Няма ли свестна козметичка в тая София да му се невиди!

  • 63 001
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
Да, точно салон Мина е.  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 1 733
И аз съм супер доволна от моята козметичка, от години съм с нея. Работи с  Collin козметика и е страхотна с ръцете. Веднъж ходих само в някакъв прехвален салон и така ме бяха настискали, че после седмици не можах да се оправя. Ако се интересуваш: Емилия, 0898 781818.  bouquet

# 17
  • Мнения: 211
Замисляла ли си се , че може би просто твоята кожа е твърде чувствителна и лесно се разранява, възпалява и зачервява. При мен пък няма козметичка при която да не умирам от болка, толкова ме боли като ми пипат лицето, че ми текат сълзи по 2 часа. Ето защо аз си реших проблема с една професионална серия за салони, с която си почиствам лицето сама. С Пилинг маска и ежедневни грижи не мисе налага да ходя да търпя невероятната болка. Помисли не е ли по-добре и за теб да намерш начин да се грижиш за силно чувствителна кожа и да го приложиш на твоята.

# 18
  • Мнения: 1 817
Некадърните козметички в София са на всеки ъгъл, а кадърните са броени!  Peace

# 19
  • Мнения: 537
Какво съвпадение, и аз ходих в beauty face и станах на рани, сега съм с корички, онази ме чоплеше с нокти. Ходила съм на много козметици, но такава болка не съм извъртявала никога. А се чудех дали да се запиша за масажи там?
за beauty med и аз знам добри отзиви, но е малко скъпичко.
Това в стрелбища мисля че съм била, ако е едно студио в нов блок близо до мебели Готие, козметичката беше прилична.
Сега ще пробвам това студио в св. троица.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 521
Аз съм доволна от голямото созметично студио "Джейн" в Надежда, до магазин Ена, всъщност се пада кв.Свобода.
Има и сайт:
http://www.jane-cosmetics.com/
Досега 2 пъти бях при русото момиче с очилата, внимателно пипа и няма поражения.
Но все пак има разлика от кожа до кожа и чувствителност и т.н. да не навлизаме в дълбока теория.

# 21
  • Мнения: 266
А какво ще кажете за салона на "Лечител" на Иван асен 1? Hug

# 22
  • Мнения: 4 371
Аз съм доволна от голямото созметично студио "Джейн" в Надежда, до магазин Ена, всъщност се пада кв.Свобода.
Има и сайт:
http://www.jane-cosmetics.com/
Досега 2 пъти бях при русото момиче с очилата, внимателно пипа и няма поражения.
Но все пак има разлика от кожа до кожа и чувствителност и т.н. да не навлизаме в дълбока теория.
И аз ходех там по едно време, обаче моята козметичка напусна и не разбрах къде отиде.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 270
И аз съм супер доволна от моята козметичка, от години съм с нея. Работи с  Collin козметика и е страхотна с ръцете. Веднъж ходих само в някакъв прехвален салон и така ме бяха настискали, че после седмици не можах да се оправя. Ако се интересуваш: Емилия, 0898 781818.  bouquet
А къде се намира салона?

# 24
  • София
  • Мнения: 1 733
На улица Искър (пресечка на бул.В.Левски) , до Математическата Гимназия.

# 25
  • Мнения: 72
В Косара стил има много добра козметичка. Търсете Пипи. 

# 26
  • Мнения: 1 885
Я, моя тема от преди 1 година.

Да обобщя... почиствам си лицето сама от няколко месеца вече. Изчетох какви ли не материали, накупих си козметика и  сауна за лице, увеличаващо огледало.
Заминавам се веднъж в месеца, до сега нито рани съм си причинявала, нито имам възпален комедон, превърнат в пъпка. Правя почистването по всички правила на козметичките, само дето курс не съм изкарала  Mr. Green
Накрая мажа с витамерфен. Никакви козметички повече!  Naughty

# 27
  • Мнения: 43
Момичета, извинете ме за езика, но се връщам от поредната некадърница!!! Цялото ми лице е в рани и едни подутини като хапано от 120 комара Sick!!! И като си познавам кожата 2 седмици не ми мърдат. Имам и белег - червен от посещения при друга също толкова некадърна!!!  #Cussing out Имам и 2 спукани капиляра от две различни като на втората и казах да внимава, че съм предразположена  #Cussing out
А тоя път отидох чак до Люлин понеже в един форум четох положителни мнения за салона.
Или моето лице е някво дефектно или почвам сама да се почиствам у нас.
Само аз ли попадам на некадърни козметички?
Свестните козметички са много кът за моята едвам се намират часове с 1-2 седмици предварително:-) Едвам уреждам и по някоя приятелка  при нея.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 430
Извинявам се,че не е по темата,но колко плащате на козметичката за различните процедури:почистване на лице,кола маска и т.н

# 29
  • Мнения: 1 629
А защо ходите на козметици? Какво ви чистят? Питам защото аз две години ходих заради пъпчици, които след всяко ходене ставаха в пъпчища и така лицето ми стана една минна зона и сега се боря с едни непоправими дефекти! Черните точки сама си ги махам с пара и съм супер доволна от себе си Grinning Ходих на Иван Асен 1 в Дивна Медик! Не съм доволна да кажа bowuu

Общи условия

Активация на акаунт