Отговори
# 15
  • Мнения: 338
Гигилче, добре дошла Hug
Алекс, това с найлоните е глупаво. Има специални клинове и колани, които са от дишащи материи и пак се потиш и сваляш много. Има ги в спортните магазини. Прилачат на неопрени.Моя колежка има такъв клин и го обува под памучния клин за тренировка и след натоварването като го събуе го изцежда, все едно току що го е извадила от водата.

# 16
  • София
  • Мнения: 570
Здравейте и от мен.   bouquet
Разгледах старите ви теми и се оказа, че от доста време съм на РХ без да знам Wink Обаче не мога да разбера как се спазват интервалите след хранене. Например, за месото 4-6 ч. как да го разбирам - 4-6 ч. да не се яде нищо или да се ядат само храни, които са в добра комбинация с него?
А ако съм яла месо със зеленчуци (4-6 ч. за мръвката и 1 ч. за зеленчука), тогава колко време се чака? newsm78
Здравей!
Ако си яла месо+зеленчук, трябва да изчакаш 4 ч. преди да ядеш плод или др. храна. Ако си яла ваглехидратна храна - напр. ориз + зеленчук или картофи + салата - трябва да изчакаш 3 ч. преди да ядеш нещо друго. Ако си яла сирене, кашкавал или яйца - трябва да изчакаш 3 ч. Ако си яла само зеленчукова салата от пресни зеленчуци - чакаш 2 ч. След плодове чакаш 30 мин. Т.е. може да изядеш 1 ябълка например и 30 мин. след това да обядваш или да вечеряш.
Дано да съм била полезна. Hug

# 17
  • Мнения: 11 004
Вече ми се изясни. Благодаря ти, verche    bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
Здравейте:)

Калида,хех,какво море LaughingАз няма да посмея да се съблека н а плажа.Че ще ходим-ще ходим,но не бързам за там.Просто искам да си стана предишната"аз"Wink

Реге,не го приемам като критика.
Но за сегашното ми състояние не мисля,че са  малко 10км.Още не съм укрепнала,за да карам по 20...Мисля да стане постепенно.Важно е да задържа доброто си здравословно състояние.
За увиването с найлон-знам прави сте.Чела съм го.Но как да спра,като преди няколко месеца само за един месец сантиметъра показа над 6см,разлика в корема в минуси.Мисля,че не е малко:))))

И с този си начин на режим преди 2 години бях отслабнала за 2 месеца 8килограма,без разделно-всеки ден спорт по 20/25км,и изключване на сладко,газирано,пържено,тестено.

Сега се надявам на същите резултати.

# 19
  • Мнения: 231
Здравейте wavey,честита ни нова темичка Hug
Честит рожден ден на малкия Калоян newsm59 Tada  party023 newsm59да ви е жив и здрав и да ви радва много.
Калида ходихме на лекар,казаха че няма нужда от антибиотик и затова само кремчета за 60 лв.,а днес и по магазините Mr. Greenходихме,дотук както си бяхме планували Grinning.Най-много разбира се намаза Криса.
Гигилче welcome
Невероятна жега е и при нас   Nature Sunny,опита се да вали,но само прикапа Rolling Eyes.Нарушения в РХ от неделя нямам,но то в тия жеги не ми се и яде,което е добре Wink.За вечеря съм решила да изпека тиквички на скара,някой беше ги похвалил много,и печена наденица+салата.
Приятна вечер Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Здравейте момичета,
Мише благодаря ти за рецептите за косата, ще пробвам още тези дни и двете маски, а иначе стилизиращи продукти не слагам. Единствено шампоан и после балсам. Косата ми е суха и гледам да не я мия повече от два пъти седмично. Биляна добре дошла. Аз също спазвам системата от *Сила за живот*, мисля че повечето от момичетат тук са на тази система. Исайкова страхотен режим, няма начин при него скоро да не отчетеш минуси в килограмите. Успех Peace Мади поздравления за 2-та килограма. Доня коприва чЕСТИТ рОЖДЕН ДЕН НА КАлОЯН!!!! Нека има страхотно детство изпълнено с радост, смях и игри. Много здраве и късмет! Калида първо благодарности за новата тема  bouquet Половинката не гледа изобщо сериозно на всичките ми опити за здравословен начин на живот. За кълновете да не говорим. До скоро дори се дразнеше, че не му правя компания на бирата с картофи, но пък аз си отстоявам моето и започва да свиква. Аз мисля, че бях споменала по-назад в темите, но неговата представа за добра вечеря е вратна свинска пържола с пържени картофи. За негово щастие има най-перфектния метаболизъм за който се сещам и е здрав и в добра форма. Алекс като наближи датата на предаването с Аля да напомниш за да го гледам. За тиквички освен пълнените на Ками не се сещам за друг вариант. Естествено пържени с кисело мляко и чесън също. Софи за жегите използвам това, че Ива става много рано и обикновено сме на разходка да към 9 сутринта и после вечер след 7. Иначе и тя е крива и потна по цял ден. Confused Реге за сега съм правила кълнове от пшеница и от суров и белен слънчоглед. Продават пшеница за покълване, която се кисне 12 часа във вода. След това се изцижда и се слага в подходящ съд, аз ползвам една малка тава, там тя покълва за около 2-3 дни като през това време трябва да я подържаш влажна и да я миеш веднъж дневно. Слънчогледа е по-вкусен и по-лесен, той се кисне само 4 часа и покълва за около 1 ден. Иначе за комбинирането им и на мен още ми е *мътна Индия* По принцип самите кълнове променят състава си и спадат по-скоро към безскорбялните зеленчуци, но пък се консумират заедно със семето, което вече ги праща в съвсем друга категория та затова ги комбинирам със салата и с таратор. С таратора предполагам, че не е разделно заради млякото, но пък това да ми е прегрешението. Гигилче добре дошла, Верчето ти е казала вече за часовете, които не трябва да се храниш.  
Хубав, успешен и усмихнат ден от мен  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 4 966
И Честит Рожден ден на Калоян!Да расте здраво и много щастливо дете!


# 22
  • Мнения: 1 280
Здравейте Мили Дами,не съм писала скоро,но наминавам да ви кажа,4е се храня псоред принципите,на разделното хранене и комбинирам с НВД,като съм намалила и мазнините...Тренирам редовно,плувам,и резултатите са налице. Заковах твърдо 64.00 до сега все варирах..малко нагоре.Не гладувам изобщо,защото не искам и не мога.Храня се много здравословно,менютата си ги правя за седмицата,така,4е да вкарам в организма си абсолютно вси4ко ,от което има нужда.Установих,4е като си напища менюто на лист пред мен,и виждам 4ерно на бяло,къде какво трябва да добавя или да махна за да не прекалявам..Никакви издънки нямам и съм много горда. Работя и по въпроса:" Всеки ден време само за мене си.." Това ми регулира душевният комфорт,и после съм по-добра с домашните,не съм нервна,имам желание за всичко. В период на възродителен процес съм...много е хубаво,ама рядко ми се случваше до сега.  Hug за вси4ки,и мислете пове4е за себе си !!!

# 23
  • Мнения: 2 724
Момичета, направих лазаня с тиквички ,стана много вкусна. Една част настъргах на кухненския робот ,а останалите нарязах на филийки. Към настърганите тиквички прибавих сирене и черен пипер, нарязах на ситно няколко домата ,може и консервирани и започнах да редувам в подмазава тавичка -тиквички ,кори за лазаня, сместа със сирене, доматите, зехтин и така , докато свършат продуктите, завършва се с тиквички, които намазвам със зехтинче . Тавичката се мята във фурната ,докато се зачерви. На края поръсвам с кашкавал и отново запичам. Стана много вкусно. Pinkito ,поздравления за дисциплината  bouquet. Шарли ,непременно ще ви кажа за датата на предаването  Grinning.Ани33 ,как мина прегледа при кожния лекар, има ли диагноза и назначено лечение? Исайкова ,по -смело, като те слушам, все едно че си някаква голяма дебеланка, а не е така, нали ?Гигилче ,добре дошла  bouquet, отзивчивите момичета вече са отговорили на въпросите ти  Grinning.Желая ви спокойна вечер, аз отивам в банята  bath1.

# 24
  • Мнения: 338
Шарли, моята коса също е мн суха,но и слагам пяна за коса иначе ще приличам на Майкъл Джексън в тийнейджърските му години Joy rotfImbo
Алекс, ще споделиш ли как се приготвят корите за лазанята(досега не съм правила Embarassed). Звучи мнооого вкусно и разделно

# 25
  • Мнения: 903
ЧРД на Калоян. Много здраве и щастливо детство му желая.  bouquet Дано сте изкарали страхотно празника.
И ние скоро ще имаме рожден ден и аз много се вълнувам. Непрекъснато мисля как да го организирам Laughing
Ех, момичета, хляба добре го ограничих, ама сега съм се запътила към едно сладоледче във фризера. Лошава работа е лятото ooooh! Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 227
Здравейте и от мен

Честит рожден ден на Калоян! Щастливо детство и много радост за родителите!  bouquet  bouquet  bouquet

Гигилче, добре дошла при нас Hug

Днес вече успях да намеря леглото за Ванеса. Така че до нейното завръщане стаята й ще е готова...

Иначе с тези жеги започвам да намалявам драстично яденето, което не съм сигурна, че е много добре. Днес, например, съм на един сладолед Embarassed и чак преди малко  наденичка и салатка...

 Hug за всички ви

# 27
  • Мнения: 3 861
Момичета, благодаря за многобройните поздрави!!!

Напълнихте ми душата  Hug
Страхотни сте!!!
Алекс, ми аз теб те знам бре жена, но понеже съм тиква и не се бях сетила да погледна за снимка в профила ти  ooooh!

mi6eto_f
, ми аз съм точно до паркчто, т.е. близо сме една до друга, тези дни ще направя едно копие на упражненията и първо идване до Младост ще ти свирна да се видим за да ти го дам Hug
Пусни ми някакви координати на лични Wink

Аз се позагубих защото бях без интернет няколко дена и честни казано ми липсвахте доста.

Последните 2 дена хич не бях разделна, но с тези приготовления и готвения...Това да опитам как е станало, онова да опитам, днес и торта ядох и тотално издъних положението... Embarassed

# 28
  • Мнения: 6 461
Цитат
Дими, а стомаха Ти как понесе черешовият ден? На много хора тез страхотни плодове не им се отразяват добре?
Черешките ми са любимки... Mr. Green
Не ми създават никакъв проблем Peace

Днес за обяд хапнах салата от Авокадо с ябълка...
А за вечеря свински кебап (като количество беше около черпак )

# 29
  • Мнения: 2 959
Копривено нежна Дониньо,
Честит Рожден Ден, красиво Близначе!
Приеми таз класическа роза като израз на мойте пожелания за много успехи, усмивки и късмет!


Бъди здрава, бъди все така енергична, недоволна и вечно стремяща се напред и нагоре! Постигай мечтите си! Имай хубав празник в новият ден!

Гигилче, добре дошла и успех! Дано да Ти хареса сред нас
Алексче, а Аля ходиха ли вече до красивият Златоград? Харесало ли й е?
Светли, как си, как изкара РД, 1/2 изненада ли Те с очакван подарък?
Софи, мога да си представя в таз жега която описваш какво е желанието за превод и учене. Много воля и нерви Ти трябват. Кога чакаш чужбинската си дружка да се появи при Теб?
Юзерче, аз корекция на размера на снимки използвам ФШ, но мисля че в правилата дадоха и друга програмка, ако ми попадне таз публикация ще Ти дам линк. А за кълновете, опитай ги ще се учудиш на вкуса им, може и да Ти допаднат, особено от люцерната и броколите.
...Не ми се яде нищо,дори плодове...Само течности пия в огромни количества...
Русокоса Красавице, Ти хубаво си на принудително- емоционално гладуване ами 1/2 Ти, той как гледа на тез промени при Теб, като знам какви изкусителни неща му готвеше? То хубаво така ще отслабнеш, ама и прекаленото не е много добре.
Вичито, ами след 5 год в Канада се чуствам страхотно, а Мотреал е страхотен град, 1 год живях там, сигурно приятелката Ти е много впечатлена от града? А как се чустваш след фитнеса, имаш ли напредък в кг или см? Ти всъщност направи ли меда със сусамовото и лененото семе както го беше препоръчала жената от магазина, то за подсилване ли е или с някаква друга цел?
Бифана, какви са плановете за летна почивка- планински върхове или морски дълбини?
...че на тия години любимия ще ми поднесе такива изживявания...
Кой говори за години и възраст тук?! Точно Ти ли волна и свободна РосиК, Ти изглеждаш толкова свежо и неподправено добре, колкото много млади момичета могат само да мечтаят. И усмивката и самоувереният поглед и търпението и опита всичко това се отразява страхотно на общото Ти излъчване. А компютърният спец вкъщи по игри ли се увлича или твори както Тишко на Алекс?
Верче, приятно посрещане на Деян, да си го нагушкаш за цялото време в което сте били разделени. Какви са плановете за РД?
...Промених някои от моралните си възгледи, промених и отношението си към брака, за съжаление и по-цинична май станах ...
РеГе, ами то няма и друг начин, при дълъг съвместен живот през всякакви етапи се минава, и любов и себеотдаване и критицизъм и ирония, граничеща със цинизъм и болка и признания. Човек се развива, трупа опит, любовта също еволюира, виждаш човека до себе си в друга светлина. Важното е винаги да намирате достатъчно основателна причина да сте заедно.
Дими, как я правиш таз салата, аз някакси не мога да приема подобна комбинация на авокадо с плод?
Мади, а покрай стаята на Неса какви други ремонти правиш, целият етаж ли подлежи на промяна?
...Лошава работа е лятото...
ДидиП, хайде сега пък и Ти, заради един сладолед заслужава ли си?! То наред с него има и доста плодове и зеленчуци. Майчето Ти как е оправили се вече след болницата?
Ани33, а как се казва крема, на някоя спец. фирма ли за акне? Честити Ви придобивки на Вас с Криса! Как вървят тренировките, в къщи ли спортуваш или продължаваш в залата?
Шарли, аз кълновете ги добавям към салата на обяд. А снаха Ти от колко време е на суровоядство, малко е трудно вписването на подобен режим във всекидневието, особено ако си със деца, Тя как мисли, продължава ли режима?
...искам да си стана предишната"аз" ...
Исайкова, ами че то ще стане, само трябва да вземаш под внимание спец. си здравословни изисквания.
...разделното хранене и комбинирам с НВД...Тренирам редовно,плувам,...
Пинкито, страхотно звучиш! Съвсем го няма онова колебаещо се в резултатите Момиче от преди 1-2 месеца, което търсеше мотивация за отслабване. Как е щерката, харесва ли новото лице на мама?
Любопитке, за корите за лазаня ми се струва че Алексчето ги взема готови, поне тук се продават готови, но Тя ще каже. Как са отн- ята с Любимият, бе сътресения вече, нали?!

Общи условия

Активация на акаунт