Отговори
# 15
  • Мнения: 516
Хайде вече успях да ги кача снимките  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145522

# 16
  • Мнения: 1 698
Сиси, страхотни снимки. Тортата изглежда фантастично, а за Росинка нямам думи - пу пу, да ви е жива и здрава хубавицата. Hug

# 17
  • Мнения: 516
Добро утро хайде да ви почерпя днес съм рожденничка smile3510 Coffee beer Wine Glass eat

# 18
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Сиси, честит празник, миличка!
Да си ни жива, здрава и много щастлива с любимите хора около теб!
Целувам те!

# 19
  • Мнения: 385
Здравейте!
Честити рождени дни на всички, които съм пропуснала   bouquet . Желая много здраве и усмивки Grinning.
Преместиха ме в друг офис и сега, ще се опитам да влизам по-често Simple Smile. Бирената среща беше много приятна и отпускаща  cheers
Имаме 2 снимки  Mr. Green http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146171&photo=1
Сега ще се пробвам в почивката да ви почета, че съм изостанала много  ooooh! Simple Smile

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мацкиии, жестоки сте!

# 21
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Сиси, да си жива, здрава и много щастлива!  bouquetСнимките от рождения ден на Роси са много хубави. Simple Smile
ериа, благодаря, че ни направи съпричастни с бирената софийска компания  bouquet Направо ми се прииска да присъствам Laughing Много сте готини! Hug

# 22
  • Мнения: 1 698
Сиси, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен мила. Да си много щаслива с любимите покай теб.  bouquet Heart Eyes Hug

# 23
  • Мнения: 527
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СИСИ   bouquet Здраве, щастие и много любов! Сиси, да ти е жива и здрава и порасналата вече Роси, много да те радва и малко да те ядосва. Весел празник!
Виждам на бирена пак са били обичайните заподозрени! Много сте сладки момичета  Wink

# 24
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 243
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СИСИ   bouquet

# 25
  • Мнения: 3 698
Честит Рожден Ден, Сиси /извинявай, за закъснението/, желая ти здраве и любов и сбъднати мечти!

Честит Рожден Ден на Дара на Джена, много здраве и усмивки!

Честит Рожден Ден на Ники, да е все такъв чаровник, много здраве, щастливо детство и да носи много радост на чудесните си родители! Рали, весел празник!

Честит Рожден Ден на Гинко, да е здрав и усмихнат и много щастлив, да радва мама, баба и дядо!

Честит Рожден Ден на Васко на Маги, да е здрав, все така красив и много щастлив!

Честит Рожден Ден на Васко на babi, да е едно прекрасно внуче, много здраве, радости и късмет!



Ние след малко тръгваме към моренцето!Поздрави на всички, дано намеря нет там.

# 26
  • Мнения: 516
 nbirthdayЧестит Рожден Ден на Дара на Джена, много здрае  bouquet
 newsm59  GiftЧестит Рожден Ден на Ники, много усмивки и щастливо детство!
 newsm59Честит Рожден Ден на Васко да е все така чаровен и да послушен! Маги весел празник мила  bouquet Gift
 newsm59Честит Рожден Ден на Васко на баби, много здраве и детски игри!
  bigdance2 nbirthdayЧестит Рожден ден на Гинко, да е жив и здрав и много усмихнат!
 nbirthday

# 27
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Честит рожден ден на Дара, Васко, Ники, Васко на баби, Гинко! Да са ви живи и здрави и много да ви радват!
Роси, ЧРД и на теб със закъснение!

Ние днес ще ходим в Хисаря. Дано да не е кошмарно топло.

# 28
  • Мнения: 1 698
Честит РД на мъниците Васко, Ники, Васко на баби, Гинко, и на Дара, и от мен. Да са здрави и да имат незабравимо детство. Hug Heart Eyes Hug

# 29
  • plovdiv
  • Мнения: 350
С Васко ви благодарим от сърце за честитките и поздравленията! Hug Heart Eyes
Заповядайте и се почерпете за негово здраве!


Общи условия

Активация на акаунт