Мъжът на приятелката

  • 2 914
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
Ревнува жена си от теб  Wink
Аз разбрах и без превод.

Това май е най- близко.  Ма кво да направя , че съм толкоз готина.

# 16
  • Мнения: 677
Мадам, ти ли си на аватара?

# 17
  • Мнения: 4 473
Причините могат да са всякакви. Не това какви са те е най-важното, обаче. Избягвай контактите си с него. Ако приятелката ти е наясно със ситуацията (щото не стана ясно как си разбрала за неприязънта му - лично си го усетила, или друг те е информирал), кажи и че предпочиташ да се виждате/общувате без негово знание. Най-голямата грешка в случая би била, да се опиташ да се харесаш на този човек тепърва.

От какво да ревнува, бе хора?

# 18
  • Мнения: 920

Мчи, аз съм, бе, Тони. Кой да е? Кумшийката ли.

# 19
  • Мнения: 765
Мъжете на моите приятелки се сменят често и гледам да не се сближавам прекомерно  Grinning

# 20
  • Мнения: 3 405
От какво да ревнува, бе хора?

От каквото по-големите деца ревнуват, когато се появят по-малките  Grinning Застрашено му е чувството за собственост, жена му не е само негова, тя си има дружка. И такава ревност съществува.

# 21
  • Мнения: 656
Приятелката ми не е женена  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 677
Мъжете на моите приятелки се сменят често и гледам да не се сближавам прекомерно  Grinning

Ха, шафрантии!  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 4 473
От какво да ревнува, бе хора?

От каквото по-големите деца ревнуват, когато се появят по-малките  Grinning Застрашено му е чувството за собственост, жена му не е само негова, тя си има дружка. И такава ревност съществува.

Това и остана - и от приятелки да ревнува ooooh! Shocked Айде бе, не вярвам това да е причината, но всеки с проблема си в централния...  Crazy

# 24
  • Мнения: 2 407
какво ти пука?

# 25
  • Мнения: 5 622
Неищо не можах да схвана - кой не те понася и кой те желае newsm78

И аз  Thinking

Съвет- не тряскай мъжа на приятелката си! Голяма каша може да стане...  Naughty

# 26
  • Мнения: 3 405
Стрелче, има, има и такива мъже  Grinning

# 27
  • Мнения: 765
Мъжете на моите приятелки се сменят често и гледам да не се сближавам прекомерно  Grinning

Ха, шафрантии!  Heart Eyes
Shocked Обиждаш приятелките ми ли ?  Shocked
Познавам такива ситуации , много е глупаво . Не бих се бъркала в личният живот на приятелка и  ако мъж ревнува , заради мен , значи той нещо не е наред и няма да я бъде тази връзка . Сигурна съм . Просто приятелките ми са такъв тип - ще му бият шута като стой та гледай . Може ли да се излагаш така ,след една определена възраст , която обикновено приключва около 18 ?!
Ама то има и мъже , които ревнуват от собствените си деца , но аз с подобни аномалии не общувам  Grinning

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
И първия вариант го имам в репертоара, втория - също. Единия не дава да се вижда жена му с мене понеже много съм излизала и можело да се залюби с някой левент...Аз викам "Дай Боже всекиму" , а той  Embarassed Мрази ме и в червата..
Втори вариант - мъжа на приятелка, направил си профил нов в кюто и ме намери да ми се обяснява анонимно колко ме харесва...Накрая си призна, щото го разконспирирах, но такава майна му теглих...

# 29
  • Мнения: 5 622
Една приятелка постоянно ме ползва за прикритие за пред мъжа си..А той не ме харесва щото си мисли, че аз много ходя и ще "науча" и нея  Joy

Общи условия

Активация на акаунт