700 лв. много ли е за количка

  • 2 975
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 845
Щом е комбинирана, става.
Моят вариант е Нео Нато -същият като на Джордани горе долу. Има кошница , зимен кош и летен вариант.И той струваше 700 лв. Лека е. Не съм купувала допълнително лятна количка. И кошницата ни беше столчето за кола, та в общи линии, съвсем приличен вариант. Дори да се впуснеш в по-евтини колички-например Мак Ингланд или Кенгуру-сметката горе долу ти излиза същата-300-350 лв количката+150-200 кошницата или столчето за кола/а кошницата спестява пари и за шезлонг-50-100лв/+100-150 лв после за лятна количка ,защото другата ти се вижда тежка в летния си вариант...Горе долу там излиза.

# 16
  • Мнения: 568
на такава цена може и направо един Фолксваген да му купите, само не знам листовките как ще ги научи...

# 17
  • Мнения: 362
 newsm78 зависи колко изкарваш,за мен са си много

# 18
  • Мнения: 1 101
700 лв.много ли е или малко за количка - нямам си никаква идея
Ако става въпрос за комбинирана количка, цената е много приемлива.

# 19
  • Мнения: 255
е за комбинирана количка с кош за новородено и кошницата за кола и после количката от 6 - ия месец не е много като цена и понеже съм виждала такава на Джордани мисля че е добра цена за добра количка

# 20
  • Мнения: 2 039
На мен по ми допада вариантът с отделна количка за новородено и лятна количка след 6 месец  Peace Просто лятната количка е невероятно удобство,особено за майки,които ходят на дълги разстояния! Та,700 лв. не са много за хубава комбинирана количка.

# 21
  • Мнения: 255
абсолютно правилно

# 22
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
на такава цена може и направо един Фолксваген да му купите, само не знам листовките как ще ги научи...
Joy Joy Joy

Предполагам in говори за тази от 2000лв, според мен 700 е нормална цена

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Според мен са много. Предпочетох да си купя много запзена и много изгодно количка втора употреба за първите 6 месеца и после нова лятна на Магингланд за 93 лв. Много си ми е удобна, на детето също.

# 24
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
На мен по ми допада вариантът с отделна количка за новородено и лятна количка след 6 месец  Peace Просто лятната количка е невероятно удобство,особено за майки,които ходят на дълги разстояния! Та,700 лв. не са много за хубава комбинирана количка.

такова е и моето мнение!  Peace

# 25
  • Мнения: 2 309
Не е много,има и по-скъпи...

# 26
  • Мнения: 258
Ами зависи какви са ви доходите. За едни са много- за други малко. Всеки предценява колко би искал да похарчи. Малко ми е странно, че не можеш сама да предцениш newsm78

# 27
  • Мнения: 1 925
Според мен 700 лв. е добре за количка  Peace Хубавите колички почват от 500-600 лв.  Peace

# 28
  • Мнения: 2 019
на такава цена може и направо един Фолксваген да му купите, само не знам листовките как ще ги научи...
Joy hahaha

# 29
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
ами ако за толкова парички получиш три в едно както на Джорданито мисля че не е много. Все пак кош за новородено, столче за кола и количка след 8 - мия месец тоест получаваш всичко с едно плащане.

   PeaceПодкрепям.

Общи условия

Активация на акаунт