На вас казвали ли са ви такова нещо?

  • 5 311
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 251
Абе кво значи: "НЕПОХВАТНА СИ" или "МОМИЧЕ ВЗЕМИ ДА ОТСЛАБНЕШ"?!
Тоя твоя мъж много претенциозен - той кво Супермен ли е?! Кусури няма ли?! . . . аман от комплексари, които си избиват комплексите върху жените си . . .

Напълно подкрепям това мнение!
От много години съм с моя мъж, много прагове се минавали заедно!
И аз не съм била много похватна, на много неща сме се учили взаимно, но никога не си е позволявал да ме обиди  Naughty
Когато се оженихме бях 50 кг. , после покрай бременността бях стигнала до 75 кг. и той отново не ми е натяквал за килограмите! Върнах си килограмите не заради него, а заради мое удобство.
Колкото повече чета подобни теми се чудя какви мъже има  Close
И все повече заобиквам моя  Heart Eyes
 

# 16
Като цяло, не мога да се оплача от моя, съкровище си е, ама явно тези опити за бебе си казват думата. Всеки месец като видя, че не се е получило се изнервяме и двамата. И все си казваме, ще пробваме другия път по-целенасочено, за да стане бебето, ама нейсе. отгоре на всичко майка налива масло в огъня с нейните приказки за внук8внучка. как щяла да го обучава детето, а мъжа ми и аз да го възпитаваме прочие.така са учителките, и бях учителка 4 години и забелязвам, че и към мъжа ми се държа все едно, че ми е ученик, така го строявам и командвам. чудя се как издържа милия.ако беше някой друг нямаше да ме трае повече.е,всеки си има кусури. Mr. Green Crossing Arms

# 17
  • София
  • Мнения: 7 242
Зле бих го приела. Още повече, че "непохватността" или страстта са в пряка връзка с неговото поведение в леглото.

# 18
  • Мнения: 423
Това не е много мило, и честно казано бих се засегнала от такова изказване. Е, идеята да си хванеш любовник също не  е много добра, защото това няма да оправи нещата. Просто наистина трябва да се научиш да се отпускаш. Що се отнася до бебеправенето -  честотата на секса не е от толкова голямо значение.Успех!

# 19
  • София
  • Мнения: 344
Говорих с него и то бяха извинения, не го казал, за да ме обиди. Просто било отговор на моята забележка, както писах по-горе. Знам, че мъжете са чувствителни на тема импотентност, но и аз съм чувствителна на тема килограми. Моят мъж все ми повтаря - момиче отслабни. Не че съм дебела, ама....висока съм 1,70 и тежа 62 кг. Когато се омъжих преди 2 години бях 55 кг и сега мъжа ми страда от факта, че съм по-пълничка. Всеки си има слабо място и лошото е, че когато си ядосан винаги намираш повод да настъпиш другия по мазола, колкото и да го обичаш. А ние е с моя се обичаме.
Ами да вземе да те понаучи.Негова е вината щом ти е първият.
А за килограмите...ами аз съм доста по-ниска 166 и 62 кг. са ми добре.Ти си още по-висока..едва ли изглеждаш зле ?!? Shocked
А когато забременееш (Дай Боже) и качиш още ...какво ще направи той, ще те изостави ли?
Еее, ядосвам се значии. Mr. GreenНе му позволявай да те тормози така.

# 20
  • Мнения: 139
Като цяло, не мога да се оплача от моя, съкровище си е, ама явно тези опити за бебе си казват думата. Всеки месец като видя, че не се е получило се изнервяме и двамата. И все си казваме, ще пробваме другия път по-целенасочено, за да стане бебето, ама нейсе. отгоре на всичко майка налива масло в огъня с нейните приказки за внук8внучка. как щяла да го обучава детето, а мъжа ми и аз да го възпитаваме прочие.така са учителките, и бях учителка 4 години и забелязвам, че и към мъжа ми се държа все едно, че ми е ученик, така го строявам и командвам. чудя се как издържа милия.ако беше някой друг нямаше да ме трае повече.е,всеки си има кусури. Mr. Green Crossing Arms
Цяло съкровище е твоичкият, направо да вземеш да го гушнеш и разцелуваш Hug; а ти - бавно започваш да вярваш, че си непохватна в леглото и "пълничка". Искам да ти кажа, че и аз имах такъв приятел - след една година с него и след като ме заряза, стигнах до там, че си записах час при психолог - беше сринал самочувствието ми до нулата, имах комплекси да завържа дори нормален приятелски разговор с някого, да не говорим пък за секс, е мина време и се оказа, че не съм непохватна в леглото, и това, че тежа 62 килограма е още един повод някой да ме гледа с обожание, а не причина да ми обяснява да отслабна.
Интимните отношения не са цирков манеж, на който някой трябва да прави акробатични номера, за да му ръкопляскат, опитайте да поговорите без нападки и обиди, ако разбира се, съпругът ти е възпитан и може да намерите разрешение, а пък ако не - по-добре докато нямате деца всеки от вас да намери не по-похватен, а по-адекватен за собствените си потребности сексуален и брачен партньор. Все пак това, което един намира за "непохватно" друг може да нарече "божествено". Това, че си достатъчно жена и достатъчно красива явно е нещо, което ти предстои да разбереш в бъдеще. Пожелавам ти го.   bouquet

# 21
уф, направо не знам какво да правя. като се позамисля, моят мъж не е един от най-сексуалните, винаги когато правим секс, аз съм го искала. не знам дали годините си казват думата, вече е на 40, но да кажа, няма си друга явно му е такава сексуалната конституция. започвам да подозирам, че се опитва мен да изкара "виновна" за неговия си проблем. от доста години сме заедно и винаги си е бил такъв, ама да ми го каже това в очите  Mr. Green Thinking Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 2 270
Като цяло, не мога да се оплача от моя, съкровище си е, ама явно тези опити за бебе си казват думата. Всеки месец като видя, че не се е получило се изнервяме и двамата. И все си казваме, ще пробваме другия път по-целенасочено, за да стане бебето, ама нейсе. отгоре на всичко майка налива масло в огъня с нейните приказки за внук8внучка. как щяла да го обучава детето, а мъжа ми и аз да го възпитаваме прочие.така са учителките, и бях учителка 4 години и забелязвам, че и към мъжа ми се държа все едно, че ми е ученик, така го строявам и командвам. чудя се как издържа милия.ако беше някой друг нямаше да ме трае повече.е,всеки си има кусури. Mr. Green Crossing Arms

Лошооо . . . бавно и полека започваш да търсиш вината в себе си и да вярваш в това, че си "непохватна" и "пълничка". . .

# 23
  • Мнения: 251
Като цяло, не мога да се оплача от моя, съкровище си е, ама явно тези опити за бебе си казват думата. Всеки месец като видя, че не се е получило се изнервяме и двамата. И все си казваме, ще пробваме другия път по-целенасочено, за да стане бебето, ама нейсе. отгоре на всичко майка налива масло в огъня с нейните приказки за внук8внучка. как щяла да го обучава детето, а мъжа ми и аз да го възпитаваме прочие.така са учителките, и бях учителка 4 години и забелязвам, че и към мъжа ми се държа все едно, че ми е ученик, така го строявам и командвам. чудя се как издържа милия.ако беше някой друг нямаше да ме трае повече.е,всеки си има кусури. Mr. Green Crossing Arms
Цяло съкровище е твоичкият, направо да вземеш да го гушнеш и разцелуваш Hug; а ти - бавно започваш да вярваш, че си непохватна в леглото и "пълничка". Искам да ти кажа, че и аз имах такъв приятел - след една година с него и след като ме заряза, стигнах до там, че си записах час при психолог - беше сринал самочувствието ми до нулата, имах комплекси да завържа дори нормален приятелски разговор с някого, да не говорим пък за секс, е мина време и се оказа, че не съм непохватна в леглото, и това, че тежа 62 килограма е още един повод някой да ме гледа с обожание, а не причина да ми обяснява да отслабна.
Интимните отношения не са цирков манеж, на който някой трябва да прави акробатични номера, за да му ръкопляскат, опитайте да поговорите без нападки и обиди, ако разбира се, съпругът ти е възпитан и може да намерите разрешение, а пък ако не - по-добре докато нямате деца всеки от вас да намери не по-похватен, а по-адекватен за собствените си потребности сексуален и брачен партньор. Все пак това, което един намира за "непохватно" друг може да нарече "божествено". Това, че си достатъчно жена и достатъчно красива явно е нещо, което ти предстои да разбереш в бъдеще. Пожелавам ти го.   bouquet

Много вярно казано   Peace  Peace  Peace

# 24
олеле ,ако само посмее да ми каже такова не6то... #Cussing out на мен това съ6то ми е първия мъж и не съм кой знае колко отракана в кревата ,но пък за сметка на това той има воля и ме у4и непрекъснато Mr. Green  напоследък по два-три пъти на ден Rolling Eyes   Embarassed не знам как стоят не6тата при вас ,но опитай да поговори6 с него ,като ти говори така ,ти няма как да се отпусне6 и да има6 желание ... кажи му го !!! опиатайте да се сдобрите и тези реплики да не се повтарят ,за6тото повторат ли се аз мисля 4е ва6ата връзка няма бъде6те. Не ми обръ6тай особено внимание ,все пак това си е моето мнение! Peace успех

# 25
  • Мнения: 2 336
Абе кво значи: "НЕПОХВАТНА СИ" или "МОМИЧЕ ВЗЕМИ ДА ОТСЛАБНЕШ"?!
Тоя твоя мъж много претенциозен - той кво Супермен ли е?! Кусури няма ли?! . . . аман от комплексари, които си избиват комплексите върху жените си . . .
Peace

# 26
  • Мнения: 1 072

Абе кво значи: "НЕПОХВАТНА СИ" или "МОМИЧЕ ВЗЕМИ ДА ОТСЛАБНЕШ"?!
Тоя твоя мъж много претенциозен - той кво Супермен ли е?! Кусури няма ли?! . . . аман от комплексари, които си избиват комплексите върху жените си . . .


 hahaha

А ако на твоят му е малък, не се къпе често и си бърка в носа на вечеря и това не ти харесва особено, ти комплексарка ли ще бъдеш?

# 27
  • Мнения: 804
Сurlycrow, ами ти в двата си поста даваш различни сигнали. Хем си му обидена за изказването, хем търсиш начин да го оправдаеш. Какъв съвет да ти даде човек. "Непохватна в леглото" си е направо обидно, пък дори и да е казано от "съкровище". Аз дето съм вече на години не бих простила на моето "имане" такова нагло изказване.  "Похватността" и фантазията на една жена се провокират от мъжа. Ако той самият е "дърво" не може да очаква ти да си по-различна. А за да имате бебе 2-3 пъти седмично са си направо недостатъчни.

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
говорили сме много по този въпрос. той няма намерение да спи с други по-опитни и ме е приел такава каквато съм, но и аз съм си виновна.
А с теб не иска по-често понеже си непохватна  Thinking Ако имате проблем, той е у него, не се пъни да го оправдаваш Naughty

# 29
  • Мнения: 415
Абсолютно споделям мненията на pretty.
Разбрах, че ти всъщност си толкова непохватна колкото и дебела с тези "висока съм 1,70 и тежа 62 кг"  Simple Smile
Имах едно такова гадже в първи курс и той имаше горедолу същия речник: "тези дънки няма да ти станат" и "аз с тази съм правил всичко не можеш да я надминеш" и други подобни. И после от сегашната ми позиция мога да ти кажа че това се оказа най-консервативният мъж - по-зле не съм виждала и пълна скука, ама любов какво да правиш.
И понеже като е много комплексиран се опитва да ти скапе самочувствието, а ти като се поддадеш вече и не можеш да прецениш трезво, трябва ние тука да ти кажем, че не си дебела и не си и непохватна и че това дето не му изневеряваш с още 100 човека и не му се смеят зад гърба не е недостатък ами преимущество... Ти си решаваш, все пак вие сте женени, ние не бяхме.
А за бебето няма страшно - то ще си стане в подходящия момент, може и да не е много начесто.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт