потресена и възмутена

  • 2 083
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 804
Ако наистина това се е случило, не виждам причина да не се спомене мястото където е станало. Коя е детската градина? Може и други потърпевши да се появят и да те посъветват как са постъпили. Когато ние си гледахме децата на такива "потресаващи случки" без определен произход им казвахме, че са от Информационна агенция ЕЖК /Една Жена Каза/. Не приемай поста ми като нападка. Но това е доста скандален случай и мисля, че няма нищо лошо да се каже за коя детска градина се отнася. И еди конкретен съвет, ако наистина нещата стоят така трябва да се срещнеш с директорката и да изясниш въпроса.

# 31
Ако това са измислици на детето/съмнявам се/ то тогава и аз ви заблуждавам и лъжа наистина не вярвам да са я мокрили цялата но в градините доколкото знам и крачетата да и измият не е нужно с маркуча При едно запотено дете макар е само краката със студената вода от маркуча Някой деца може да са по калени но някои не А това с нарочното разболяване на децата също съм го чувала . Няма какво да се обяснявам повече явно не сме попаднали на градина. Като слушам една госпожа как им крещи дори пред родители , какво остава иначе. Пак ви казвам ще изясня нещата Може да не е зачервеното гърло точно от това да е била почнала да се разболява , но ако това е вярно е било капака. А за регистрацията какво като се регистрирам все същото дали ви пише някои регистриран или не не виждам разлика пак няма да ме познавте

# 32
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не е точно същото. Естеството на темата предполага много крайни мнения. Ако си регистрирана, ще очакваме от теб да се държиш така, сякаш смяташ да останеш. А не, както започна днес - с големите букви и анонимно.

# 33
  • Мнения: 25 633
Ох, стига сте се връзвали на тези пързалки! Не виждате ли от самия й тон, че темата е пусната с цел заяждане?
Сигурно е поредната зарибяваща за частна ДГ и понеже разговорът не потръгна в желаната посока, почна да хвърля къчове.  hahaha

# 34
  • под тепетата
  • Мнения: 9 311
Етиа, едва ли става дума за безучастно поведение.Най-вероятно г-жата или лелята е била заета с друго .Случва ми се да виждам, че си играят на чешмата,но докато стигна до тях, вече да са мокри. А дори и да няма ТЕЦ, сме длъжни да осигурим топла вода, затова хората са измислили бойлерите. А лелята ти е казал за миенето с топла вода, сигурно защото отдавна е наясно с фолклора.
 Кристалина, първо си изясни за какво точно мокрене става въпрос и тогава пиши, щото ми е омръзнало да обяснявам на освирепели майки , че случилото се не е според техните наставени , недоразбрани и неизяснени истории. Може да съм малко рязка, но последния ти постинг се различава доста от първия. Или се ръководиш от правилото "Първо стреляй, после питай" .

Мият се крачетата с маркуч, защото трудно биха си ги качили на мивките, а и не мисля, че те са за миене на крака.

# 35
  • Мнения: 5 468
 Joy Joy Joy
Такава смешна тема не бях чела! Що пишеш нерегистрирана? Смешно ли ти беше, като я пуска? Коя е тази градина?

# 36
  • София
  • Мнения: 7 242
Ами като бях малка, в нашата ДГ ни пръскаха с маркуча през лятото Rolling Eyes. Изкарваха ни стадно на терасата и пръскаха, а ние си умирахме от кеф. И  бяхме много доволни, включая и родителите ни. Нещо като летен плаж с маркуч вместо басейн... Да не е такъв случаят newsm78

# 37
Ох, стига сте се връзвали на тези пързалки! Не виждате ли от самия й тон, че темата е пусната с цел заяждане?
Сигурно е поредната зарибяваща за частна ДГ и понеже разговорът не потръгна в желаната посока, почна да хвърля къчове.  hahaha
Това наистиа беше върха наистина мислех да се регистрирам и да съм една от вас , това вече на нищо не прилича оплюхте ме всякък, каква ли не ме изкарахте а накрая и зарибяваща за частни детски градини /напротив против тях съм не съм толкова богата/
Все пак имаше някои мили и разбиращи момичета на които искрено благодаря . Просто в момента имам и други проблеми и имах нужда да споделя с някого ,но.....Повече няма да ви притеснявм , знаех че има такива хора , но така да се нахвърлят някои върху мен.Съжелявам може би ви звуча малко объркано но напоследък не ми се случват много хубави неща и така.Забравете  за темата Даже ще помоля да я изтрият модераторите ако е възможно. Благодаря предварително.

# 38
  • Мнения: 5 468
Преди да се оттеглиш огорчена, кажи за коя градина говориш! Нека да знаем, къде стават такива безчинства. Щом си разбрала, освети и нас.

# 39
  • Мнения: 47 994
да, моля, кажи и на нас, все пак

# 40
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не заслужаваме, Ню. Вече няколко пъти бе помолена да каже коя е градината.

# 41
  • Мнения: 25 633
Забравете  за темата Даже ще помоля да я изтрият модераторите ако е възможно. Благодаря предварително.

Яяяя, не знаех, че форумът предлага и такива екстри - гости да имат претенции и към модераторите!  ooooh!
Тц, тц, тц, пак ще ни се разнесе славата, тюх!  Joy

# 42
  • под тепетата
  • Мнения: 9 311
Лекси, и при нас има подобна практика, но не с маркуч.Имаме летен басейн ,дълбок около 40см,там децата газят във вода и е наистина страшен кеф в жегите. Водата се налива от сутринта и до обяд е вече топла. Децата си носят хавлийки, а мераклиите дори бански   Laughing Това се водят закалителни процедури, а зимата пък облъчвахме с кварцови лампи заедно с медицинската сестра.Не мисля, че в случая става въпрос за това.

Като уточни дали и каква е истината, тогава да обяви коя е детската градина.Иначе за мен си е чиста проба оплюване.

# 43
  • Мнения: 5 468
Не заслужаваме, Ню. Вече няколко пъти бе помолена да каже коя е градината.
Пфу... Аман вече. Аз да разбера такова нещо за нашата градина и да не го разтръбя навсякъде? Невъзможно Whistling.
Прочетох вече, че я молите като поп да каже, но тя засегната - не казва. А ако беше толкова възмутена, би трябавло да каже, къде стават такива гадости с децата.

# 44
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз не я моля. Знам, че не говори за детската градина на децата ми. Оправяйте се Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт