Коремни мускули в къщи

  • 19 117
  • 210
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 631
Аз пък имам друг проблем  Thinking
Имам малко тлъстинки (малко) на едно място, ама не знам дали ще мога правилно да го обясня  Joy
На хълбоците мисля, че се пада....  Thinking
Дупето ми е доста стегната материя (ген), талията ми е тъничка, а там ми стърчат като се погледна в анфас  Tired С кво да ги третирам там, не знам!!!   Embarassed

# 46
  • Мнения: 4 678
Кардио Peace

# 47
  • Мнения: 2 000
оффф,от това кардио свят ми се завива SickНо знам,че друг начин няма.Обаче аз толкова го мразя,че все се скътавам.
Хайде ,Поци,дай съвет и на мен  Praynig
от 3 години ходя на витнес ( не съм от най редовните,но ходя).162 см ,46-47 кг. на 28 г.съм. 7 години бях вегетарианка,сега предимно сурово ядка.Зимата бях 4 месеца на нисковъглехидратна за  да стопя малко мазнини,но на корема все си имам-май ген  Outta Joint Въс фитнеса винаги завършвам тренировката с пътечка 30-40 мин с наклон и интервално.И сланините на корема пак са си там smile3511 Давай съвети Praynig Praynig Praynig

ПП.Тренивам "като мъжете" Laughing- с много тежести ,кратки серии Peace

# 48
  • Мнения: 4 678
Кардио Peace

# 49
  • Мнения: 2 000
e ne:))) тва кардио да не ти е в промоция,та го раздаваш така щедро:)))  Crazy

# 50
  • Мнения: 1 013
Поци, прощавай за невежеството- целия ми живот е свързан със спорта, ама на кое викаш обръч?
 Нещо се обърках с тая фитнес терминология тук!!! newsm78

# 51
  • Мнения: 4 678
На един дървен кръг,който се върти на кръста Laughing
Обръчът си е обръч-баш което си  мислиш Peace  bouquet

# 52
  • Мнения: 3 164
само с упр. ли се свалят тлъстини Rolling Eyesможе ли с глад Crazy

# 53
  • Мнения: 1 013
На един дървен кръг,който се върти на кръста Laughing
Обръчът си е обръч-баш което си  мислиш Peace  bouquet

Нещо не ми се връзва да се правят мускули от чупки в кръста! Simple Smile
Вярно, че стягаш корема, докато въртиш, но пък ми се струва супер досадно!

 Пресите, които си дал са много готини!!! Hug
Иначе аз коремни преси рядко  правя, но цял живот съм бягала и корема ми е железен!
Така че- Поци е прав- Бягане му е майката! Peace

Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 13:52 от левскарката

# 54
  • Мнения: 4 678
само с упр. ли се свалят тлъстини Rolling Eyesможе ли с глад Crazy

Храненето е спасило човечестеото от гладна смърт Laughing
Може и с глад,но до кога?
И после какво?  bouquet

Левскарке,повярвай ,че с обръч се правят железни мускули на корема,дупето и задната част на краката.Който е въртял по 30-40 мин на ден, може да ти каже как се е чувствал  bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 2 381
Е, т`ва е. Сега и обръч ще си купя. Пу, много съм мързелива и не ми се правят преси. А искам да си стегна корема, на за моренцето, а по принцип.  Flutter
Поци, още си въртя по 40 мин. велото и този заветен 1 час не мога да го стигна.   Embarassed

# 56
  • Мнения: 4 678
40 мин е добре,обръча да е дървен Peace

# 57
  • Мнения: 685
Момичета къде да намеря дървен обръч? В един спортен магазин като попитах и онзи ме изгледа все едно съм от Луната  Thinking

# 58
  • Мнения: 685
 Към Поци,

Дали тук е мястото да попитам, но като говорим за коремчета - как стои въпроса с тлъстинките при мъжете. Важат ли същите упражнения при вас? Според теб как се сваля прословутото бирено коремче? То при моя любим май не е коремче, а глобусче  Mr. Green но надеждата да стане на плочки умира последна. Той има желание, но все се оправдава с липсата на време.

# 59
  • Мнения: 4 678
Ами ,аз съм примера -за 4 месеца махнах 22 кила PeaceНо да напомня ,че съм бивш спортист,6-7 кила мога да си ги свалкям и качвам ,без проблем Peace
Кардио му е майката,за сваляне Peace
Всеки може да стане на плочки-храна+спорт-това е магията Peace

Общи условия

Активация на акаунт