Прохождане

  • 1 355
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 230
Напълно те разбирам. Ние сме със същите характеристики и сме на 9 месеца. Ходим на невролог и започваме физиотерапия. . Счита се, че няма проблем, но се подпомага физическото развитие с определен специален за случая комплекс от упражнения. Ако искаш ми пиши на лични   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 701
Благодаря на всички!   bouquet
Както казах - знам, че всяко дете е различно, но пусто притеснение...  Embarassed Давам й срок до 13-тия мес. и ако не се вземе в ръце, ще я водя на ортопед.  Crossing Arms
mariya86, аз съм проходила точно на 1 год., а мъжът ми - на 9 мес.  Rolling Eyes /тоя пък се е олял/
Drozi, писах ти ЛС!  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 46 518
jane1, нормалните граници за проходждане са от 10 до 18 месеца, 13 е ... прекалено рано, не тормози детето  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 22 908
Moя син пролази около 7ми месец,но много го мързеше,тогава започна да се изправя.Никога не съм го държала за ръце и не съм го насърчавала да ходи.Започна да пристъпва 2 седмици след годинката,абсолзтно сам,без подкрепа и колани.След около 10 дни се закрепи стабилно и ходеше уверено.Аз съм против колани и държене за ръце.Когато мускулатурата на бебето е готова за тежестта-то ще проходи.

# 19
  • Мнения: 3 804
големите ми не пълзяха и проходиха на 1 г. даяна пълзеше и тръгна на 10 мес точно седмица след като започна да стои права сама,но проходи с колан на чико точно за 3 дни,а м/у другото започна по късно да се обръща
детето ти е малко още не се притеснявай

# 20
  • Мнения: 27 524
Разбира се, че не  Hug Синът ми проходи на година и половина и все още не е от най-стабилните, а ти си седнала за 11-месечно бебе да се притесняваш  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 427
Малко ти е детето за прохождане, не се шашкай. Моята дъщеря беше точно както ти го описваш-проходи на година и месец. Това за физиотерапия и подобни-звучи ми меко казано абсурдно за дете на 11 месеца!

# 22
  • Мнения: 1 230
Силва, ще ти бъда благодарна, ако не коментираш без да си запозната със случая. Физиотерапията въобще не е абсурдна. Но ако настояваш, мога да ти обясня на лични   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт