Бански Делфина

  • 27 130
  • 131
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 622
Ау, аз мислих, че ти помагаме с разискванията относно номерацията и подплатата, пък ти  Crossing Arms

Вземи си делфина. Не рискувай с други. Като качество и аз гарантирам, че са много добре. Пък и десените им са яки.

А аз най-ги обичам, когато са намалени  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 55
Можете ли да ми кажете къде има най-пълно зареден магазин със бански на Delfina ,защото всичките тези адреси,които са дадени са основно на магазини с бельо на  Flirt

# 32
  • Мнения: 952
аз също гарантирам за качеството,поне на това което съм взимала от тях, вкл. и бельото  Peace
 BroKen, едва ли ще има толкова модели по магазините, колкото са в сайта им, затова върви мери в магазин а поръчвай от сайта Peace
Бубо,няма го бе жена,къде го видя тоя бански? да не се бъркаш с онзи на цветята дето го върнах newsm78 аз после нали поръчах оня с мрежичката в черно, бяло и червената китка

# 33
  • Мнения: 1 952
Тоя  с мрежичката и аз го харесах, ама на картинка...на живо кой знае как ще е. Не обичам труфни.

# 34
  • Мнения: 55
а от сайта как се поръчва - смисъл трябва да имаш дебитна карта или как...

# 35
  • София
  • Мнения: 7 822
а от сайта как се поръчва - смисъл трябва да имаш дебитна карта или как...

Не ти трябва дебитна карта, можеш да платиш на куриера при доставката.  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 965
 И аз имам много бански от там = за целте бански разлика между 44 и 46 има - осезаема
Но за половинките - не Simple Smile
Много съм доволна а и пристигат максимум за ден Simple Smile
Веднъж си поручах към 2 след обяд и в 4 куриера беше при мен Mr. Green
Доставката беше около 2 лева Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 013

Доставката беше около 2 лева Simple Smile

Вече доставката е 3 лв., а ако поръчаш над 30 лв ти е безплатна.
Най-хубавото е,че ако нещо не ти става или има проблем можеш да го върнеш и да ти изпратят ново.Аз от 4 поръчки върнах 2  Crazy

# 38
  • Мнения: 1 952
Сигурна ли си, че може смяна?

# 39
  • Мнения: 1 952
Е тоя сайт ми скъса нервите......

# 40
  • Мнения: 2 013
Сигурна ли си, че може смяна?

а ми аз смених 2 пъти.не знам дали са си променили политиката.Със самата заявка (това,което си си поръчал) на листа под нея има специално описание,ако връщаш банския да опишеш поради каква причина го връщаш. Аз бях поръчала едно огромно горнище,защото се ръководех по мерките ми на сутиен:)Груба грешка.И те ми го замениха за по-малко-след като се измерих по таблицата им!!! Само дето като им го връщаш си плащаш пощ.разходи Simple SmileИ май пак нова доставка,но за последното не съм сигурна.
Второто нещо,което върнах беше по тяхна вина-пратиха ми друг цвят,но ми го замениха и доставката беше за тяхна сметка Peace

ПП. Можеш да ги попиташ по телефона,дали може да се замени,ако не е точен размер- за по-сигурно Hug

# 41
  • Мнения: 952
може смяна,замяна, всичко може даже и пари връщат.  Mr. Green но е в рамките на 28 дни след доставката. Аз така бях върнала един и го замених за този с мрежата.Между другото на живо той ми хареса повече отколкото като го гледах на снимката. Така че поръчвайте смело,дори и да стане някакъв гаф всичко се оправя в полза на клиента Peace

# 42
  • Мнения: 4 202
на по-флегматичен сайт не бях попадала  ooooh!

Ще чакам намаленията в скини

# 43
  • Мнения: 2 013
на по-флегматичен сайт не бях попадала  ooooh!

Да бе,от вчера(поне тогава забелязах) е супер бавен.Иначе е добре,явно имат проблем. Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 3 576
Досега винаги съм си поръчвала от Делфина, но тази година ме разочароваха. Naughty

Новите модели които си харесвам нямат почти никакви нормални номерации - или са много малки, или много големи,  и е адски трудно да си направиш комплект.
Преди няколко седмици поръчах един и като пристигна цвета беше толкова ужасен, нищо общо с картинката, върнах го без никакъв проблем.

Сега си купих на Помпеа и моделите са доста по-добри от на Делфина.

Общи условия

Активация на акаунт