Различен лак на ноктите на ръцете и на ноктите на краката?

  • 6 123
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 751
Винаги ми е еднакъв. Най-много бих допуснала на ръцете да съм с френски маникюр, а на краката с нещо друго.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 381
Рядко съм с еднакъв лак на ръцете и краката. Май, не съм правила комбинация от розово и червено например. Ако е топло и ходя с чехли или сандали, гледам да си отиват двата цвята. Иначе няма драма. Само аз и приятелят ми виждаме ноктите на краката ми. Пък той ще забележи какъв е лакът сигурно, ако е черен или някакъв електриков цвят, който да му избоде очите.  hahaha

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 19:57 от Kia

# 17
  • Мнения: 7 723
Почти винаги съм с различен лак, па се съм си убава!  Flutter

# 18
  • Мнения: 27 524
И аз съм често с различен. Пък и не се заглеждам в някоя дали е с еднакъв, не ми пречи  Simple Smile

Руске, голЕма си изрезка  Joy

# 19
  • Мнения: 2 152
Почти винаги съм с различен Mr. Green
Просто защото на краката харесвам и си правя червен или цикламен ласк, а на ръцете съм с френски или безцветен

# 20
  • Мнения: 1 282
Аз не обичам да са ми с различен цвят. Винаги си са ми еднакви.

# 21
  • Мнения: 565
Обикновено съм с различни (отиващи си) цветове, но дори да съм с еднакъв лак не ми пречи. Между другото и аз съм чела, че не би трябвало краката и ръцете да са еднакви цветове.   bouquet

# 22
  • Мнения: 156
Според зависи - обикновено на краката слагам по-ярки цветове,но пък тогава-задължително на ръцете съм с нещо по-семпло.
Обаче пък,което ме навежда на мисълта,че точно днес съм с еднакъв лак-бял newsm78-май не съм модерна Laughing

# 23
  • Мнения: 528
Предпочитам един и същи цвят за ръцете и краката.

# 24
  • Мнения: 1 952
Почти винаги еднакъв.
Изключенията са може би никакъв или френски на ръцете и червен на краката.

# 25
  • Мнения: 2 407
Винаги съм с различни, много рядко ми съвпадат, защото на ръцете по бързо ми се маха.

# 26
  • Мнения: 6 167
Почти никога,да не кажа не си спомням дали въобще съм била с еднакъв лак на ръцете и краката.В последната една година даже съм без лак на ръцете,но винаги с педикюр и лак.

това е било мнението и на Коко Шанел.
може на ръцете да нямаш, но е непростимо на краката да нямаш  Laughing
аз на краката съм с френски, на ръцете безцветен. не мисля, че е голям грях.
съобразявам се някак.

# 27
  • Мнения: 509
Не ми харесва.Винаги съм с еднакъв.

# 28
  • Мнения: 6 713
Преди винаги ходех с еднакъв лак и на ръцете, и на краката.
От известно време обаче това ми се струва ужасно скучно и винаги съм с различен лак. Сега например на краката имам ярко розово  Crazy с черни цветчета, а на ръцете съм с френски маникюр.

Но дори и да нямам лак на ръцете, на краката е просто задължително и зиме, и лете  Peace Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 423
Почти винаги съм с различен лак на ръцете и краката.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт