Бански Делфина

  • 27 118
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Вече ставам досадна сигурно, но това панталонки ли са на снимката и кой размер са?
Щото аз съм един по-голям от теб(или поне бях newsm78), та да се ориентирам какво евентуално да поръчвам.

Е що ще си досадна пък  newsm78

44 са ми долниците от делфина(за да не ми изпъкват паласките  Wink) На теб 44 ще ти е Ок също! Имам една долница, знаеш я- оная тигровата, дето като я поръчвах нямаше 44, та си взех 46, също е ОК, разликата явно е минимална от номер до номер.

# 16
  • Мнения: 4 371
Е що ще си досадна пък  newsm78

44 са ми долниците от делфина(за да не ми изпъкват паласките  Wink) На теб 44 ще ти е Ок също! Имам една долница, знаеш я- оная тигровата, дето като я поръчвах нямаше 44, та си взех 46, също е ОК, разликата явно е минимална от номер до номер.
Ми много питам. Напълняла съм и то баш на паласки, за това ще си взема 46, ако имам проблем ще го сменям Thinking

# 17
  • Мнения: 5 622
ОК ще е тогава. Пък и при всички случаи долницата е по-добре да не се впива никъде... Сега я търся за да я намеря и ще дам линк към нея директно  Grinning

# 18
  • Мнения: 4 371
А горното кой номер ти е?

# 19
  • Мнения: 5 622
Горното е от Н&М. От Америка дето си го купих, пък то било Мейд ин Бългериа  hahaha  75Ц е горнцата. А от Делфина са ми 75Б( с меки чашки) и имам една горница(към тигровия бански), дето е с формован триъгълник(демек чашката е оформена, с дунапрен или нещо подобно, знаеш я, пробвала си я!), тя е 75Б, но ми е малка и всичко ми излиза от където си поиска   Crazy

# 20
  • Мнения: 4 371
Здравка ще ни изхвърли от темата Joy
Разбрах аз, че този е H&M, питах точно за червения, че помня, че съм го пробвала Crazy

# 21
  • Мнения: 5 622
На Здравка ще и е полезно щото коментираме номерата все пак  Sunglasses

Не червения си пробвала, а оня тигровия, дето е с розово. Мислихме да гходим на басейн май, не помня и аз вече, но ти нямаше бански и аз ти дадох тоя да го пробваш ако помниш и ти беше ОК  Wink

Чакай,ч е зарежда ултра бавно сайта на делфина и докато намеря тоя бански ще съмне  ooooh!

# 22
  • Мнения: 4 371
Сайтът им е под всякаква критика, много е бавен.

# 23
  • Мнения: 5 622
Абсолютно. МОже би сме много маймуни на клона..Нещо подобно ми изписа като блокира преди малко  Crazy Сигурно сме все съфорумнички  Joy

Аз съм до 17-та страница и още не съм го видяла моя бански. ИМа и други на раета На 17-та страница. ИМаше и още едни раета(значи общо 3 вида), но още и тях не съм срещнала

# 24
  • Мнения: 5 622
Намерих го най-после!(има и без друго само 46 номер, взимай го)

http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTE4MjI1Njg4Mg==&ac … oduct&pid=767

На картинката е бял с цветно коланче, но в действителност е точно обратното- на раета, с бяло коланче  Crazy

И последната долница, пак от същата серия)класическа плитка бикина) и нея си я купих.- http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTE4MjI1Njg4Mg==&ac … oduct&pid=768

# 25
  • Мнения: 4 371
Този също не е никак лош. Обаче горното е с някаква широка лента под бюста newsm78
Имат ли подплата горнищата и долнищата им?
И последно панталонките скъсяват ли краката?

# 26
  • Мнения: 5 622
Панталонките, моите дето са, имат подплата някаква, да. Горниците ми нямат никаква, освен тоя с формования триъгълник  newsm78

Малка счетка се навърташе наоколо, да дойде да каже нейния, дето го поръча наскоро дали е с подплата  Mr. Green

Може и да скъсяват краката тия боксерки, но на кой му пука. Да не сме по 1.20, че да има чак такова значение  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 952

Малка счетка се навърташе наоколо, да дойде да каже нейния, дето го поръча наскоро дали е с подплата  Mr. Green

Mr. Green Mr. Green Mr. Green тук съм да ама наистина много бавно зарежда сайта и не ми се чакаше Rolling Eyes И моят има подплата на горницата, жалко че го няма вече в сайта за да го покажа свършил е тотално като модел Laughing

# 28
  • Мнения: 5 622

Малка счетка се навърташе наоколо, да дойде да каже нейния, дето го поръча наскоро дали е с подплата  Mr. Green

Mr. Green Mr. Green Mr. Green тук съм да ама наистина много бавно зарежда сайта и не ми се чакаше Rolling Eyes И моят има подплата на горницата, жалко че го няма вече в сайта за да го покажа свършил е тотално като модел Laughing

А, свършил, дръжки..Аз го видях(долницата) някъде около 15-та страница сякаш беше  newsm78

Видях те аз, че си тук и те поканих да се изкажеш  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 952
Чшш....кво правите вие, а  spam2
 Mr. Green
Аз си харесах един бански Морган, ама се чудя за кво да си давам парите. Имам един на Делфина, 4 години го нося, а бе не е мръднал. Обаче вече и спасителите ме знаят с тоя бански.
А преди малко в един магазин видях бански Финес, много приятни цветове, по 20 лв комплекта, ама качеството незнам кво им е..въпреки че аз за 1 сезон ги купувам.

Общи условия

Активация на акаунт