистрация в новия сайт.
И кой е този нов сайт?И при мен не се отваря Арената и незнам откъде да се регистрирам наново. Embarassed

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
http://www.DMCA-removal-from-Google/ е новият. http://old.DMCA-removal-from-Google/ е старият.

# 21
  • Мнения: 3 323
Питах и в другата тема, ако някой може да помогне - ще го позлатя и ще го черпя бира. Направо си скъсах нервите!
 Имам проблем с тегленето (на торенти, друго не съм опитвала) - започва тегленето, дига се скоростта - всичко си е ок. В един момент започва да пада и нета спира. Помага рестарт на РС-то или забрана и разрешаване на мрежовата карта. Обадих се на доставчика, но ми смотулевиха,че не са попадали на такъв проблем досега... и не знаят от какво е. Голяма мъка е, моля ако някой има отговор да сподели. Иначе скороста ми е добра 2-3 МВ( което за мен е много- преди бях на БТК), понякога и до 6 качва....Със Бит Комет съм пробвала и с Ю торент - все тая е.

# 22
  • Мнения: 1 533
Но примерно имам филм на харда, който го няма в Арената (или поне трекера не го намира) - ко праим?

С повишена трудност ме питаш. Важно е (за коефициента) дали си с динамично ИП, аз - да, затова никой не ще да му давам. Ако щат!

# 23
  • Мнения: 526
Калин@, да, отворих ги. Даже слабичко подръпват от мен, дано ми поправят коефициента, страдам, че от 0,13 паднах на 0,09 и в профила ми едно малко жълто човече сочи с палец надолу. Но примерно имам филм на харда, който го няма в Арената (или поне трекера не го намира) - ко праим?
Ако не си ъплоудър,не можеш да го качиш по никой начин.Коефициента можеш да си вдигнеш само като сийдваш торентите от тракера...
Аз нямам проблеми с Арена,но рядко влизам там,да не кажа хич.За мен Замунда е много по-подреден и оргонизиран тракер.Само оттам дърпам.

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Дива ирландска пешеходке, аз от технически въпроси не разбирам (както стана ясно). Защо не питаш във форума към торент-сайта, от където теглиш?

Но примерно имам филм на харда, който го няма в Арената (или поне трекера не го намира) - ко праим?

С повишена трудност ме питаш. Важно е дали си с динамично ИП, аз - да, затова никой не ще да му давам. Ако щат!
С динамично съм. Четох във ФАК-а на Арената по въпроса как да направим тъй, че това да е без значение и коефициента да е окей (да си смениш ПИД, каквото и да се явява то в детайли), но тъй като съм силно неграмотна технически, не смея...

# 25
  • Мнения: 3 323
Това става с всички сайтове - Арена, замунда, Дата - откъдето се сетиш...
Питам ако случайно някой знае...

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Е хубу, хвани един за ушите и питай вътре Grinning

# 27
  • Мнения: 3 042
Дива ирландска пешеходка пробва ли с Бит комет 0,70.

Нямам идея на какво ти се дължи проблема, но съм чела,че това е май най-стабилната версия на тази програма.

# 28
  • Мнения: 526
Това става с всички сайтове - Арена, замунда, Дата - откъдето се сетиш...
Питам ако случайно някой знае...
Ще ти пратя на лични описание с настройките на Бит Комет.Може нещо дребно да е,което не е както трябва.Провери,и ако всичко е наред,не знам...С друго не мога да ти помогна newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 344
eddy6, ти към кой интернет доставчик си,аз съм към БолБГ.
Ами и аз съм към БолБг.Дали пък това не е отговора ?
Току-що опитах  http://old.DMCA-removal-from-Google/ - там влизам.

Общи условия

Активация на акаунт