Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте и от мен!   bouquet
Честито и от мен на Шушончето!   smile3525 Желая ви много здраве, щастие и дълъг прекрасен семеен живот!
Нямах време да чета вчера тема и ето вече сте отврили нова. Имах доста контракции вчера и онзи ден и доки препоръча да увелича дозата на магнезия 3х2 на ден. Малко се притеснявам кога ще миназначат секцио, защото се оказа, че бебко още не се е обърнал, а и таза ми бил тесен ...
Аз съм вече 85кг и съм изпаднала в ужас как ще ги свалям тези излишни килограми  Thinking

# 16
  • Мнения: 521
Аси, и аз си мислех, че е като обикновен преглед, ама имам чувството че ми бръкна в сливиците, ама отдолу. Опипва май-главата. На мен ми стана лошо от болка. А как ще раждам  - незнам.
Имам чувството,че сега ме боли още повече кръста. И не само той.
Но ти не се плаши - аз съм с нисък праг на болка и сигурно заради това.
Не издържам повече от 5 мин - права - много ме боли кръста
Стефи - и аз съм толкова - и съм 1.67 висока

# 17
  • sf
  • Мнения: 10 156
задължително ли се прави преглед за разкритие? на мен с каката не са ми правили нито веднъж, направо като отидох да раждам. сега хич няма и да дам да ми правят. чувала съм, че с такъв преглед може да се разбърза раждането.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 523
donsyy, според мен не се прави задължително.
до сега не са ми правили нито веднъж, а и дума не е ставало да се прави. мисля, че само ако има опасения за разкритие тогава се прави... ама знам ли ...

# 19
  • Мнения: 640
Момичета, сега се прибирам от офиса и се оказах супер зле... Краката са ми оттекли само в глезените, ама направо много грозно. Не ме болят, дори не усещам нищо. Всъщност мъжа ми ме видя на какво съм заприличала... Дано сега като полежа малко ми минат, че никак не съм приятна гледка Sad
За прегледа за разкритие е много важно кой ти го прави, за да не изпиташ болка. Примерно гинеколога ми на частно пипа много леко и направо не усещаш, че ти бърка по вътрешностите. А днес, за да ми вземат МБ така кофти ми сложи патето акушерката, че дето не съм някакво мрънкало за болка и извиках. Отделно, че беше толкова некадърно завряно, че когато дръпна клечката патето само изскочи от мен и замалко не я цапардоса в лицето... Та май всичко зависи от лекаря.

# 20
  • BG
  • Мнения: 2 217
Стефи - и аз съм толкова - и съм 1.67 висока
Confused И аз съм 1,67м ........ явно после ще му мислим  Wink
Момичета, сега се прибирам от офиса и се оказах супер зле... Краката са ми оттекли само в глезените, ама направо много грозно.
Рени, аз съм така от доста време и се чувствам доста дискомфортно, но след като родим всичко ще се оправи  Peace

# 21
  • Мнения: 640
А ето малко снимки от днес Simple Smile Тези са от професионалния фотограф. Ходих да взема снимките, но се оказа, че само си ги поръчвам тепърва и добре, че поне ми ги качиха на диск, че да им се порадваме всички Simple Smile
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145333

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 21:38 от Renie78

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
беболинчо, много мерси за матрачения съвет. Намерих мечоците - само противонапишкваща подложка не можах да открия... Ще си помисля - като разбера колко голямо ми е леглото... Simple Smile Че отдавна го взехме, то е легло - кошарка, но не сме го разопаковали още, пък и няма къде - и май скоро не се и очаква да свърши този ремонт, камо ли пък да се изчисти за покъщнина. Ама... Ами, ще видим. Все пак, матрака може да го сложим и малко по - късно. Sad Но и на мен ми харесва идеята за изсмукване на праха.

# 23
  • Мнения: 984
Радвам се че съм била полезна  Hug
Протектора можеш да видиш като отидеш на аксесоари и после на протектори. Нашият е анти Н2О.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 242
Не знам дали ще ви трябва противонапишкваща подложка. Цвети никога, ама никога, не се е напикавала. Но идеята за прахосмученето е мн. добра. Жалко, че не обърнах внимание, когато купувахме нашия матрак.
Renie78, заглавната стр. излиза Confused

# 25
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Малко се притеснявам кога ще миназначат секцио, защото се оказа, че бебко още не се е обърнал, а и таза ми бил тесен ...
Аз съм вече 85кг и съм изпаднала в ужас как ще ги свалям тези излишни килограми  Thinking

Стефи, и аз съм като теб Душко. На последния преглед, който беше на 14 миналата седмица и нащо джереме не се беше обърнало, та утре ще чуя тежката дума на доФторицата в Шейново. Ще се назначава ли дата или ще ме поизчака още.

KatiABV, аз нашия протектор го взех от магазин Мечо Пух заедно с матрачето. Стори ми се добра идея пък ще видим колко работа върши.

беболинчо, аз съм толкоз изкуфяла  ooooh! Много много много щастие ви желая и прекрасни и незабравими мигове от тук нататък! Да напълните къщата с малки сладки шушончета baby_neutral baby_neutral   bouquet  bouquet  bouquet

Малко новини от Ce_Dim: чух я и каза, че вече се чувства по-добре. Надявам се утре да успея да я видя след моя преглед. Каза, че ще изчакат да се нормализира кръвното и ще я пуснат да си ходи у дома!

# 26
  • Мнения: 640

Renie78, заглавната стр. излиза Confused
Оправих си линка Simple Smile Аз щото се логвам автоматично и при мен си е активен линк към самия албум Simple Smile

# 27
  • Мнения: 295
привет в новата темичка Simple Smile

Ianamama, много мерси Hug

Аси, и аз си мислех, че е като обикновен преглед, ама имам чувството че ми бръкна в сливиците, ама отдолу. Опипва май-главата. На мен ми стана лошо от болка. А как ще раждам  - незнам.
Имам чувството,че сега ме боли още повече кръста. И не само той.
Но ти не се плаши - аз съм с нисък праг на болка и сигурно заради това.

tweetybaby и аз съм снисък праг на болка Sad хич няма да давам да ме гледат за разкритие при това положение - страх ме е... съжалявам, че се е наложило да преживееш такова нещо

elpet аз си взех най-хвалената помпа - медела. и от 2 места ми казаха, че може да се стопи (не от първия път, но може) - от 'малечко' и една мацка, дето е ползвала. за други марки не съм питала, защото си бях наумила такава да си взема от самото начало Wink

лека вечер и приятна почивка в прохладата от мен Simple Smile

# 28
  • Мнения: 312
Шушончето, честито!

Рени - много са сладки снимките

Момичета, днес изключих да питам - има ли желаещи да си сформираме група за ускорения курс на училище "МАМА"? Днес Ели Василева каза, че трябва да се съберем 6-7 момичета, та ако има желаещи - казвайте, аз ще го организирам - примерно за първата седмица на юли (на който не му е късно, де, че то не остана време)

# 29
  • Мнения: 984
Някой забелязал ли е да са му изпъкнали вените?  newsm78
Сега се виждам че на китките ми вените са станали ужасно дебели и изпъкнали. Също по корема и гърдите... а и на краката са доста по-забележими от нормално...
предполагам че е от горещините или знам ли  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт