Почистихте ли /изпрахте ли/ и с какво количката за новороденото

  • 2 623
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 368
Аз не съм я прала, когато я купихме. Но да видиш вече като поотрасна Влади и като се старае да я цапа редовно как я пера всеки ден почти  Simple Smile Пера я с неговия детски прах Сано, но според мен може с всякакъв. Всеки път е като нова.  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз мисля след като я вземем да я мине в банята макар и само с водя! Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Не се престаравайте чак толкова мили бъдещи мами. като поотрасне бебенце, ще видите че много от нещата, които правим или искаме да направим са пресилени и излишни  Embarassed
На въпроса - нашата първа количка беше втора употреба, от оказион затова я поизпрах колкото можах с Вениш, но само защото беше стояла в прашен магазин. А новата най-много да минете с влажна кърпа и както е писала една мама по-горе, нали тази количка ще се търкаля по улиците и няма как да остане стерилна.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Да, забърсахме я с памуче със спирт. Peace

# 19
  • sf
  • Мнения: 10 148
това според мене не е престараване, а по-скоро да е приятно. и моята беше в кашон, чисто нова, ама като потопих тапицерийката във вода, елате да видите ква чернилка беше. но всеки си решава- на мен ми е кеф да знам, че е прана

# 20
  • Мнения: 2 274
Не съм я прала и имайте предвид, че някои тапицерии се свиват или разнищват при пране в реална и могат да станат  неизползваеми.

# 21
  • Мнения: 1 555
Не съм я чистила с нищо, защото бебето така или иначе не се опира в нея, а и нали отдолу се послиля пеленка

# 22
  • Мнения: 2 922
Не съм я прала, нито чистила. Постилам пеленка.

# 23
  • Мнения: 2 159
аз не съм я правила нищо Blush

# 24
  • Мнения: 2 936
не съм я прала!в коша за новородено постилях пелена,а летният вариант направо...  Peace

# 25
  • Мнения: 22 899
Не съм я прала в началото,не съм се сетила.в последствие многократно е минавала през пералнята.Нищо й нямаше.На програма за ръчно пране.

# 26
  • Мнения: 348
В началото зимната част на количката само вътрешната част/в пералнята/. Сега лятната я разглобявам и пера по-често, че вечно е оплескана с какво ли не  Crazy и пак в пералнята

# 27
  • Мнения: 493
Аngela, а дали мога с него само да я забърша от вътре /както Никол със спирта/? Не ми се ще да я пера, защото пред нас разпечатаха кашона, а има и мъничко матраче, което ще застилам с чаршафче т.е. бебо прако няма да се допира до нея.
Мисля,че беше с изплакване,почти съм сигурна,но мога утре да попитам.Според мен няма нужда,но ти си решаваш.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 735
По-добре я изтрии с влажни,антибактериални кърпи.Аз поне така съм решила да направя-особено ако ми я извадят от кашон и други клиенти не са я гледали. Grinning

# 29
  • Мнения: 27 524
Не, аз не съм, постилах вътре памучна пелена или оделаце и само тях перях, количката не.

Общи условия

Активация на акаунт